Menu

Malaga vs Castellon

Estadio La Rosaleda, Málaga25. apríla 2026 o 21:00
Domáci

Malaga

23

Udalosti zápasu

Malaga
Castellón
Výkop
Chupe

Penalty

12′
27′
A. Calatrava

asistencia: B. Cipenga

Polčas
46′
O. CamaraRonaldo
56′A. Sienra
67′
P. SantiagoA. Mabil
68′
A. Calatrava

asistencia: B. Cipenga

A. NinoJ. Lobete
69′
72′Ronaldo
77′
A. Calatrava

asistencia: Ronaldo

J. MunozH. Abaida
78′
A. OchoaE. Jauregi
79′
79′
A. JakobsenR. Sanchez
Chupe

asistencia: C. Dotor

85′
86′
B. CipengaTincho
86′
A. SienraS. Ruiz
90+3′Tincho
90+6′F. Brignani
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal8
4Shots off Goal2
12Total Shots13
1Blocked Shots3
12Shots insidebox10
0Shots outsidebox3
12Fouls23
1Corner Kicks3
3Offsides4
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
444Total passes345
372Passes accurate269
84%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Malaga je 6.88, v porovnaní s 6.88 u Castellón. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Malaga je Alfonso Herrero (7.12), u Castellón je to Brian Cipenga (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Malaga prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 20 asistenciami, na čele s Chupete (19G). U Castellón je to 46 gólov a 32 asistencií s lídrom Álex Calatrava (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Malaga nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Castellón má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Malaga nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Castellón s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Malaga nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 1 u Castellón s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Malaga a 78% u Castellón. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Malaga nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Castellón. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Malaga je 23.6 (najmladší: Aarón Ochoa (18), najstarší: Alfonso Herrero (31)), zatiaľ čo Castellón má priemer 26.5 (najmladší: Lucas Alcazar (23), najstarší: Jeremy Mellot (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Malaga majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 31 u Castellón. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Malaga4-4-24-1-4-1Castellón
GKDEFMIDFWD
1Herrero3Puga16Murillo4Galilea31Garrido11Muñoz12Dotor23Merino35Ochoa21Niño9Chupete13Matthys22Mellot3Brignani4Sienra12Alcazar8Barri18Santiago21Calatra.19Jakobsen16Cipenga9Camara

Náhradníci

Tréner: Juan Funes

Náhradníci

Tréner: Pablo Hernandez

MalagaSila pozíciíCastellón
6.88
Ø Hodnotenie
6.88
7.12Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 1A
6.92Obranca (4 v 4)6.82
4G 2A7G 3A
6.74Záložník (4 v 5)6.93
5G 13A28G 26A
6.95Útočník (2 v 1)6.81
30G 5A11G 2A
Malaga4-4-2
1BrankárAlfonso Herrero7.1
3ObrancaCarlos Puga6.91A
16ObrancaDiego Murillo7.12G
4ObrancaEinar Galilea6.92G
31ObrancaRafa Garrido6.81A
11ZáložníkJoaquín Muñoz6.93G6A
12ZáložníkCarlos Dotor6.71G3A
23ZáložníkIzan Merino6.81A
35ZáložníkAarón Ochoa6.61G3A
21ÚtočníkAdrián Niño6.911G1A
9ÚtočníkChupete7.019G4A
Castellón4-1-4-1
13BrankárRomain Matthys7.01A
22ObrancaJeremy Mellot7.11A
3ObrancaFabrizio Brignani6.85G
4ObrancaAgustín Sienra6.81G
12ObrancaLucas Alcazar6.61G2A
8ZáložníkDiego Barri6.93G2A
18ZáložníkPablo Santiago6.73G5A
21ZáložníkÁlex Calatrava7.213G7A
19ZáložníkAdam Jakobsen6.64G3A
16ZáložníkBrian Cipenga7.35G9A
9ÚtočníkOusmane Camara6.811G2A

Prehľad zápasu

Castellón zdolal Malaga 3:2. Zápas sa hral v Segunda División 2025. Góly strelili: Chupe 12′ (pen.), A. Calatrava 27′, A. Calatrava 68′, A. Calatrava 77′, Chupe 85′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Malaga mal 56% držanie lopty, Castellón mal 44%. Malaga mal 12 striel (7 na bránu), Castellón mal 13 (8 na bránu). Malaga urobil 3 striedaní, Castellón urobil 5.

Rivalita od 2020

Malaga vs Castellón vzájomné výsledky

7 stretnutí
Malaga
3
výhier
Remízy
0
Castellón
4
výhier
Góly spolu
14 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Malaga

WLLWDD

Castellón

LWWDWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Malaga3výhry
0remízy6 stretnutí
Castellón3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (67%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (34%) — kurzy môžu podceňovať Malaga.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.4%Remíza 32.3%Hostia 38.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.102.57
Max2.753.102.57
Nad 2,5: 60.6%Pod 2,5: 45.5%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Castellón
Výsledok vs. Trh: Castellón (39%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

MalagaPolčas:11Castellón
12Strely13
7Strely na bránu8

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Malaga2–3Castellon2.75/3.10/2.57
02/11/25Castellon2–1Malaga1.66/3.90/4.50
27/04/25Malaga1–0Castellon2.88/3.21/2.50
01/12/24Castellon2–0Malaga1.95/3.28/4.16
30/05/21Malaga3–0Castellon2.14/3.07/3.70
19/09/20Castellon0–1Malaga2.31/2.79/3.75

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Malaga

V 153R 132P 131
Nad 2,539
Goals scored483

Vonkajšia bilancia: Castellón

V 112R 91P 129
Nad 2,543
Goals scored393

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026