Menu

Fc St Gallen vs Fc Winterthur

kybunpark, St. Gallen17. februára 2024 o 18:00
22
Rozhodca: F. San

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
FC Winterthur
Výkop
J. Milošević
6′
J. MiloševićJ. von Moos
34′
Polčas
P. SutterB. Toma
46′
46′
B. Fofana

asistencia: L. Zuffi

Mattia Zanotti49′
B. Toma

asistencia: C. Witzig

57′
70′Remo Arnold
J. von MoosF. Mambimbi
70′
Mattia Zanotti71′
Mattia Zanotti71′
72′
A. JankewitzB. Stillhart
73′
M. Di GiustoR. Schneider
74′
T. SchättinN. Burkart
77′
N. Burkart

asistencia: A. Gantenbein

C. AkoloF. Schubert
80′
M. StevanovićC. Konietzke
80′
86′
B. FofanaT. Corbaz
88′Nishan Burkart
90+3′Thibault Corbaz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
9Shots off Goal5
14Total Shots15
1Blocked Shots5
9Shots insidebox8
5Shots outsidebox7
12Fouls7
6Corner Kicks7
0Offsides0
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards3
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
365Total passes475
260Passes accurate359
71%Passes %76%
2.99expected_goals0.75

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 6.92, v porovnaní s 6.69 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je L. Zigi (7.44), u FC Winterthur je to L. Zuffi (6.85).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 7 asistenciami, na čele s C. Witzig (4G). U FC Winterthur je to 5 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Jankewitz (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo FC Winterthur má 4 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u FC Winterthur s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Winterthur s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC ST. Gallen a 76% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 20 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 26.7 (najmladší: M. Stevanović (23), najstarší: A. Vallci (30)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 28.5 (najmladší: A. Jankewitz (24), najstarší: L. Zuffi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 27 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-1-24-2-3-1FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
1Zigi46Zanotti4Stanić15Diaby36Okoroji6Sutter20Vallci37Witzig64Stevano.90Milošev.10Akolo33Keller24Sidler23Lekaj16Arnold3Schättin45Jankewi.77Zuffi19Gantenb.10Giusto70Ltaief29Fofana

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

FC ST. GallenSila pozíciíFC Winterthur
6.92
Ø Hodnotenie
6.69
7.44Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 4)6.56
5G 3A2G 2A
6.73Záložník (4 v 5)6.81
5G 4A3G 3A
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
4ObrancaJ. Stanić7.02G
15ObrancaA. Diaby
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
6ZáložníkP. Sutter
20ZáložníkA. Vallci6.71A
37ZáložníkC. Witzig6.94G3A
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
90ÚtočníkJ. Milošević
10ÚtočníkC. Akolo
FC Winterthur4-2-3-1
33BrankárM. Keller
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
23ObrancaG. Lekaj
16ObrancaR. Arnold6.51G
3ObrancaT. Schättin
45ZáložníkA. Jankewitz6.82G3A
77ZáložníkL. Zuffi6.81G
19ZáložníkA. Gantenbein
10ZáložníkM. Di Giusto
70ZáložníkS. Ltaief
29ÚtočníkB. Fofana

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen a FC Winterthur remizovali 2:2. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: J. Milošević 6′, B. Fofana 46′, B. Toma 57′, N. Burkart 77′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. FC ST. Gallen mal 43% držanie lopty, FC Winterthur mal 57%. FC ST. Gallen mal 14 striel (4 na bránu), FC Winterthur mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 2.99 — FC Winterthur 0.75. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, FC Winterthur urobil 4.

Rivalita od 2019

FC ST. Gallen vs FC Winterthur vzájomné výsledky

16 stretnutí
FC ST. Gallen
6
výhier
Remízy
2
FC Winterthur
8
výhier
Góly spolu
62 · 3.9/zápas
Obaja skórovali
9/16 · 56%
Nad 2,5
11/16 · 69%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026