Menu

Fc St Gallen vs Yverdon Sport

kybunpark, St. Gallen13. apríla 2024 o 20:30
51
Rozhodca: L. Piccolo

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
Yverdon Sport
Výkop
4′
Liziero

asistencia: Mauro Rodrigues

M. Zanotti

asistencia: C. Akolo

17′
Christian Witzig19′
Isaac Schmidt21′
Albert Vallci23′
Goal cancelled32′
VAR
Polčas
Víctor Ruiz

asistencia: M. Zanotti

49′
C. Akolo
56′
61′Paul Bernardoni
62′
C. LungoyiM. Olesen
C. AkoloJ. von Moos
69′
W. GeubbelsJ. Milošević
70′
73′Ricardo Azevedo Alves
74′
B. CéspedesW. Le Pogam
74′
M. TijaniN. Lusuena
Víctor RuizB. Toma
79′
B. Toma

asistencia: J. Milošević

84′
I. SchmidtC. Okoroji
88′
A. VallciA. Diaby
88′
90+1′
A. MahiousChristian Marques
90+1′
R. AlvesV. Vidaković
C. Witzig

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
9Shots off Goal0
19Total Shots4
3Blocked Shots0
15Shots insidebox3
4Shots outsidebox1
16Fouls15
7Corner Kicks1
1Offsides1
60%Ball Possession40%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
445Total passes291
366Passes accurate222
82%Passes %76%
3.24expected_goals0.33

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.29, v porovnaní s 6.73 u Yverdon Sport. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u Yverdon Sport je to P. Bernardoni (6.78).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 11 asistenciami, na čele s L. Görtler (8G). U Yverdon Sport je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom Mauro Rodrigues (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Yverdon Sport má 5 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 3 u Yverdon Sport s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 8.50, v porovnaní s 2 u Yverdon Sport s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u FC ST. Gallen a —% u Yverdon Sport. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Yverdon Sport. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 28.0 (najmladší: C. Witzig (24), najstarší: Jordi Quintillà (32)), zatiaľ čo Yverdon Sport má priemer 26.0 (najmladší: Mauro Rodrigues (24), najstarší: P. Bernardoni (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u Yverdon Sport. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-1-25-3-2Yverdon Sport
GKDEFMIDFWD
1Zigi46Zanotti4Stanić20Vallci33Schmidt16Görtler8Quintil.37Witzig30Ruiz9Geubbels10Akolo40Bernard.17Alves23Gunnars.4Fabro2Tijani3Kamenov.7Rodrigu.5Céspedes28Liziero81Mahious88Lungoyi

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Náhradníci

Tréner: A. Mangiarratti

FC ST. GallenSila pozíciíYverdon Sport
7.29
Ø Hodnotenie
6.73
7.44Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 5)
2G 1A0G 0A
7.13Záložník (4 v 3)6.67
12G 10A1G 2A
8.50Útočník (2 v 2)
3G 0A0G 0A
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
33ObrancaI. Schmidt
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
37ZáložníkC. Witzig6.94G3A
30ZáložníkVíctor Ruiz
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
10ÚtočníkC. Akolo
Yverdon Sport5-3-2
40BrankárP. Bernardoni6.8
17ObrancaR. Alves
23ObrancaN. Gunnarsson
4ObrancaD. Del Fabro
2ObrancaM. Tijani
3ObrancaD. Kamenović
7ZáložníkMauro Rodrigues6.71G2A
5ZáložníkB. Céspedes
28ZáložníkLiziero
81ÚtočníkA. Mahious
88ÚtočníkC. Lungoyi

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen zdolal Yverdon Sport 5:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: Liziero 4′, M. Zanotti 17′, Víctor Ruiz 49′, C. Akolo 56′, B. Toma 84′, C. Witzig 90′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 60% držanie lopty, Yverdon Sport mal 40%. FC ST. Gallen mal 19 striel (7 na bránu), Yverdon Sport mal 4 (4 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 3.24 — Yverdon Sport 0.33. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, Yverdon Sport urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Willem Geubbels 32′).

Rivalita od 2022

FC ST. Gallen vs Yverdon Sport vzájomné výsledky

8 stretnutí
FC ST. Gallen
3
výhier
Remízy
2
Yverdon Sport
3
výhier
Góly spolu
13 · 1.6/zápas
Obaja skórovali
1/8 · 13%
Nad 2,5
1/8 · 13%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

Yverdon Sport

LWDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026