Menu

Fc Zurich vs Servette Fc

Stadion Letzigrund, Zürich4. novembra 2023 o 20:30
Domáci

FC Zurich

02
Hostia

Servette FC

Udalosti zápasu

FC Zurich
Servette FC
Výkop
-5′Chris Bedia
4′
C. Bedia

asistencia: D. Kutesa

Polčas
61′
D. KutesaB. Bolla
62′
S. Rouiller

asistencia: T. Cognat

N. BoranijaševićA. Oko-Flex
67′
B. KrasniqiAdrián Guerrero
67′
75′
T. CognatS. Diba
75′
C. BediaE. Crivelli
J. OkitaF. Rohner
76′
A. MarchesanoI. Santini
76′
79′
K. TsunemotoN. Vouilloz
82′David Douline
C. CondeM. Hornschuh
86′
87′Yoan Severin
89′Miroslav Stevanović
Lindrit Kamberi90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal9
9Total Shots16
3Blocked Shots1
6Shots insidebox12
3Shots outsidebox4
12Fouls15
7Corner Kicks5
1Offsides1
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves3
473Total passes335
360Passes accurate219
76%Passes %65%
0.73expected_goals2.52

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Zurich je 6.86, v porovnaní s 6.84 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Zurich je Y. Brecher (7.15), u Servette FC je to T. Cognat (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Zurich prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Kamberi (2G). U Servette FC je to 22 gólov a 18 asistencií s lídrom M. Stevanović (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Zurich nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Zurich nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u Servette FC s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Zurich nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 2 u Servette FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u FC Zurich a 79% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Zurich nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Zurich je 27.3 (najmladší: B. Krasniqi (24), najstarší: Y. Brecher (32)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 31.3 (najmladší: T. Cognat (27), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Zurich majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 25 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Zurich3-4-34-1-3-2Servette FC
GKDEFMIDFWD
25Brecher4Wallner31Kryeziu2Kamberi19Boranij.17Conde12Mathew27Conceiç.10Marches.7Krasniqi11Okita1Mall3Tsunemo.4Rouiller19Severin18Mazikou28Douline9Stevano.5Ondoua8Cognat29Bedia17Kutesa

Náhradníci

Tréner: B. Henriksen

Náhradníci

Tréner: R. Weiler

FC ZurichSila pozíciíServette FC
6.86
Ø Hodnotenie
6.84
7.15Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (3 v 4)6.77
2G 1A4G 5A
Záložník (4 v 4)6.92
0G 0A18G 13A
6.68Útočník (3 v 2)
1G 6A0G 0A
FC Zurich3-4-3
25BrankárY. Brecher7.2
4ObrancaS. Wallner
31ObrancaM. Kryeziu
2ObrancaL. Kamberi6.72G1A
19ZáložníkN. Boranijašević
17ZáložníkC. Conde
12ZáložníkI. Mathew
27ZáložníkRodrigo Conceição
10ÚtočníkA. Marchesano
7ÚtočníkB. Krasniqi6.71G6A
11ÚtočníkJ. Okita
Servette FC4-1-3-2
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
28ZáložníkD. Douline6.93G2A
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
5ZáložníkG. Ondoua6.3
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
29ÚtočníkC. Bedia
17ÚtočníkD. Kutesa

Prehľad zápasu

Servette FC zdolal FC Zurich 2:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: C. Bedia 4′, S. Rouiller 62′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Zurich mal 59% držanie lopty, Servette FC mal 41%. FC Zurich mal 9 striel (3 na bránu), Servette FC mal 16 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Zurich 0.73 — Servette FC 2.52. FC Zurich urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 4.

Rivalita od 2025

FC Zurich vs Servette FC vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Zurich
1
výhier
Remízy
1
Servette FC
1
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

FC Zurich

DLLLWL

Servette FC

WWDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026