Menu

Sampdoria vs Avellino

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Luigi Ferraris, Genoa22. marca 2026 o 17:15
Domáci

Sampdoria

21
Hostia

Avellino

Rozhodca: Daniele Chiffi

Udalosti zápasu

Sampdoria
Avellino
Výkop
26′Luca Pandolfi
Matteo Brunori32′
42′Luca Palmiero
Simone Pafundi45′
Polčas
S. PafundiL. Cherubini
46′
46′
L. PandolfiT. Biasci
Penalty cancelled53′
VAR
64′Dimitrios Sounas
M. Brunori
72′
M. BrunoriM. Coda
74′
T. BegicA. Barak
75′
77′
M. BesaggioL. D'Andrea
78′
L. PalmieroA. Le Borgne
78′
M. PalumboG. Tutino
M. Palma

asistencia: N. Pierini

80′
F. ContiL. Henderson
83′
84′
T. Biasci

asistencia: M. Sala

88′Raffaele Russo
Simone Giordano90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
3Shots off Goal1
10Total Shots3
2Blocked Shots0
6Shots insidebox3
4Shots outsidebox0
16Fouls26
9Corner Kicks3
2Offsides3
47%Ball Possession53%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
291Total passes332
211Passes accurate248
73%Passes %75%
0.53expected_goals0.35
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sampdoria je 6.85, v porovnaní s 6.90 u Avellino. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sampdoria je T. Martinelli (6.99), u Avellino je to G. Daffara (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sampdoria prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 10 asistenciami, na čele s T. Begic (3G). U Avellino je to 18 gólov a 19 asistencií s lídrom M. Palumbo (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sampdoria nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Avellino má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sampdoria nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Avellino s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sampdoria nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 2 u Avellino s priemerom 6.54. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Sampdoria a 78% u Avellino. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sampdoria nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 49 u Avellino. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sampdoria je 23.9 (najmladší: M. Palma (17), najstarší: M. Ricci (31)), zatiaľ čo Avellino má priemer 26.3 (najmladší: G. Daffara (21), najstarší: A. Izzo (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sampdoria majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 25 u Avellino. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sampdoria4-2-3-14-3-1-2Avellino
GKDEFMIDFWD
50Martine.29Pardo13Palma2Viti21Giordano33Conti8Ricci11Begic20Pafundi77Pierini99Brunori30Daffara2Missori44Simic4Izzo3Sala24Sounas6Palmiero39Besaggio20Palumbo8Pandolfi10Russo

Náhradníci

Tréner: Angelo Gregucci

Náhradníci

Tréner: Davide Ballardini

SampdoriaSila pozíciíAvellino
6.85
Ø Hodnotenie
6.90
6.99Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.95
2G 2A6G 7A
6.88Záložník (5 v 4)6.93
7G 5A8G 9A
6.68Útočník (1 v 2)6.54
3G 3A4G 3A
Sampdoria4-2-3-1
50BrankárT. Martinelli7.0
29ObrancaA. Di Pardo7.01G1A
13ObrancaM. Palma6.91G
2ObrancaM. Viti6.81A
21ObrancaS. Giordano6.8
33ZáložníkF. Conti
8ZáložníkM. Ricci6.91G1A
11ZáložníkT. Begic6.93G
20ZáložníkS. Pafundi6.81G3A
77ZáložníkN. Pierini6.92G1A
99ÚtočníkM. Brunori6.73G3A
Avellino4-3-1-2
30BrankárG. Daffara7.3
2ObrancaF. Missori6.92G2A
44ObrancaL. Simic7.03G1A
4ObrancaA. Izzo7.01G2A
3ObrancaM. Sala6.82A
24ZáložníkD. Sounas7.01G4A
6ZáložníkL. Palmiero7.01A
39ZáložníkM. Besaggio6.93G1A
20ZáložníkM. Palumbo6.84G3A
8ÚtočníkL. Pandolfi6.3
10ÚtočníkR. Russo6.84G3A

Prehľad zápasu

Sampdoria zdolal Avellino 2:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: M. Brunori 72′, M. Palma 80′, T. Biasci 84′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Sampdoria mal 47% držanie lopty, Avellino mal 53%. Sampdoria mal 10 striel (5 na bránu), Avellino mal 3 (2 na bránu). Očakávané góly: Sampdoria 0.53 — Avellino 0.35. Sampdoria urobil 4 striedaní, Avellino urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Matteo Brunori 53′).

Rivalita od 2026

Sampdoria vs Avellino vzájomné výsledky

1 stretnutí
Sampdoria
0
výhier
Remízy
0
Avellino
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Sampdoria

WDLWWW

Avellino

LWWDLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Sampdoria1výhry
0remízy2 stretnutí
Avellino1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (47%) — kurzy môžu podceňovať Sampdoria.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.0%Remíza 32.3%Hostia 24.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.963.104.10
Max1.963.104.10
Nad 2,5: 43.5%Pod 2,5: 62.5%
Trhový favorit:Sampdoria · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Sampdoria
Výsledok vs. Trh: Sampdoria (51%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SampdoriaPolčas:00Avellino
10Strely3
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Sampdoria2–1Avellino1.96/3.10/4.10
10/01/26Avellino2–1Sampdoria3.00/3.00/2.45

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Sampdoria

V 114R 108P 85
Nad 2,539
Goals scored379

Vonkajšia bilancia: Avellino

V 115R 129P 175
Nad 2,544
Goals scored449

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026