Menu

Bsc Young Boys vs Fc Lugano

Stadion Wankdorf, Bern11. mája 2024 o 20:30
01
Hostia

FC Lugano

Rozhodca: L. Fähndrich
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FC Lugano
Výkop
Sandro Lauper4′
12′
O. Doumbia

asistencia: A. Grgić

Polčas
58′Uran Bislimi
Ł. ŁakomyK. Imeri
63′
E. ColleyJ. Mvuka
63′
63′
M. BottaniY. Cimignani
63′
Ž. CelarS. Vladi
Cheikh Niasse64′
67′
H. MahmoudJ. Sabbatini
A. AmendaA. Husic
70′
C. NiasseF. Ugrinic
70′
74′
Martim MarquesM. Valenzuela
74′
U. BislimiR. Macek
76′Yanis Cimignani
83′Jonathan Sabbatini
J. HadjamL. Blum
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
8Shots off Goal3
19Total Shots5
5Blocked Shots1
7Shots insidebox1
12Shots outsidebox4
14Fouls14
6Corner Kicks0
1Offsides1
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves6
443Total passes340
354Passes accurate253
80%Passes %74%
1.71expected_goals0.50

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.88, v porovnaní s 6.94 u FC Lugano. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je J. Hadjam (7.20), u FC Lugano je to A. Saipi (7.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s C. Itten (3G). U FC Lugano je to 23 gólov a 16 asistencií s lídrom A. Grgić (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo FC Lugano má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u FC Lugano s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u FC Lugano s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u BSC Young Boys a 84% u FC Lugano. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 35 u FC Lugano. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 27.3 (najmladší: J. Hadjam (22), najstarší: D. von Ballmoos (31)), zatiaľ čo FC Lugano má priemer 27.4 (najmladší: Martim Marques (21), najstarší: R. Steffen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 23 u FC Lugano. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-3-34-2-3-1FC Lugano
GKDEFMIDFWD
26Ballmoos17Janko13Camara4Amenda3Hadjam20Niasse30Lauper8Łakomy15Elia9Itten11Colley1Saipi20Doumbia17Mai5Hajdari26Marques16Grgić29Mahmoud11Steffen25Bislimi10Bottani9Celar

Náhradníci

Tréner: J. Magnin

Náhradníci

Tréner: M. Croci-Torti

BSC Young BoysSila pozíciíFC Lugano
6.88
Ø Hodnotenie
6.94
6.80Brankár (1 v 1)7.75
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.70
2G 5A2G 4A
6.99Záložník (3 v 5)6.97
1G 2A21G 12A
6.79Útočník (3 v 1)
5G 0A0G 0A
BSC Young Boys4-3-3
26BrankárD. von Ballmoos6.8
17ObrancaS. Janko6.61A
13ObrancaM. Camara
4ObrancaA. Amenda
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
20ZáložníkC. Niasse
30ZáložníkS. Lauper7.11G2A
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
15ÚtočníkM. Elia
9ÚtočníkC. Itten6.83G
11ÚtočníkE. Colley6.72G
FC Lugano4-2-3-1
1BrankárA. Saipi7.8
20ObrancaO. Doumbia6.61G1A
17ObrancaL. Mai7.21A
5ObrancaA. Hajdari6.5
26ObrancaMartim Marques6.51G2A
16ZáložníkA. Grgić7.47G6A
29ZáložníkH. Mahmoud6.72G
11ZáložníkR. Steffen7.27G3A
25ZáložníkU. Bislimi7.15G3A
10ZáložníkM. Bottani6.5
9ÚtočníkŽ. Celar

Prehľad zápasu

FC Lugano zdolal BSC Young Boys 1:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: O. Doumbia 12′. Bolo udelených 5 žltých kariet. BSC Young Boys mal 57% držanie lopty, FC Lugano mal 43%. BSC Young Boys mal 19 striel (6 na bránu), FC Lugano mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 1.71 — FC Lugano 0.50. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FC Lugano urobil 5.

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs FC Lugano vzájomné výsledky

41 stretnutí
BSC Young Boys
23
výhier
Remízy
9
FC Lugano
9
výhier
Góly spolu
118 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
22/41 · 54%
Nad 2,5
24/41 · 59%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2024

Aktuálna forma

BSC Young Boys

WLLDDD

FC Lugano

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026