Menu

Al Ahli Doha vs Al Duhail Sc

Al Thumama Stadium, Doha19. októbra 2024 o 18:30

Udalosti zápasu

Al Ahli Doha
Al-Duhail SC
Výkop
Sekou Oumar Yansane22′
Yousef MareiErik Expósito
39′
42′
M. Olunga

asistencia: Edmilson Junior

Polčas
Navid Mohammad DoozandehTalal Abdulla Bahzad
67′
80′
M. OlungaIsmaeel Mohammad
83′
Sultan Al BrakeHomam El Amin
90+3′Almoez Ali
90′Ibrahima Diallo
90′
Edmilson JuniorAbdullah Al Ahrak
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
3Shots off Goal1
8Total Shots9
2Blocked Shots3
3Shots insidebox5
5Shots outsidebox4
10Fouls18
4Corner Kicks4
2Offsides1
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
542Total passes454
460Passes accurate382
85%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Ahli Doha je 6.84, v porovnaní s 7.16 u Al-Duhail SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Ahli Doha je S. Yansané (7.49), u Al-Duhail SC je to Luis Alberto (7.63).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Ahli Doha prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 4 asistenciami, na čele s S. Yansané (6G). U Al-Duhail SC je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom Edmilson Junior (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Ahli Doha nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Al-Duhail SC má 4 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Ahli Doha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Al-Duhail SC s hodnotením 7.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Ahli Doha nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.49, v porovnaní s 1 u Al-Duhail SC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Al Ahli Doha a 81% u Al-Duhail SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Ahli Doha nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Al-Duhail SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Ahli Doha je 27.7 (najmladší: S. Yansané (22), najstarší: D. Fettouhi (36)), zatiaľ čo Al-Duhail SC má priemer 29.1 (najmladší: I. Bamba (23), najstarší: Luis Alberto (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Ahli Doha majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 11 u Al-Duhail SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Ahli Doha5-4-14-2-3-1Al-Duhail SC
GKDEFMIDFWD
35Badreld.32Doozand.16Tihi5Mitrović6Ellithi45Marei11Moustafa33Fettouhi8Doumbia7Draxler9Yansané1Zakaria5Rawi3Veríssi.22Bamba18Brake19Bourige.27Diallo11Ali10Alberto8Junior14Olunga

Náhradníci

Tréner: I. Bišćan

Náhradníci

Tréner: C. Galtier

Al Ahli DohaSila pozíciíAl-Duhail SC
6.84
Ø Hodnotenie
7.16
6.90Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 1A
6.55Obranca (5 v 4)7.05
0G 0A2G 0A
6.80Záložník (4 v 5)7.30
3G 2A8G 4A
7.49Útočník (1 v 1)
6G 2A1G 0A
Al Ahli Doha5-4-1
35BrankárMarwan Badreldin6.9
32ObrancaNavid Mohammad Doozandeh
16ObrancaR. Tihi6.6
5ObrancaM. Mitrović6.5
6ObrancaBahaa Ellithi
45ObrancaYousef Marei
11ZáložníkAbdulrahman Fahmi Moustafa6.3
33ZáložníkD. Fettouhi7.12G2A
8ZáložníkI. Doumbia
7ZáložníkJ. Draxler7.01G
9ÚtočníkS. Yansané7.56G2A
Al-Duhail SC4-2-3-1
1BrankárSalah Zakaria6.91A
5ObrancaBassam Al Rawi7.01G
3ObrancaLucas Veríssimo
22ObrancaI. Bamba7.21G
18ObrancaSultan Al Brake6.9
19ZáložníkB. Bourigeaud7.32G4A
27ZáložníkI. Diallo
11ZáložníkAlmoez Ali7.11G
10ZáložníkLuis Alberto7.61G
8ZáložníkEdmilson Junior7.24G
14ÚtočníkM. Olunga1G

Prehľad zápasu

Al-Duhail SC zdolal Al Ahli Doha 1:0. Zápas sa hral v Stars League 2024. Góly strelili: M. Olunga 42′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Al Ahli Doha mal 55% držanie lopty, Al-Duhail SC mal 45%. Al Ahli Doha mal 8 striel (3 na bránu), Al-Duhail SC mal 9 (5 na bránu). Al Ahli Doha urobil 2 striedaní, Al-Duhail SC urobil 3.

Rivalita od 2011

Al Ahli Doha vs Al-Duhail SC vzájomné výsledky

31 stretnutí
Al Ahli Doha
5
výhier
Remízy
4
Al-Duhail SC
22
výhier
Góly spolu
126 · 4.1/zápas
Obaja skórovali
17/31 · 55%
Nad 2,5
24/31 · 77%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 72 v 2024

Aktuálna forma

Al Ahli Doha

WLWWDW

Al-Duhail SC

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Al Ahli Doha

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al-Duhail SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Al-Duhail SC

52%Forma48%
46%Útok54%
33%Obrana67%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026