Menu

Umm Salal vs Al Duhail Sc

Grand Hamad Stadium, Doha31. januára 2025 o 14:30
Domáci

UMM Salal

12

Udalosti zápasu

UMM Salal
Al-Duhail SC
Výkop
Naïm Laidouni32′
O. Tannane
36′
39′
Ismaeel Mohammad

asistencia: Homam El Amin

Polčas
Antonio Mance50′
71′
Karim BoudiafAhmed El Sayed
80′
Luis AlbertoH. Ziyech
80′
Bassam Al RawiAbdullah Al Ahrak
89′
Abdullah Al Ahrak

asistencia: Homam El Amin

90+3′
Edmilson JuniorMubarak Shanan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal8
4Shots off Goal8
8Total Shots19
0Blocked Shots3
5Shots insidebox12
3Shots outsidebox7
11Fouls17
4Corner Kicks5
1Offsides3
32%Ball Possession68%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
272Total passes570
194Passes accurate507
71%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy UMM Salal je 6.57, v porovnaní s 7.08 u Al-Duhail SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč UMM Salal je O. Tannane (7.27), u Al-Duhail SC je to Luis Alberto (7.63).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky UMM Salal prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 3 asistenciami, na čele s A. Mance (3G). U Al-Duhail SC je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom Edmilson Junior (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

UMM Salal nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.46, zatiaľ čo Al-Duhail SC má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

UMM Salal nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.27, oproti 6 u Al-Duhail SC s hodnotením 7.20. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

UMM Salal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Al-Duhail SC s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u UMM Salal a 81% u Al-Duhail SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu UMM Salal nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Al-Duhail SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky UMM Salal je 29.3 (najmladší: N. Laidouni (23), najstarší: Ali Hassan Afif (37)), zatiaľ čo Al-Duhail SC má priemer 30.0 (najmladší: Salah Zakaria (26), najstarší: Karim Boudiaf (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu UMM Salal majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 11 u Al-Duhail SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

UMM Salal5-4-14-2-3-1Al-Duhail SC
GKDEFMIDFWD
13Ashour21Malki3Issa15Louadni19Laidouni20Afif14Tannane8Sulimane6Lekhal7Gorré9Mance1Zakaria5Rawi3Veríssi.2Ayman24Amin19Bourige.12Boudiaf7Mohammad10Alberto8Junior11Ali

Náhradníci

Tréner: Danilo Ribeiro

Náhradníci

Tréner: C. Galtier

UMM SalalSila pozíciíAl-Duhail SC
6.57
Ø Hodnotenie
7.08
6.13Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 1A
6.46Obranca (5 v 3)6.86
3G 0A1G 0A
7.27Záložník (4 v 6)7.20
1G 3A7G 5A
6.70Útočník (1 v 1)7.10
3G 0A1G 0A
UMM Salal5-4-1
13BrankárLouay Ashour6.1
21ObrancaKhalifa Al Malki6.3
3ObrancaSayed Hassan Issa6.61G
15ObrancaM. Louadni
19ObrancaN. Laidouni7.12G
20ObrancaAli Hassan Afif5.9
14ZáložníkO. Tannane7.31G3A
8ZáložníkAdel Al Sulimane
6ZáložníkV. Lekhal
7ZáložníkK. Gorré
9ÚtočníkA. Mance6.73G
Al-Duhail SC4-2-3-1
1BrankárSalah Zakaria6.91A
5ObrancaBassam Al Rawi7.01G
3ObrancaLucas Veríssimo
24ObrancaHomam El Amin6.7
2ZáložníkYoussef Ayman
19ZáložníkB. Bourigeaud7.32G4A
12ZáložníkKarim Boudiaf7.3
7ZáložníkIsmaeel Mohammad6.61A
10ZáložníkLuis Alberto7.61G
8ZáložníkEdmilson Junior7.24G
11ÚtočníkAlmoez Ali7.11G

Prehľad zápasu

Al-Duhail SC zdolal UMM Salal 2:1. Zápas sa hral v Stars League 2024. Góly strelili: O. Tannane 36′, Ismaeel Mohammad 39′, Abdullah Al Ahrak 89′. Bolo udelených 2 žltých kariet. UMM Salal mal 32% držanie lopty, Al-Duhail SC mal 68%. UMM Salal mal 8 striel (4 na bránu), Al-Duhail SC mal 19 (8 na bránu). UMM Salal urobil 0 striedaní, Al-Duhail SC urobil 4.

Rivalita od 2011

UMM Salal vs Al-Duhail SC vzájomné výsledky

31 stretnutí
UMM Salal
7
výhier
Remízy
4
Al-Duhail SC
20
výhier
Góly spolu
91 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
18/31 · 58%
Nad 2,5
18/31 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 61 v 2022

Aktuálna forma

UMM Salal

LLLDWD

Al-Duhail SC

WLLWWW

Predpoveď zápasu

UMM Salal

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al-Duhail SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Al-Duhail SC and +1.5 goals

23%Forma77%
24%Útok76%
24%Obrana76%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026