Menu

Cesena vs Catanzaro

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Dino Manuzzi, Cesena21. marca 2026 o 15:00
Domáci

Cesena

31
Hostia

Catanzaro

Rozhodca: Andrea Calzavara

Udalosti zápasu

Cesena
Catanzaro
Výkop
34′
M. Liberali

asistencia: T. Cassandro

Polčas
G. VrioniA. Cerri
56′
R. CiervoM. Olivieri
57′
A. Cerri

asistencia: M. Olivieri

59′
65′
G. AlesiF. Di Francesco
65′
J. PetriccioneM. Pompetti
Tommaso Corazza70′
M. Piacentini

asistencia: T. Berti

72′
S. BastoniM. Francesconi
76′
77′
N. BrighentiR. Frosinini
77′
F. PittarelloP. Nuamah
Alberto Cerri78′
Giovanni Zaro82′
83′
M. LiberaliN. Koffi
Marco Olivieri87′
87′Patrick Amiamo Nuamah
Goal cancelled89′
VAR
90+6′Pietro Iemmello
C. ShpendiM. Guidi
90+3′
T. Berti

asistencia: A. Cerri

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
7Shots off Goal10
18Total Shots16
5Blocked Shots3
11Shots insidebox14
7Shots outsidebox2
15Fouls12
7Corner Kicks5
0Offsides1
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards1
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves3
440Total passes435
384Passes accurate389
87%Passes %89%
1.99expected_goals1.36
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cesena je 6.79, v porovnaní s 6.95 u Catanzaro. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cesena je G. Zaro (7.07), u Catanzaro je to S. Pontisso (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cesena prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 19 asistenciami, na čele s C. Shpendi (10G). U Catanzaro je to 43 gólov a 30 asistencií s lídrom F. Pittarello (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cesena nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Catanzaro má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cesena nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Catanzaro s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cesena nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 3 u Catanzaro s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Cesena a 82% u Catanzaro. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cesena nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 58 u Catanzaro. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cesena je 25.9 (najmladší: T. Corazza (21), najstarší: G. Zaro (31)), zatiaľ čo Catanzaro má priemer 27.3 (najmladší: M. Liberali (18), najstarší: N. Brighenti (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cesena majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Catanzaro. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cesena4-2-3-13-4-3Catanzaro
GKDEFMIDFWD
33Klinsma.15Ciofi19Zaro26Piacent.27Corazza25Bisoli10Bastoni11Ciervo14Berti9Shpendi22Vrioni22Pigliac.84Cassand.4Antonini23Brighen.27Favasuli10Petricc.20Pontisso30Alesi14Liberali8Pittare.9Iemmello

Náhradníci

Tréner: Ashley Cole

Náhradníci

Tréner: Alberto Aquilani

CesenaSila pozíciíCatanzaro
6.79
Ø Hodnotenie
6.95
6.72Brankár (1 v 1)7.01
0G 1A0G 0A
6.87Obranca (4 v 3)6.86
4G 2A7G 2A
6.79Záložník (5 v 4)7.07
21G 16A11G 10A
6.51Útočník (1 v 3)6.87
0G 0A25G 18A
Cesena4-2-3-1
33BrankárJ. Klinsmann6.71A
15ObrancaA. Ciofi6.82A
19ObrancaG. Zaro7.11G
26ObrancaM. Piacentini6.61G
27ObrancaT. Corazza6.92G
25ZáložníkD. Bisoli6.91G1A
10ZáložníkS. Bastoni6.81G1A
11ZáložníkR. Ciervo6.95G3A
14ZáložníkT. Berti7.04G7A
9ZáložníkC. Shpendi6.510G4A
22ÚtočníkG. Vrioni6.5
Catanzaro3-4-3
22BrankárM. Pigliacelli7.0
84ObrancaT. Cassandro6.93G2A
4ObrancaMatias Antonini6.93G
23ObrancaN. Brighenti6.81G
27ZáložníkC. Favasuli7.02G3A
10ZáložníkJ. Petriccione7.32G1A
20ZáložníkS. Pontisso7.34G6A
30ZáložníkG. Alesi6.83G
14ÚtočníkM. Liberali6.83G3A
8ÚtočníkF. Pittarello7.012G6A
9ÚtočníkP. Iemmello6.810G9A

Prehľad zápasu

Cesena zdolal Catanzaro 3:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: M. Liberali 34′, A. Cerri 59′, M. Piacentini 72′, T. Berti 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Cesena mal 50% držanie lopty, Catanzaro mal 50%. Cesena mal 18 striel (6 na bránu), Catanzaro mal 16 (3 na bránu). Očakávané góly: Cesena 1.99 — Catanzaro 1.36. Cesena urobil 4 striedaní, Catanzaro urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Alberto Cerri 89′).

Rivalita od 2024

Cesena vs Catanzaro vzájomné výsledky

4 stretnutí
Cesena
1
výhier
Remízy
0
Catanzaro
3
výhier
Góly spolu
11 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
1/4 · 25%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

Cesena

DDLLDW

Catanzaro

LWDDDD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cesena2výhry
0remízy4 stretnutí
Catanzaro2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať Cesena.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.1%Remíza 29.4%Hostia 36.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.323.402.75
Max2.323.402.75
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Cesena
Výsledok vs. Trh: Cesena (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CesenaPolčas:01Catanzaro
18Strely16
6Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/03/26Cesena3–1Catanzaro2.32/3.40/2.75
27/12/25Catanzaro2–0Cesena2.50/2.95/2.85
01/02/25Catanzaro4–2Cesena2.58/3.09/2.90
28/08/24Cesena2–0Catanzaro2.04/3.34/3.69

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cesena

V 182R 201P 188
Nad 2,543
Goals scored682

Vonkajšia bilancia: Catanzaro

V 55R 61P 81
Nad 2,549
Goals scored236

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026