Menu

Al Shamal vs Al Wakrah

Al Bayt Stadium, Al Khor18. apríla 2025 o 17:30
Domáci

Al Shamal

10
Hostia

Al Wakrah

Rozhodca: Naser Ayesh

Udalosti zápasu

Al Shamal
Al Wakrah
Výkop
Polčas
M. Omar

asistencia: B. Bounedjah

51′
66′
Khaled MohammedKhalid Muneer
66′
Suhaib GannanOmar Al Osad
81′
Nabil ErfanTameem Al Muhaza
O. AliMarawan Brimil
82′
VAR
84′Penalty confirmed
87′
Farid Boulaya

Missed Penalty

J. MurilloAhmed Daffallah Hagana
88′
Mohammad Al MannaiAbdulaziz Mohammed
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
5Shots off Goal6
15Total Shots12
6Blocked Shots1
9Shots insidebox7
6Shots outsidebox5
15Fouls12
4Corner Kicks4
5Offsides2
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
330Total passes413
262Passes accurate338
79%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Shamal je 6.80, v porovnaní s 6.86 u Al Wakrah. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Shamal je Mohammad Al Mannai (7.01), u Al Wakrah je to A. Laïdouni (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Shamal prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 5 asistenciami, na čele s B. Bounedjah (4G). U Al Wakrah je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom A. Assal (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Shamal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Al Wakrah má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Shamal nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Al Wakrah s hodnotením 7.27. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Shamal nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 2 u Al Wakrah s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Al Shamal a 82% u Al Wakrah. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Shamal nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Al Wakrah. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Shamal je 30.2 (najmladší: Y. El Hannach (21), najstarší: Mohammed Musa (39)), zatiaľ čo Al Wakrah má priemer 28.5 (najmladší: Nabil Erfan (21), najstarší: Saoud Al Khater (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Shamal majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 17 u Al Wakrah. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Shamal4-4-24-1-3-2Al Wakrah
GKDEFMIDFWD
95Seck3Hannach17Musa24Murillo2Awad14Ali6Ebrahimi12Mannai5Sliti7Omar11Bounedj.22Khater13Scholz15Ali8Fathy16Erfan93Laïdouni19Gannan27Mohammed70Boulaya18Hussein7Assal

Náhradníci

Tréner: David Prats

Náhradníci

Tréner: P. Asbaghi

Al ShamalSila pozíciíAl Wakrah
6.80
Ø Hodnotenie
6.86
6.68Brankár (1 v 1)6.58
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 4)6.74
0G 1A2G 0A
6.90Záložník (4 v 4)7.27
5G 1A0G 1A
6.78Útočník (2 v 2)7.11
7G 3A3G 1A
Al Shamal4-4-2
95BrankárB. Seck6.7
3ObrancaY. El Hannach6.9
17ObrancaMohammed Musa6.6
24ObrancaJ. Murillo7.01A
2ObrancaMoufak Awad6.4
14ZáložníkO. Ali6.81G
6ZáložníkO. Ebrahimi7.02G
12ZáložníkMohammad Al Mannai7.02G
5ZáložníkN. Sliti6.91A
7ÚtočníkM. Omar6.83G2A
11ÚtočníkB. Bounedjah6.84G1A
Al Wakrah4-1-3-2
22BrankárSaoud Al Khater6.6
13ObrancaA. Scholz
15ObrancaAlmahdi Ali6.81G
8ObrancaHamdi Fathy7.11G
16ObrancaNabil Erfan6.3
93ZáložníkA. Laïdouni7.31A
19ZáložníkSuhaib Gannan
27ZáložníkKhaled Mohammed
70ZáložníkF. Boulaya
18ÚtočníkAymen Hussein
7ÚtočníkA. Assal7.13G1A

Prehľad zápasu

Al Shamal zdolal Al Wakrah 1:0. Zápas sa hral v Stars League 2024. Góly strelili: M. Omar 51′, Farid Boulaya 87′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Al Shamal mal 45% držanie lopty, Al Wakrah mal 55%. Al Shamal mal 15 striel (4 na bránu), Al Wakrah mal 12 (5 na bránu). Al Shamal urobil 3 striedaní, Al Wakrah urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Ayoub Assal 84′).

Rivalita od 2014

Al Shamal vs Al Wakrah vzájomné výsledky

21 stretnutí
Al Shamal
5
výhier
Remízy
9
Al Wakrah
7
výhier
Góly spolu
57 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
11/21 · 52%
Nad 2,5
9/21 · 43%

Aktuálna forma

Al Shamal

LLLWLW

Al Wakrah

WDWLLD

Predpoveď zápasu

Al Shamal

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al Wakrah

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Al Shamal or draw

47%Forma53%
65%Útok35%
46%Obrana54%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026