Menu

Fc St Gallen vs Fc Winterthur

kybunpark, St. Gallen11. novembra 2023 o 18:00
42
Rozhodca: J. von Mandach

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
FC Winterthur
Výkop
13′
R. Arnold
C. Akolo

asistencia: W. Geubbels

20′
C. Akolo
22′
J. von Moos

asistencia: W. Geubbels

29′
31′
Y. SchmidL. Lüthi
35′Aldin Turkeš
Mattia Zanotti41′
Isaac Schmidt45+1′
Polčas
I. SchmidtC. Okoroji
46′
C. Akolo
46′
Jozo Stanić49′
51′
S. Ltaief

asistencia: A. Turkes

B. TomaB. Fazliji
62′
C. AkoloA. Krasniqi
62′
67′
S. DiabyN. Burkart
67′
M. Di GiustoR. Schneider
67′
S. BalletA. Gantenbein
Gregory Karlen68′
Lawrence Ati70′
W. GeubbelsN. Möller
75′
82′
B. StillhartR. Buess
J. von MoosM. Stevanović
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal7
3Shots off Goal4
15Total Shots16
1Blocked Shots5
9Shots insidebox8
6Shots outsidebox8
19Fouls11
4Corner Kicks7
1Offsides4
46%Ball Possession54%
7Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
362Total passes413
264Passes accurate317
73%Passes %77%
2.50expected_goals2.24

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.37, v porovnaní s 6.55 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u FC Winterthur je to L. Zuffi (6.85).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 1 asistenciami, na čele s W. Geubbels (3G). U FC Winterthur je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom S. Sidler (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo FC Winterthur má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.20, oproti 5 u FC Winterthur s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 8.50, v porovnaní s 1 u FC Winterthur s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC ST. Gallen a 76% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 15 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 27.8 (najmladší: W. Geubbels (24), najstarší: Jordi Quintillà (32)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 29.4 (najmladší: S. Diaby (26), najstarší: L. Zuffi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 20 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-34-2-3-1FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
1Zigi46Zanotti4Stanić20Vallci33Schmidt13Karlen8Quintil.24Toma11Moos9Geubbels10Akolo33Keller24Sidler25Schmid16Arnold18Diaby4Stillha.77Zuffi17Ballet10Giusto70Ltaief11Turkes

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

FC ST. GallenSila pozíciíFC Winterthur
7.37
Ø Hodnotenie
6.55
7.44Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.54
2G 1A3G 3A
7.20Záložník (3 v 5)6.56
0G 0A1G 0A
8.50Útočník (3 v 1)
3G 0A0G 0A
FC ST. Gallen4-3-3
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
33ObrancaI. Schmidt
13ZáložníkG. Karlen
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
24ZáložníkB. Toma
11ÚtočníkJ. von Moos
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
10ÚtočníkC. Akolo
FC Winterthur4-2-3-1
33BrankárM. Keller
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
25ObrancaY. Schmid
16ObrancaR. Arnold6.51G
18ObrancaS. Diaby6.51G1A
4ZáložníkB. Stillhart6.3
77ZáložníkL. Zuffi6.81G
17ZáložníkS. Ballet
10ZáložníkM. Di Giusto
70ZáložníkS. Ltaief
11ÚtočníkA. Turkes

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen zdolal FC Winterthur 4:2. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: R. Arnold 13′, C. Akolo 20′, C. Akolo 22′, J. von Moos 29′, C. Akolo 46′, S. Ltaief 51′. Bolo udelených 8 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 46% držanie lopty, FC Winterthur mal 54%. FC ST. Gallen mal 15 striel (11 na bránu), FC Winterthur mal 16 (7 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 2.50 — FC Winterthur 2.24. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, FC Winterthur urobil 5.

Rivalita od 2019

FC ST. Gallen vs FC Winterthur vzájomné výsledky

16 stretnutí
FC ST. Gallen
5
výhier
Remízy
3
FC Winterthur
8
výhier
Góly spolu
60 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
9/16 · 56%
Nad 2,5
11/16 · 69%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026