Menu

Al Shamal vs Umm Salal

Al Bayt Stadium, Al Khor4. apríla 2026 o 17:30
Domáci

Al Shamal

32
Hostia

UMM Salal

Rozhodca: N. A. Al Sawan

Udalosti zápasu

Al Shamal
UMM Salal
Výkop
O. Ebrahimi

Penalty

6′
37′
CristoM. Baidoo
Musab Khoder44′
B. Bounedjah

asistencia: N. Sliti

45′
Polčas
58′
A. DialloA. Mance
58′
K. SaadA. Fayez
A. Collado

asistencia: B. Bounedjah

59′
M. KhoderI. Majed
63′
N. SlitiA. Ounas
63′
A. ColladoP. Prim
72′
Jeison Murillo73′
75′
A. Mance

asistencia: J. E. Kouassi

J. MurilloA. Bounacer
76′
M. Al MannaiA. Al Sulimane
76′
80′
A. El SayedJ. Aholou
80′
J. E. KouassiY. Jarrar
83′
Y. Jarrar

asistencia: J. Aholou

Pau Prim Coma90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
8Shots off Goal3
15Total Shots8
1Blocked Shots2
8Shots insidebox5
7Shots outsidebox3
18Fouls12
5Corner Kicks4
2Offsides3
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
434Total passes331
369Passes accurate279
85%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Shamal je 6.85, v porovnaní s 6.74 u UMM Salal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Shamal je A. Collado (7.32), u UMM Salal je to Cristo (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Shamal prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 6 asistenciami, na čele s B. Bounedjah (4G). U UMM Salal je to 6 gólov a 8 asistencií s lídrom J. E. Kouassi (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Shamal nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo UMM Salal má 3 obrancov s priemerom 6.42. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Shamal nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 6 u UMM Salal s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Shamal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 2 u UMM Salal s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Al Shamal a 80% u UMM Salal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Shamal nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 18 u UMM Salal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Shamal je 29.7 (najmladší: O. Mohamed (21), najstarší: O. Ebrahimi (38)), zatiaľ čo UMM Salal má priemer 28.6 (najmladší: A. Tahif (24), najstarší: A. El Sayed (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Shamal majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u UMM Salal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Shamal4-2-3-15-3-2UMM Salal
GKDEFMIDFWD
95Seck70Khoder4Termani.24Murillo2Awad6Ebrahimi12Mannai7Mohamed8Collado5Sliti11Bounedj.48Hamadeh21Saad15Tahif22Udosen37Diallo3Hazaa14Tannane32Sayed8Hajri17Kouassi33Cristo

Náhradníci

Tréner: David Prats

Náhradníci

Tréner: Ruben Albes

Al ShamalSila pozíciíUMM Salal
6.85
Ø Hodnotenie
6.74
6.68Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.72Obranca (3 v 3)6.42
0G 1A1G 0A
6.99Záložník (6 v 6)6.77
10G 4A2G 5A
6.78Útočník (1 v 2)7.16
4G 1A3G 3A
Al Shamal4-2-3-1
95BrankárB. Seck6.7
70ObrancaM. Khoder6.7
24ObrancaJ. Murillo7.01A
2ObrancaM. Awad6.4
4ZáložníkM. Termanini
6ZáložníkO. Ebrahimi7.02G
12ZáložníkM. Al Mannai7.02G
7ZáložníkO. Mohamed6.83G2A
8ZáložníkA. Collado7.33G1A
5ZáložníkN. Sliti6.91A
11ÚtočníkB. Bounedjah6.84G1A
UMM Salal5-3-2
15ObrancaA. Tahif6.5
37ObrancaA. Diallo6.5
3ObrancaA. Hazaa6.21G
48ZáložníkI. R. Hamadeh
21ZáložníkK. Saad
22ZáložníkE. Udosen6.4
14ZáložníkO. Tannane7.31G3A
32ZáložníkA. El Sayed6.41A
8ZáložníkS. Al Hajri7.01G1A
17ÚtočníkJ. E. Kouassi6.92G1A
33ÚtočníkCristo7.41G2A

Prehľad zápasu

Al Shamal zdolal UMM Salal 3:2. Zápas sa hral v Stars League 2025. Góly strelili: O. Ebrahimi 6′ (pen.), B. Bounedjah 45′, A. Collado 59′, A. Mance 75′, Y. Jarrar 83′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Al Shamal mal 56% držanie lopty, UMM Salal mal 44%. Al Shamal mal 15 striel (6 na bránu), UMM Salal mal 8 (3 na bránu). Al Shamal urobil 5 striedaní, UMM Salal urobil 5.

Rivalita od 2025

Al Shamal vs UMM Salal vzájomné výsledky

2 stretnutí
Al Shamal
1
výhier
Remízy
0
UMM Salal
1
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 05 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Al Shamal

LLLWLW

UMM Salal

LLLDWD

Predpoveď zápasu

Al Shamal

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

UMM Salal

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Al Shamal or draw

48%Forma52%
33%Útok67%
56%Obrana44%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026