Menu

Fc Zurich vs Fc Winterthur

Stadion Letzigrund, Zürich3. apríla 2024 o 20:30
Domáci

FC Zurich

00

Udalosti zápasu

FC Zurich
FC Winterthur
Výkop
Polčas
63′
N. BurkartA. Gantenbein
64′
A. BaroanB. Fofana
B. KrasniqiD. Afriyie
66′
Lindrit Kamberi71′
Mirlind Kryeziu77′
79′
A. DurrerR. Schneider
A. MarchesanoA. Oko-Flex
80′
J. OkitaF. Rohner
81′
89′
M. Di GiustoL. Lüthi
89′
S. LtaiefC. Chiappetta
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
7Shots off Goal8
21Total Shots15
11Blocked Shots4
12Shots insidebox10
9Shots outsidebox5
11Fouls3
6Corner Kicks6
2Offsides1
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
487Total passes372
372Passes accurate265
76%Passes %71%
1.72expected_goals1.42

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Zurich je 6.86, v porovnaní s 6.56 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Zurich je Y. Brecher (7.15), u FC Winterthur je to N. Burkart (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Zurich prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Kamberi (2G). U FC Winterthur je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom N. Burkart (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Zurich nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo FC Winterthur má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Zurich nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u FC Winterthur s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Zurich nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Winterthur s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u FC Zurich a 74% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Zurich nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 16 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Zurich je 27.3 (najmladší: B. Krasniqi (24), najstarší: Y. Brecher (32)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 26.8 (najmladší: A. Durrer (24), najstarší: B. Stillhart (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Zurich majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 19 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Zurich4-3-34-2-3-1FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
25Brecher2Kamberi24Katić31Kryeziu44Dante12Mathew17Conde7Krasniqi19Boranij.10Marches.11Okita33Keller24Sidler23Lekaj16Arnold18Diaby4Stillha.22Durrer99Burkart10Giusto70Ltaief28Baroan

Náhradníci

Tréner: M. Ural

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

FC ZurichSila pozíciíFC Winterthur
6.86
Ø Hodnotenie
6.56
7.15Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.54
2G 1A3G 3A
6.68Záložník (3 v 5)6.58
1G 6A4G 3A
FC Zurich4-3-3
25BrankárY. Brecher7.2
2ObrancaL. Kamberi6.72G1A
24ObrancaN. Katić
31ObrancaM. Kryeziu
44ObrancaA. Dante
12ZáložníkI. Mathew
17ZáložníkC. Conde
7ZáložníkB. Krasniqi6.71G6A
19ÚtočníkN. Boranijašević
10ÚtočníkA. Marchesano
11ÚtočníkJ. Okita
FC Winterthur4-2-3-1
33BrankárM. Keller
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
23ObrancaG. Lekaj
16ObrancaR. Arnold6.51G
18ObrancaS. Diaby6.51G1A
4ZáložníkB. Stillhart6.3
22ZáložníkA. Durrer6.51A
99ZáložníkN. Burkart7.04G2A
10ZáložníkM. Di Giusto
70ZáložníkS. Ltaief
28ÚtočníkA. Baroan

Prehľad zápasu

FC Zurich a FC Winterthur remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Zurich mal 56% držanie lopty, FC Winterthur mal 44%. FC Zurich mal 21 striel (3 na bránu), FC Winterthur mal 15 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Zurich 1.72 — FC Winterthur 1.42. FC Zurich urobil 3 striedaní, FC Winterthur urobil 5.

Rivalita od 2016

FC Zurich vs FC Winterthur vzájomné výsledky

21 stretnutí
FC Zurich
12
výhier
Remízy
7
FC Winterthur
2
výhier
Góly spolu
62 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
11/21 · 52%
Nad 2,5
12/21 · 57%

Aktuálna forma

FC Zurich

DLLLWL

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026