Menu

Bari vs Carrarese

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio San Nicola, Bari22. marca 2026 o 15:00
Domáci

Bari

03
Hostia

Carrarese

Udalosti zápasu

Bari
Carrarese
Výkop
42′Julián Illanes
Polčas
46′
T. RubinoM. Finotto
46′
J. IllanesM. Imperiale
47′
J. Rouhi
49′Simone Zanon
56′
J. RouhiN. Belloni
L. DickmannR. Pagano
61′
68′
S. ZanonD. Bouah
F. ArtioliD. Traore
70′
T. EstevesK. Piscopo
70′
72′
F. Abiuso

asistencia: L. Hasa

R. PucinoN. Cavuoti
75′
E. RaoM. Cuni
75′
81′
D. Bouah

asistencia: F. Abiuso

83′
E. ZuelliD. Lordkipanidze
Goal cancelled90′
VAR
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
3Shots off Goal6
12Total Shots14
6Blocked Shots4
8Shots insidebox10
4Shots outsidebox4
11Fouls10
12Corner Kicks6
1Offsides1
52%Ball Possession48%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
397Total passes371
335Passes accurate303
84%Passes %82%
1.17expected_goals1.39
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bari je 6.85, v porovnaní s 6.88 u Carrarese. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bari je M. Cerofolini (7.15), u Carrarese je to L. Hasa (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bari prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 15 asistenciami, na čele s G. Moncini (10G). U Carrarese je to 26 gólov a 22 asistencií s lídrom F. Abiuso (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bari nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Carrarese má 3 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bari nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Carrarese s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bari nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 2 u Carrarese s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Bari a 78% u Carrarese. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bari nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 51 u Carrarese. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bari je 26.9 (najmladší: T. Esteves (23), najstarší: R. Pucino (34)), zatiaľ čo Carrarese má priemer 23.4 (najmladší: T. Rubino (19), najstarší: M. Bleve (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bari majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 28 u Carrarese. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bari3-4-2-13-5-2Carrarese
GKDEFMIDFWD
31Cerofol.25Pucino26Odenthal51Cistana24Dickmann18Maggiore80Artioli93Dorval19Esteves17Rao11Moncini1Bleve37Calabre.6Oliana4Illanes72Zanon77Parlanti17Zuelli70Hasa73Rouhi9Abiuso21Rubino

Náhradníci

Tréner: Moreno Longo

Náhradníci

Tréner: Antonio Calabro

BariSila pozíciíCarrarese
6.85
Ø Hodnotenie
6.88
7.15Brankár (1 v 1)7.09
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 3)6.81
1G 1A3G 1A
6.88Záložník (5 v 5)6.92
6G 11A10G 16A
6.62Útočník (2 v 2)6.78
10G 3A13G 5A
Bari3-4-2-1
31BrankárM. Cerofolini7.2
25ObrancaR. Pucino6.8
26ObrancaC. Odenthal6.91G
51ObrancaA. Cistana6.81A
24ZáložníkL. Dickmann6.81G3A
18ZáložníkG. Maggiore6.83G1A
80ZáložníkF. Artioli7.01G1A
93ZáložníkM. Dorval7.01G6A
17ZáložníkE. Rao
19ÚtočníkT. Esteves6.71A
11ÚtočníkG. Moncini6.610G2A
Carrarese3-5-2
1BrankárM. Bleve7.1
37ObrancaN. Calabrese6.81G1A
6ObrancaF. Oliana6.8
4ObrancaJ. Illanes6.92G
72ZáložníkS. Zanon7.13G6A
77ZáložníkG. Parlanti6.6
17ZáložníkE. Zuelli6.91G5A
70ZáložníkL. Hasa7.25G4A
73ZáložníkJ. Rouhi6.81G1A
9ÚtočníkF. Abiuso6.911G5A
21ÚtočníkT. Rubino6.72G

Prehľad zápasu

Carrarese zdolal Bari 3:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: J. Rouhi 47′, F. Abiuso 72′, D. Bouah 81′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Bari mal 52% držanie lopty, Carrarese mal 48%. Bari mal 12 striel (3 na bránu), Carrarese mal 14 (4 na bránu). Očakávané góly: Bari 1.17 — Carrarese 1.39. Bari urobil 5 striedaní, Carrarese urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Marvin Çuni 90′).

Rivalita od 2024

Bari vs Carrarese vzájomné výsledky

3 stretnutí
Bari
0
výhier
Remízy
1
Carrarese
2
výhier
Góly spolu
4 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 3 stretnutí

Aktuálna forma

Bari

WLLLWL

Carrarese

DLDLWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Carrarese dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bari0výhry
1remízy4 stretnutí
Carrarese3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (31%) — kurzy môžu podceňovať Carrarese.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 33.3%Remíza 35.1%Hostia 38.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.002.852.57
Max3.002.852.57
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Carrarese
Výsledok vs. Trh: Carrarese (39%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BariPolčas:00Carrarese
12Strely14
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Bari0–3Carrarese3.00/2.85/2.57
10/01/26Carrarese1–0Bari1.96/3.00/4.33
30/03/25Carrarese2–1Bari2.41/3.20/3.04
29/10/24Bari0–0Carrarese1.94/3.30/4.19

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bari

V 265R 265P 247
Nad 2,541
Goals scored896

Vonkajšia bilancia: Carrarese

V 21R 26P 28
Nad 2,547
Goals scored85

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026