Menu

Fc Winterthur vs Lausanne

Stadion Schützenwiese, Winterthur17. decembra 2023 o 14:15
10
Hostia

Lausanne

Rozhodca: L. Piccolo
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Winterthur
Lausanne
Výkop
Polčas
B. StillhartM. Di Giusto
46′
A. TurkesA. Gantenbein
46′
55′Berkay Dabanlı
57′Jamie Roche
62′
O. CustodioB. Labeau
Luca Zuffi64′
S. LtaiefN. Burkart
73′
R. SchneiderT. Corbaz
73′
M. Di Giusto
74′
80′
K. SèneD. Schwizer
80′
F. DiabatéT. Suzuki
87′
J. RocheT. Coyle
S. BalletG. Lekaj
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
6Shots off Goal8
13Total Shots15
4Blocked Shots4
7Shots insidebox4
6Shots outsidebox11
12Fouls11
2Corner Kicks6
1Offsides2
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
357Total passes510
239Passes accurate405
67%Passes %79%
1.24expected_goals0.90

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.63, v porovnaní s 6.86 u Lausanne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je R. Schneider (6.88), u Lausanne je to K. Letica (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 5 asistenciami, na čele s R. Schneider (2G). U Lausanne je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom J. Roche (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Lausanne má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u Lausanne s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Lausanne s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FC Winterthur a 76% u Lausanne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Lausanne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 27.8 (najmladší: L. Lüthi (22), najstarší: L. Zuffi (35)), zatiaľ čo Lausanne má priemer 27.8 (najmladší: J. Roche (24), najstarší: N. Dussenne (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u Lausanne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur4-2-3-14-2-3-1Lausanne
GKDEFMIDFWD
33Keller24Sidler21Lüthi16Arnold3Schättin4Stillha.77Zuffi17Ballet6Schneid.70Ltaief11Turkes25Letica34Giger6Dussenne5Dabanlı18Poaty8Roche24Bernede11Diabaté10Custodio22Kalu9Sène

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

FC WinterthurSila pozíciíLausanne
6.63
Ø Hodnotenie
6.86
Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 4)6.74
2G 2A1G 2A
6.67Záložník (5 v 5)6.91
3G 3A6G 5A
Útočník (1 v 1)6.70
0G 0A3G 0A
FC Winterthur4-2-3-1
33BrankárM. Keller
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
21ObrancaL. Lüthi6.6
16ObrancaR. Arnold6.51G
3ObrancaT. Schättin
4ZáložníkB. Stillhart6.3
77ZáložníkL. Zuffi6.81G
17ZáložníkS. Ballet
6ZáložníkR. Schneider6.92G3A
70ZáložníkS. Ltaief
11ÚtočníkA. Turkes
Lausanne4-2-3-1
25BrankárK. Letica7.2
34ObrancaR. Giger
6ObrancaN. Dussenne6.7
5ObrancaB. Dabanlı
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
24ZáložníkA. Bernede
11ZáložníkF. Diabaté
10ZáložníkO. Custodio6.93G4A
22ZáložníkS. Kalu
9ÚtočníkK. Sène6.73G

Prehľad zápasu

FC Winterthur zdolal Lausanne 1:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: M. Di Giusto 74′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Winterthur mal 41% držanie lopty, Lausanne mal 59%. FC Winterthur mal 13 striel (3 na bránu), Lausanne mal 15 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Winterthur 1.24 — Lausanne 0.90. FC Winterthur urobil 5 striedaní, Lausanne urobil 4.

Rivalita od 2018

FC Winterthur vs Lausanne vzájomné výsledky

17 stretnutí
FC Winterthur
6
výhier
Remízy
3
Lausanne
8
výhier
Góly spolu
56 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
11/17 · 65%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

Lausanne

LWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026