Menu

Fc St Gallen vs Servette Fc

kybunpark, St. Gallen12. mája 2024 o 16:30
11

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
Servette FC
Výkop
21′
E. CrivelliJ. Guillemenot
25′
T. Cognat
A. Vallci

asistencia: Jordi Quintillà

31′
Mattia Zanotti35′
Polčas
46′
K. TsunemotoT. Magnin
Albert Vallci52′
C. WitzigJ. Milošević
62′
M. StevanovićVíctor Ruiz
72′
C. AkoloB. Toma
72′
77′
A. AntunesT. Nishimura
77′
D. KutesaB. Bolla
I. SchmidtC. Okoroji
85′
W. GeubbelsF. Schubert
85′
Lukas Görtler87′
90′
T. CognatA. Baron
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal11
17Total Shots20
9Blocked Shots6
9Shots insidebox11
8Shots outsidebox9
9Fouls12
6Corner Kicks5
3Offsides1
60%Ball Possession40%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
483Total passes304
400Passes accurate217
83%Passes %71%
0.89expected_goals2.02

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.20, v porovnaní s 6.78 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u Servette FC je to T. Cognat (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 11 asistenciami, na čele s L. Görtler (8G). U Servette FC je to 21 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Stevanović (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Servette FC s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 8.50, v porovnaní s 1 u Servette FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u FC ST. Gallen a 81% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 27.4 (najmladší: M. Stevanović (23), najstarší: Jordi Quintillà (32)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 30.1 (najmladší: A. Antunes (25), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 23 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-1-24-1-4-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
1Zigi46Zanotti4Stanić20Vallci33Schmidt16Görtler8Quintil.37Witzig64Stevano.9Geubbels10Akolo32Frick3Tsunemo.4Rouiller19Severin18Mazikou25Bronn9Stevano.8Cognat10Antunes17Kutesa27Crivelli

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Náhradníci

Tréner: R. Weiler

FC ST. GallenSila pozíciíServette FC
7.20
Ø Hodnotenie
6.78
7.44Brankár (1 v 1)6.39
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.77
2G 1A4G 5A
6.99Záložník (4 v 5)6.88
13G 10A17G 12A
8.50Útočník (2 v 1)
3G 0A0G 0A
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
33ObrancaI. Schmidt
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
37ZáložníkC. Witzig6.94G3A
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
10ÚtočníkC. Akolo
Servette FC4-1-4-1
32BrankárJ. Frick6.4
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
25ZáložníkD. Bronn6.71A
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
10ZáložníkA. Antunes6.41G
17ZáložníkD. Kutesa
27ÚtočníkE. Crivelli

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen a Servette FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: T. Cognat 25′, A. Vallci 31′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 60% držanie lopty, Servette FC mal 40%. FC ST. Gallen mal 17 striel (4 na bránu), Servette FC mal 20 (3 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 0.89 — Servette FC 2.02. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 5.

Rivalita od 2019

FC ST. Gallen vs Servette FC vzájomné výsledky

26 stretnutí
FC ST. Gallen
12
výhier
Remízy
8
Servette FC
6
výhier
Góly spolu
69 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
16/26 · 62%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

Servette FC

WDWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026