Menu

Real Madrid vs Mallorca

Riadny čas

Super Cup · Sezóna 2024

King Abdullah Sports City, Jeddah9. januára 2025 o 20:00
30
Hostia

Mallorca

Udalosti zápasu

Real Madrid
Mallorca
Výkop
34′
RaílloCopete
Polčas
A. TchouaméniRaúl Asencio
55′
J. Bellingham
63′
Jude Bellingham66′
70′
C. LarinRobert Navarro
70′
DarderT. Asano
70′
Manu MorlanesSamú Costa
Eduardo Camavinga74′
F. ValverdeDani Ceballos
75′
81′
Dani RodríguezAbdón Prats
Vinícius JúniorBrahim Díaz
88′
M. Valjent

Own Goal

90+2′
Rodrygo

asistencia: Lucas Vázquez

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal0
9Shots off Goal6
28Total Shots8
8Blocked Shots2
18Shots insidebox3
10Shots outsidebox5
12Fouls14
6Corner Kicks1
0Offsides1
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves9
544Total passes283
492Passes accurate232
90%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Real Madrid je 6.97, v porovnaní s 6.90 u Mallorca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Real Madrid je F. Valverde (7.35), u Mallorca je to D. Greif (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Real Madrid prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s F. Valverde (1G). U Mallorca je to 5 gólov a 13 asistencií s lídrom Manu Morlanes (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Real Madrid nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Mallorca má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Real Madrid nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 4 u Mallorca s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Real Madrid nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.20, v porovnaní s 2 u Mallorca s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Real Madrid a 82% u Mallorca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Real Madrid nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Mallorca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Real Madrid je 26.8 (najmladší: J. Bellingham (22), najstarší: T. Courtois (33)), zatiaľ čo Mallorca má priemer 31.0 (najmladší: Manu Morlanes (26), najstarší: Dani Rodríguez (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Real Madrid majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 20 u Mallorca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Real Madrid4-2-3-14-4-2Mallorca
GKDEFMIDFWD
1Courtois17Vázquez14Tchouam.22Rüdiger23Mendy8Valverde6Camavin.11Rodrygo5Belling.7Júnior9Mbappé1Greif23Maffeo24Valjent21Raíllo22Mojica14Rodrígu.8Morlanes5Mascare.10Darder7Muriqi17Larin

Náhradníci

Tréner: C. Ancelotti

Náhradníci

Tréner: Arrasate

Real MadridSila pozíciíMallorca
6.97
Ø Hodnotenie
6.90
7.10Brankár (1 v 1)7.70
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.82
0G 0A1G 6A
7.07Záložník (5 v 4)6.79
3G 1A4G 7A
7.20Útočník (1 v 2)
0G 0A0G 0A
Real Madrid4-2-3-1
1BrankárT. Courtois7.1
17ObrancaLucas Vázquez
14ObrancaA. Tchouaméni6.5
22ObrancaA. Rüdiger6.9
23ObrancaF. Mendy6.6
8ZáložníkF. Valverde7.31G1A
6ZáložníkE. Camavinga6.9
11ZáložníkRodrygo7.01G
5ZáložníkJ. Bellingham6.8
7ZáložníkVinícius Júnior7.21G
9ÚtočníkK. Mbappé7.2
Mallorca4-4-2
1BrankárD. Greif7.7
23ObrancaPablo Maffeo6.91G1A
24ObrancaM. Valjent6.7
21ObrancaRaíllo7.01A
22ObrancaJ. Mojica6.74A
14ZáložníkDani Rodríguez6.6
8ZáložníkManu Morlanes6.82G
5ZáložníkOmar Mascarell6.81G2A
10ZáložníkDarder6.91G5A
7ÚtočníkV. Muriqi
17ÚtočníkC. Larin

Prehľad zápasu

Real Madrid zdolal Mallorca 3:0. Zápas sa hral v Super Cup 2024. Góly strelili: J. Bellingham 63′, M. Valjent 90′ (o.g.), Rodrygo 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Real Madrid mal 65% držanie lopty, Mallorca mal 35%. Real Madrid mal 28 striel (11 na bránu), Mallorca mal 8 (0 na bránu). Real Madrid urobil 3 striedaní, Mallorca urobil 5.

Rivalita od 2010

Real Madrid vs Mallorca vzájomné výsledky

18 stretnutí
Real Madrid
13
výhier
Remízy
2
Mallorca
3
výhier
Góly spolu
53 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
9/18 · 50%
Nad 2,5
10/18 · 56%

Aktuálna forma

Real Madrid

LWDWLD

Mallorca

DWLDWW

Predpoveď zápasu

Real Madrid

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Mallorca

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Real Madrid or draw

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026