Menu

Mantova vs Cesena

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Danilo Martelli, Mantova17. marca 2026 o 20:00
Domáci

Mantova

30
Hostia

Cesena

Rozhodca: Andrea Zanotti

Udalosti zápasu

Mantova
Cesena
Výkop
G. Zaro

Own Goal

6′
Polčas
53′Andrea Ciofi
55′Matteo Piacentini
A. Meroni

asistencia: A. Castellini

57′
60′
G. VrioniA. Cerri
Simone Trimboli62′
A. DembeleT. Maggioni
62′
63′
T. CorazzaM. Olivieri
63′
R. CiervoS. Bastoni
D. MensahL. Mancuso
69′
N. BusoM. Caprini
69′
75′
M. FrancesconiD. Bisoli
75′
M. PiacentiniP. Amoran
T. MarrasC. Falletti
82′
S. TrimboliF. Paoletti
82′
L. Mancuso

asistencia: C. Falletti

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
10Shots off Goal5
20Total Shots13
6Blocked Shots5
12Shots insidebox7
8Shots outsidebox6
19Fouls16
5Corner Kicks3
2Offsides1
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
441Total passes480
376Passes accurate408
85%Passes %85%
1.68expected_goals0.75
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mantova je 6.90, v porovnaní s 6.77 u Cesena. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mantova je A. Meroni (7.10), u Cesena je to G. Zaro (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mantova prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 16 asistenciami, na čele s T. Marras (7G). U Cesena je to 24 gólov a 17 asistencií s lídrom C. Shpendi (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mantova nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Cesena má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mantova nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 6 u Cesena s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mantova nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Cesena s priemerom 6.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Mantova a 82% u Cesena. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mantova nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Cesena. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mantova je 25.2 (najmladší: A. Dembele (21), najstarší: D. Mensah (34)), zatiaľ čo Cesena má priemer 24.4 (najmladší: M. Francesconi (21), najstarší: G. Zaro (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mantova majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 27 u Cesena. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mantova3-4-2-14-2-3-1Cesena
GKDEFMIDFWD
24Bardi13Meroni29Cella27Castell.3Dembele21Trimboli80Kouda50Benaiss.23Marras77Buso7Mensah33Klinsma.15Ciofi19Zaro26Piacent.18Guidi70Frances.27Corazza11Ciervo14Berti9Shpendi22Vrioni

Náhradníci

Tréner: Francesco Modesto

Náhradníci

Tréner: Ashley Cole

MantovaSila pozíciíCesena
6.90
Ø Hodnotenie
6.77
6.84Brankár (1 v 1)6.72
0G 0A0G 1A
6.96Obranca (3 v 3)6.84
4G 2A2G 2A
6.99Záložník (4 v 6)6.78
3G 10A22G 14A
6.73Útočník (3 v 1)6.51
12G 4A0G 0A
Mantova3-4-2-1
24BrankárF. Bardi6.8
13ObrancaA. Meroni7.12G
29ObrancaS. Cella6.82G
27ObrancaA. Castellini7.02A
3ZáložníkA. Dembele6.8
21ZáložníkS. Trimboli7.01G7A
80ZáložníkR. Kouda7.01G1A
50ZáložníkF. Benaissa-Yahia7.11G2A
23ÚtočníkT. Marras6.87G1A
77ÚtočníkN. Buso6.81G2A
7ÚtočníkD. Mensah6.64G1A
Cesena4-2-3-1
33BrankárJ. Klinsmann6.71A
15ObrancaA. Ciofi6.82A
19ObrancaG. Zaro7.11G
26ObrancaM. Piacentini6.61G
18ZáložníkM. Guidi
70ZáložníkM. Francesconi6.71G
27ZáložníkT. Corazza6.92G
11ZáložníkR. Ciervo6.95G3A
14ZáložníkT. Berti7.04G7A
9ZáložníkC. Shpendi6.510G4A
22ÚtočníkG. Vrioni6.5

Prehľad zápasu

Mantova zdolal Cesena 3:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: G. Zaro 6′ (o.g.), A. Meroni 57′, L. Mancuso 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Mantova mal 48% držanie lopty, Cesena mal 52%. Mantova mal 20 striel (4 na bránu), Cesena mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: Mantova 1.68 — Cesena 0.75. Mantova urobil 5 striedaní, Cesena urobil 5.

Rivalita od 2020

Mantova vs Cesena vzájomné výsledky

9 stretnutí
Mantova
2
výhier
Remízy
1
Cesena
6
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
8/9 · 89%

Aktuálna forma

Mantova

WWLWWL

Cesena

DDLLDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Cesena dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Mantova2výhry
0remízy6 stretnutí
Cesena4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.7

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (67%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať Mantova.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.6%Remíza 29.4%Hostia 35.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.353.402.82
Max2.353.402.82
Nad 2,5: 51.8%Pod 2,5: 53.2%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Mantova
Výsledok vs. Trh: Mantova (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

MantovaPolčas:10Cesena
20Strely13
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/03/26Mantova3–0Cesena2.35/3.40/2.82
13/12/25Cesena3–2Mantova1.71/3.50/4.75
01/05/25Mantova3–0Cesena2.48/3.29/2.85
29/09/24Cesena4–2Mantova1.75/3.59/4.66
15/11/09Mantova0–1Cesena2.43/2.81/3.01
13/04/10Cesena3–1Mantova1.71/3.20/4.97

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Mantova

V 94R 101P 90
Nad 2,541
Goals scored327

Vonkajšia bilancia: Cesena

V 182R 201P 188
Nad 2,543
Goals scored682

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026