Menu

Palermo vs Juve Stabia

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Renzo Barbera, Palermo17. marca 2026 o 19:00
Domáci

Palermo

22
Rozhodca: Federico Dionisi

Udalosti zápasu

Palermo
Juve Stabia
Výkop
Jesse Joronen9′
11′
G. Leone

Penalty

44′Emanuele Torrasi
Polčas
B. BereszynskiJ. Le Douaron
46′
A. BlinR. Modesto
54′
56′Andrea Giorgini
Penalty confirmed59′
VAR
60′Alessandro Confente
J. Pohjanpalo

Penalty

60′
61′
M. RicciardiL. Carissoni
62′
S. DiakiteM. Varnier
62′
E. TorrasiO. Correia
63′Marco Varnier
M. Bani
65′
Mattia Bani71′
73′
N. Mosti
81′
C. Dalle MuraM. Bellich
J. SegreC. Gomes
84′
N. PierozziA. Vasic
84′
P. CeccaroniG. Magnani
85′
Giangiacomo Magnani87′
88′
C. PierobonS. Kassama
90+6′Sheriff Kassama
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
8Shots off Goal0
21Total Shots7
7Blocked Shots1
16Shots insidebox5
5Shots outsidebox2
16Fouls12
7Corner Kicks2
0Offsides5
57%Ball Possession43%
4Yellow Cards5
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
466Total passes366
395Passes accurate293
85%Passes %80%
2.99expected_goals1.08
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Palermo je 6.96, v porovnaní s 6.80 u Juve Stabia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Palermo je T. Augello (7.26), u Juve Stabia je to G. Leone (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Palermo prispeli v tejto sezóne 44 gólmi a 30 asistenciami, na čele s J. Pohjanpalo (24G). U Juve Stabia je to 15 gólov a 5 asistencií s lídrom N. Mosti (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Palermo nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Juve Stabia má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Palermo nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 6 u Juve Stabia s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Palermo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 1 u Juve Stabia s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Palermo a 79% u Juve Stabia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Palermo nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Juve Stabia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Palermo je 29.6 (najmladší: N. Pierozzi (24), najstarší: B. Bereszynski (33)), zatiaľ čo Juve Stabia má priemer 23.5 (najmladší: A. Cacciamani (18), najstarší: A. Confente (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Palermo majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 25 u Juve Stabia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Palermo3-4-2-13-5-1-1Juve Stabia
GKDEFMIDFWD
66Joronen19Bereszy.13Bani32Ceccaro.27Pierozzi8Segre28Blin3Augello5Palumbo7Johnsen20Pohjanp.1Confente46Diakite33Giorgini14Mura2Ricciar.98Mosti55Leone10Pierobon77Cacciam.28Torrasi90Okoro

Náhradníci

Tréner: Filippo Inzaghi

Náhradníci

Tréner: Ignazio Abate

PalermoSila pozíciíJuve Stabia
6.96
Ø Hodnotenie
6.80
7.22Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 3)6.82
6G 2A1G 1A
6.94Záložník (4 v 6)6.77
10G 10A13G 3A
6.87Útočník (3 v 1)6.76
28G 18A1G 1A
Palermo3-4-2-1
66BrankárJ. Joronen7.2
19ObrancaB. Bereszynski6.7
13ObrancaM. Bani7.33G
32ObrancaP. Ceccaroni7.03G2A
27ZáložníkN. Pierozzi7.05G4A
8ZáložníkJ. Segre6.94G3A
28ZáložníkA. Blin6.7
3ZáložníkT. Augello7.31G3A
5ÚtočníkA. Palumbo7.13G10A
7ÚtočníkD. Johnsen6.51G1A
20ÚtočníkJ. Pohjanpalo7.024G7A
Juve Stabia3-5-1-1
1BrankárA. Confente7.0
46ObrancaS. Diakite6.7
33ObrancaA. Giorgini6.91G
14ObrancaC. Dalle Mura6.81A
2ZáložníkM. Ricciardi6.61A
98ZáložníkN. Mosti6.87G1A
55ZáložníkG. Leone7.13G1A
10ZáložníkC. Pierobon6.61G
77ZáložníkA. Cacciamani6.72G
28ZáložníkE. Torrasi
90ÚtočníkA. Okoro6.81G1A

Prehľad zápasu

Palermo a Juve Stabia remizovali 2:2. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: G. Leone 11′ (pen.), J. Pohjanpalo 60′ (pen.), M. Bani 65′, N. Mosti 73′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Palermo mal 57% držanie lopty, Juve Stabia mal 43%. Palermo mal 21 striel (6 na bránu), Juve Stabia mal 7 (6 na bránu). Očakávané góly: Palermo 2.99 — Juve Stabia 1.08. Palermo urobil 5 striedaní, Juve Stabia urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Mattia Bani 59′).

Rivalita od 2020

Palermo vs Juve Stabia vzájomné výsledky

9 stretnutí
Palermo
5
výhier
Remízy
1
Juve Stabia
3
výhier
Góly spolu
22 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

Palermo

WDWDWW

Juve Stabia

LDDWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Palermo dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Palermo4výhry
1remízy6 stretnutí
Juve Stabia1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

67%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 61.7%Remíza 30.3%Hostia 16.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.623.306.00
Max1.623.306.00
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 60.6%
Trhový favorit:Palermo · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Palermo (62%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PalermoPolčas:01Juve Stabia
21Strely7
6Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/03/26Palermo2–2Juve Stabia1.62/3.30/6.00
08/11/25Juve Stabia1–0Palermo2.95/3.05/2.32
19/01/25Palermo1–0Juve Stabia1.97/3.19/4.18
14/09/24Juve Stabia1–3Palermo3.03/3.21/2.37
28/09/13Palermo3–0Juve Stabia1.61/3.68/5.96
10/03/14Juve Stabia0–3Palermo4.32/3.16/2.01

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Palermo

V 168R 134P 91
Nad 2,547
Goals scored568

Vonkajšia bilancia: Juve Stabia

V 66R 78P 95
Nad 2,552
Goals scored276

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026