Menu

Al Wakrah vs Al Duhail Sc

Al Janoub Stadium, Al Wakrah14. septembra 2024 o 19:00
Domáci

Al Wakrah

02

Udalosti zápasu

Al Wakrah
Al-Duhail SC
Výkop
13′
Edmilson Junior

asistencia: I. Diallo

VAR
18′Red card cancelled
19′Michael Olunga
27′
Edmilson Junior

asistencia: Luis Alberto

31′Ibrahima Diallo
Ayoub Assal38′
Polčas
46′
Almoez AliIsmaeel Mohammad
48′Ibrahima Diallo
48′Ibrahima Diallo
55′
Edmilson JuniorKarim Boudiaf
56′
M. OlungaSultan Al Brake
Omar Al OsadYousef El Khatib
70′
Tameem Al MuhazaKhalid Muneer
70′
A. AssalJassim Al Zarra
78′
Gelson DalaNasser Al Yazidi
78′
Hamdi FathyMohamed Khaled
85′
89′
B. BourigeaudAbdullah Al Ahrak
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
10Shots off Goal3
20Total Shots9
4Blocked Shots3
12Shots insidebox6
8Shots outsidebox3
10Fouls8
9Corner Kicks6
3Offsides6
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves7
462Total passes392
395Passes accurate320
85%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Wakrah je 6.78, v porovnaní s 7.14 u Al-Duhail SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Wakrah je A. Laïdouni (7.27), u Al-Duhail SC je to Luis Alberto (7.63).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Wakrah prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 2 asistenciami, na čele s A. Assal (3G). U Al-Duhail SC je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom Edmilson Junior (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Wakrah nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Al-Duhail SC má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Wakrah nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u Al-Duhail SC s hodnotením 7.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Wakrah nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Al-Duhail SC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Al Wakrah a 82% u Al-Duhail SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Wakrah nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Al-Duhail SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Wakrah je 28.7 (najmladší: Omar Al Osad (22), najstarší: Lucas Mendes (35)), zatiaľ čo Al-Duhail SC má priemer 28.8 (najmladší: I. Bamba (23), najstarší: Luis Alberto (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Wakrah majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 11 u Al-Duhail SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Wakrah4-4-24-2-3-1Al-Duhail SC
GKDEFMIDFWD
1Bakri14Muhaza13Scholz2Mendes3Hassan7Assal8Fathy93Laïdouni10Dala6Osad11Gomes1Zakaria5Rawi3Veríssi.22Bamba24Amin27Diallo19Bourige.11Ali10Alberto8Junior14Olunga

Náhradníci

Tréner: Miguel Ángel Ramírez

Náhradníci

Tréner: C. Galtier

Al WakrahSila pozíciíAl-Duhail SC
6.78
Ø Hodnotenie
7.14
5.90Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 1A
7.04Obranca (4 v 4)6.99
1G 0A2G 0A
6.98Záložník (4 v 5)7.30
4G 2A8G 4A
6.63Útočník (2 v 1)
0G 0A1G 0A
Al Wakrah4-4-2
1BrankárMohammed Al Bakri5.9
14ObrancaTameem Al Muhaza
13ObrancaA. Scholz
2ObrancaLucas Mendes7.01G
3ObrancaAbdelkarim Hassan
7ZáložníkA. Assal7.13G1A
8ZáložníkHamdi Fathy7.11G
93ZáložníkA. Laïdouni7.31A
10ZáložníkGelson Dala6.4
6ÚtočníkOmar Al Osad6.6
11ÚtočníkRicardo Gomes
Al-Duhail SC4-2-3-1
1BrankárSalah Zakaria6.91A
5ObrancaBassam Al Rawi7.01G
3ObrancaLucas Veríssimo
22ObrancaI. Bamba7.21G
24ObrancaHomam El Amin6.7
27ZáložníkI. Diallo
19ZáložníkB. Bourigeaud7.32G4A
11ZáložníkAlmoez Ali7.11G
10ZáložníkLuis Alberto7.61G
8ZáložníkEdmilson Junior7.24G
14ÚtočníkM. Olunga1G

Prehľad zápasu

Al-Duhail SC zdolal Al Wakrah 2:0. Zápas sa hral v Stars League 2024. Góly strelili: Edmilson Junior 13′, Edmilson Junior 27′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Al Wakrah mal 56% držanie lopty, Al-Duhail SC mal 44%. Al Wakrah mal 20 striel (6 na bránu), Al-Duhail SC mal 9 (3 na bránu). Al Wakrah urobil 5 striedaní, Al-Duhail SC urobil 4. VAR zasiahol: Red card cancelled (Michael Olunga 18′).

Rivalita od 2011

Al Wakrah vs Al-Duhail SC vzájomné výsledky

27 stretnutí
Al Wakrah
10
výhier
Remízy
4
Al-Duhail SC
13
výhier
Góly spolu
99 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
17/27 · 63%

Aktuálna forma

Al Wakrah

WDWLLD

Al-Duhail SC

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Al Wakrah

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al-Duhail SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Al-Duhail SC and +2.5 goals

36%Forma64%
27%Útok73%
25%Obrana75%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026