Menu

Al Duhail Sc vs Al Gharafa

Abdullah bin Khalifa Stadium, Doha4. apríla 2026 o 19:30
32
Rozhodca: A. Al Ruwaili

Udalosti zápasu

Al-Duhail SC
Al-Gharafa
Výkop
26′
H. Aladin

asistencia: Y. Brahimi

Edmilson Junior

asistencia: M. Hamza

37′
45′
F. Sassi

asistencia: A. Al Ganehi

Polčas
56′Seydou Sano
59′
A. Al GanehiF. Coman
J. CastellettoY. Sabaly
61′
T. JamshidA. Ali
61′
K. PiatekA. Boulbina
61′
M. HamzaLuiz Ceara
70′
74′
H. AladinJ. Hamed
78′
A. GunnarssonD. Traore
85′
B. BourigeaudR. Al Abdulla
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
1Shots off Goal0
13Total Shots5
5Blocked Shots0
6Shots insidebox2
7Shots outsidebox3
16Fouls14
3Corner Kicks1
0Offsides1
57%Ball Possession43%
0Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
480Total passes366
398Passes accurate292
83%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al-Duhail SC je 6.87, v porovnaní s 6.75 u Al-Gharafa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al-Duhail SC je B. Bourigeaud (7.29), u Al-Gharafa je to Y. Brahimi (7.49).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al-Duhail SC prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 11 asistenciami, na čele s K. Piatek (4G). U Al-Gharafa je to 8 gólov a 6 asistencií s lídrom Y. Brahimi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al-Duhail SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Al-Gharafa má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al-Duhail SC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 6 u Al-Gharafa s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al-Duhail SC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Al-Gharafa s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Al-Duhail SC a 78% u Al-Gharafa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al-Duhail SC nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Al-Gharafa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al-Duhail SC je 25.7 (najmladší: T. Jamshid (19), najstarší: B. Bourigeaud (31)), zatiaľ čo Al-Gharafa má priemer 27.9 (najmladší: R. A. Al-Ali (19), najstarší: K. N'Diaye (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al-Duhail SC majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 14 u Al-Gharafa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al-Duhail SC4-3-34-2-3-1Al-Gharafa
GKDEFMIDFWD
1Zakaria22Bamba3Tuta21Castell.14Minhali19Bourige.34Soumare25Hamza81Jamshid9Piatek8Junior1N'Diaye18Oui24Gunnars.42Sano26Al-Ali29Diaz13Sassi11Surag10Ganehi8Brahimi90Aladin

Náhradníci

Tréner: Djamel Belmadi

Náhradníci

Tréner: Pedro Martins

Al-Duhail SCSila pozíciíAl-Gharafa
6.87
Ø Hodnotenie
6.75
6.91Brankár (1 v 1)6.51
0G 1A0G 0A
6.79Obranca (4 v 3)6.68
1G 0A1G 0A
6.92Záložník (3 v 6)6.84
3G 6A6G 6A
6.92Útočník (3 v 1)6.80
8G 4A1G 0A
Al-Duhail SC4-3-3
1BrankárS. Zakaria6.91A
22ObrancaI. Bamba7.21G
3ObrancaTuta6.6
21ObrancaJ. Castelletto6.7
14ObrancaG. Al Minhali6.6
19ZáložníkB. Bourigeaud7.32G4A
34ZáložníkB. Soumare6.8
25ZáložníkM. Hamza6.61G2A
81ÚtočníkT. Jamshid6.6
9ÚtočníkK. Piatek7.04G4A
8ÚtočníkEdmilson Junior7.24G
Al-Gharafa4-2-3-1
1BrankárK. N'Diaye6.5
24ObrancaA. Gunnarsson6.7
42ObrancaS. Sano7.01G
26ObrancaR. A. Al-Ali6.3
18ZáložníkA. Al Oui
29ZáložníkF. Diaz6.6
13ZáložníkF. Sassi6.92G
11ZáložníkA. Surag6.72A
10ZáložníkA. Al Ganehi6.52A
8ZáložníkY. Brahimi7.54G2A
90ÚtočníkH. Aladin6.81G

Prehľad zápasu

Al-Duhail SC zdolal Al-Gharafa 3:2. Zápas sa hral v Stars League 2025. Góly strelili: M. Hamza 6′, H. Aladin 26′, Edmilson Junior 37′, F. Sassi 45′, A. Ali 85′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Al-Duhail SC mal 57% držanie lopty, Al-Gharafa mal 43%. Al-Duhail SC mal 13 striel (7 na bránu), Al-Gharafa mal 5 (5 na bránu). Al-Duhail SC urobil 5 striedaní, Al-Gharafa urobil 3.

Rivalita od 2011

Al-Duhail SC vs Al-Gharafa vzájomné výsledky

35 stretnutí
Al-Duhail SC
22
výhier
Remízy
8
Al-Gharafa
5
výhier
Góly spolu
111 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
20/35 · 57%
Nad 2,5
20/35 · 57%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 45 v 2016

Aktuálna forma

Al-Duhail SC

WLLWWW

Al-Gharafa

DDLLLW

Predpoveď zápasu

Al-Duhail SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al-Gharafa

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Al-Duhail SC or draw

70%Forma30%
71%Útok29%
59%Obrana41%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026