Menu

Como vs Pisa

Riadny čas

Serie A · Sezóna 2025

Stadio Giuseppe Sinigaglia, Como22. marca 2026 o 12:30
Domáci

Como

50
Hostia

Pisa

Rozhodca: Luca Pairetto

Udalosti zápasu

Como
Pisa
Výkop
A. Diao
7′
A. Douvikas

asistencia: A. Diao

29′
35′S. Canestrelli
J. RodriguezM. Baturina
37′
Polčas
46′
E. AkinsanmiroH. Meister
M. Baturina
48′
51′S. Angori
51′
S. MoreoF. Stojilkovic
L. Da CunhaM. Caqueret
59′
A. DouvikasA. Morata
59′
VAR
61′Goal Disallowed - offside
64′
F. LoyolaC. Stengs
N. Paz

asistencia: A. Moreno

75′
76′
S. CanestrelliS. Iling Junior
76′
M. TramoniG. Piccinini
Diego CarlosE. Goldaniga
77′
A. DiaoN. Kuhn
77′
M. Perrone

asistencia: N. Kuhn

81′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal0
6Shots off Goal3
14Total Shots7
1Blocked Shots4
13Shots insidebox4
1Shots outsidebox3
5Fouls6
7Corner Kicks1
2Offsides3
73%Ball Possession27%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
676Total passes242
629Passes accurate192
93%Passes %79%
1.47expected_goals0.41
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Como je 6.94, v porovnaní s 6.69 u Pisa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Como je Nico Paz (7.32), u Pisa je to Samuele Angori (6.89).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Como prispeli v tejto sezóne 40 gólmi a 26 asistenciami, na čele s Nico Paz (12G). U Pisa je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom Stefano Moreo (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Como nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Pisa má 3 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Como nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u Pisa s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Como nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 2 u Pisa s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Como a 76% u Pisa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Como nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Pisa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Como je 25.5 (najmladší: Assane Diao (20), najstarší: Alberto Moreno (33)), zatiaľ čo Pisa má priemer 28.5 (najmladší: Ebenezer Akinsanmiro (21), najstarší: Raúl Albiol (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Como majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 23 u Pisa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Como4-2-3-13-5-2Pisa
GKDEFMIDFWD
1Butez77Brempt34Carlos2Kempf18Moreno23Perrone33Cunha38Diao10Paz17Rodrigu.11Douvikas12Nícolas4Caracci.39Albiol5Canestr.7Léris35Loyola8Højholt14Akinsan.3Angori32Moreo10Tramoni

Náhradníci

Tréner: Cesc Fabregas

Náhradníci

Tréner: Oscar Hiljemark

ComoSila pozíciíPisa
6.94
Ø Hodnotenie
6.69
7.22Brankár (1 v 1)6.52
0G 1A0G 0A
6.84Obranca (4 v 3)6.63
6G 2A3G 1A
6.98Záložník (5 v 5)6.71
22G 22A3G 6A
6.83Útočník (1 v 2)6.79
12G 1A8G 3A
Como4-2-3-1
1BrankárJean Butez7.21A
77ObrancaIgnace Van der Brempt6.81A
34ObrancaDiego Carlos6.81G
2ObrancaMarc-Oliver Kempf7.04G
18ObrancaAlberto Moreno6.81G1A
23ZáložníkMáximo Perrone7.03G4A
33ZáložníkLucas Da Cunha7.14G4A
38ZáložníkAssane Diao6.72G1A
10ZáložníkNico Paz7.312G6A
17ZáložníkJesús Rodriguez6.81G7A
11ÚtočníkAnastasios Douvikas6.812G1A
Pisa3-5-2
12BrankárNícolas6.5
4ObrancaAntonio Caracciolo6.72G
39ObrancaRaúl Albiol6.71A
5ObrancaSimone Canestrelli6.61G
7ZáložníkMehdi Léris6.92G3A
35ZáložníkFelipe Loyola6.51G
8ZáložníkMalthe Højholt6.5
14ZáložníkEbenezer Akinsanmiro6.91A
3ZáložníkSamuele Angori6.92A
32ÚtočníkStefano Moreo6.86G1A
10ÚtočníkMatteo Tramoni6.82G2A

Prehľad zápasu

Como zdolal Pisa 5:0. Zápas sa hral v Serie A 2025. Góly strelili: A. Diao 7′, A. Douvikas 29′, M. Baturina 48′, N. Paz 75′, M. Perrone 81′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Como mal 73% držanie lopty, Pisa mal 27%. Como mal 14 striel (7 na bránu), Pisa mal 7 (0 na bránu). Očakávané góly: Como 1.47 — Pisa 0.41. Como urobil 5 striedaní, Pisa urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (H. Meister 61′).

Rivalita od 2026

Como vs Pisa vzájomné výsledky

1 stretnutí
Como
1
výhier
Remízy
0
Pisa
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Como

DWLLLD

Pisa

LLLLLL

Stadium

Stadio Giuseppe Sinigaglia, Como — 13,602 capacity, opened in 1927, designed by Giovanni Greppi. Home of Como 1907.

Stadio Giuseppe Sinigaglia

Vale93b · CC BY-SA 4.0

Capacity
13,602
Opened
1927
Architect
Giovanni Greppi

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Como dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Como2výhry
0remízy2 stretnutí
Pisa0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

0%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (76%) — kurzy môžu podceňovať Como.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 80.0%Remíza 16.7%Hostia 9.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.256.0011.00
Max1.256.0011.00
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Como · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Como
Výsledok vs. Trh: Como (80%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ComoPolčas:20Pisa
14Strely7
7Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Como5–0Pisa1.25/6.00/11.00
06/01/26Pisa0–3Como5.47/3.45/1.74

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Como

V 33R 32P 39
Nad 2,543
Goals scored134

Vonkajšia bilancia: Pisa

V 2R 12P 18
Nad 2,547
Goals scored23

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 22. 3. 2026