Menu

Al Rayyan Sc vs Al Wakrah

Ahmad bin Ali Stadium, Al-Rayyan6. marca 2024 o 18:00
30
Hostia

Al Wakrah

Rozhodca: Khamis Al Marri

Udalosti zápasu

Al-Rayyan SC
Al Wakrah
Výkop
Card upgrade29′
VAR
VAR
37′Goal cancelled
Penalty confirmed40′
VAR
41′
A. Bencharki

asistencia: Gabriel Pereira

45+7′
Polčas
46′
Ahmed El SayedKhalid Muneer
Róger Guedes

asistencia: Murad Naji Hussein

61′
70′
A. MaherYousef El Khatib
70′
Almahdi AliKhaled Ali
Ali QadryMoameen Mutasem
89′
Gabriel PereiraIbrahim Al Hassan
90+4′
Róger GuedesRodrigo Tabata
90+4′
Abdulaziz HatemNaif Al Hadhrami
90+8′
A. BencharkiAhmed Al Rawi
90+4′
90+1′
Gelson DalaOmar Al Osad
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
1Shots off Goal12
9Total Shots25
1Blocked Shots6
7Shots insidebox14
2Shots outsidebox11
16Fouls9
2Corner Kicks9
2Offsides3
32%Ball Possession68%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
7Goalkeeper Saves4
247Total passes494
151Passes accurate416
61%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al-Rayyan SC je 7.08, v porovnaní s 6.78 u Al Wakrah. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al-Rayyan SC je Róger Guedes (7.62), u Al Wakrah je to A. Assal (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al-Rayyan SC prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Róger Guedes (8G). U Al Wakrah je to 5 gólov a 1 asistencií s lídrom A. Assal (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al-Rayyan SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Al Wakrah má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al-Rayyan SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u Al Wakrah s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al-Rayyan SC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.30, v porovnaní s 2 u Al Wakrah s priemerom 6.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Al-Rayyan SC a 80% u Al Wakrah. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al-Rayyan SC nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Al Wakrah. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al-Rayyan SC je 29.0 (najmladší: André Amaro (23), najstarší: Abdulaziz Hatem (35)), zatiaľ čo Al Wakrah má priemer 31.0 (najmladší: A. Assal (23), najstarší: Lucas Mendes (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al-Rayyan SC majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 13 u Al Wakrah. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al-Rayyan SC3-4-33-1-4-2Al Wakrah
GKDEFMIDFWD
1Younis13Amaro3Taniguc.5Rawi2Hussein20Qadry6Hatem24Muftah11Pereira96Guedes28Benchar.22Khater4Sainsbu.15Ali2Mendes23Sayed11Assal24Maher5Fadel7Boussafi9Benyett.10Dala

Náhradníci

Tréner: Leonardo Jardim

Náhradníci

Tréner: Pepe Murcia

Al-Rayyan SCSila pozíciíAl Wakrah
7.08
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)6.58
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (3 v 3)6.92
0G 0A2G 0A
6.75Záložník (4 v 5)6.91
0G 1A3G 1A
7.30Útočník (3 v 2)6.43
8G 1A0G 0A
Al-Rayyan SC3-4-3
1BrankárFahad Younis
13ObrancaAndré Amaro7.0
3ObrancaS. Taniguchi
5ObrancaBassam Al Rawi
2ZáložníkMurad Naji Hussein
20ZáložníkAli Qadry
6ZáložníkAbdulaziz Hatem6.81A
24ZáložníkKhalid Muftah
11ÚtočníkGabriel Pereira7.0
96ÚtočníkRóger Guedes7.68G1A
28ÚtočníkA. Bencharki
Al Wakrah3-1-4-2
22BrankárSaoud Al Khater6.6
4ObrancaT. Sainsbury
15ObrancaAlmahdi Ali6.81G
2ObrancaLucas Mendes7.01G
23ZáložníkAhmed El Sayed
11ZáložníkA. Assal7.13G1A
24ZáložníkA. Maher
5ZáložníkAhmed Fadel6.7
7ZáložníkRabeh Boussafi
9ÚtočníkM. Benyettou
10ÚtočníkGelson Dala6.4

Prehľad zápasu

Al-Rayyan SC zdolal Al Wakrah 3:0. Zápas sa hral v Stars League 2023. Góly strelili: Róger Guedes 41′ (pen.), A. Bencharki 45′, Róger Guedes 61′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Al-Rayyan SC mal 32% držanie lopty, Al Wakrah mal 68%. Al-Rayyan SC mal 9 striel (7 na bránu), Al Wakrah mal 25 (7 na bránu). Al-Rayyan SC urobil 5 striedaní, Al Wakrah urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (André Amaro 29′), Goal cancelled (Mohamed Benyettou 37′), Penalty confirmed (Gabriel Pereira 40′).

Rivalita od 2011

Al-Rayyan SC vs Al Wakrah vzájomné výsledky

28 stretnutí
Al-Rayyan SC
17
výhier
Remízy
2
Al Wakrah
9
výhier
Góly spolu
82 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
13/28 · 46%
Nad 2,5
15/28 · 54%

Aktuálna forma

Al-Rayyan SC

WWWWWD

Al Wakrah

WDWLLD

Predpoveď zápasu

Al-Rayyan SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al Wakrah

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Al Wakrah

55%Forma45%
58%Útok42%
53%Obrana47%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026