Menu

Levante vs Elche

Estadio Ciudad de Valencia, Valencia16. novembra 2024 o 18:30
Domáci

Levante

11
Hostia

Elche

Rozhodca: Iosu Galech

Udalosti zápasu

Levante
Elche
Výkop
11′Alvaro Núñez
27′Nicolás Fernández
33′
A. Álvarez

asistencia: N. Fernández

Polčas
Sergio LozanoRoger Brugué
63′
Marcos NavarroDiego Pampín
63′
Iván RomeroCarlos Espí
63′
71′Pedro Bigas
71′
A. ÁlvarezS. Kaba
71′
Raúl GutiRodrigo Mendoza
71′
JosanMario Gaspar
Roger Brugué

asistencia: Carlos Álvarez

73′
78′Rodrigo Mendoza
Unai Elguezabal79′
José Luis MoralesFabrício
85′
Pablo MartínezÁngel Algobia
85′
88′
Yago SantiagoN. Castro
Andrés Fernández90+5′
90+1′
N. FernándezJohn Donald
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal9
5Shots off Goal2
13Total Shots13
6Blocked Shots2
7Shots insidebox8
6Shots outsidebox5
9Fouls15
5Corner Kicks5
2Offsides1
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves1
425Total passes534
354Passes accurate465
83%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Levante je 6.78, v porovnaní s 6.94 u Elche. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Levante je Adrián de la Fuente (6.96), u Elche je to M. Dituro (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Levante prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 7 asistenciami, na čele s José Luis Morales (7G). U Elche je to 4 gólov a 9 asistencií s lídrom Aleix Febas (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Levante nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Elche má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Levante nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Elche s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Levante nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.94, v porovnaní s 2 u Elche s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Levante a 86% u Elche. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Levante nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Elche. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Levante je 27.8 (najmladší: Carlos Álvarez (22), najstarší: José Luis Morales (38)), zatiaľ čo Elche má priemer 29.9 (najmladší: Yago Santiago (22), najstarší: M. Dituro (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Levante majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 22 u Elche. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Levante4-2-3-14-4-2Elche
GKDEFMIDFWD
1Fernánd.2García5Elgezab.4Fuente29Navarro21Lozano20Rey24Álvarez23Martínez11Morales9Romero13Dituro15Núñez22Affengr.6Bigas12Salinas17Josan14Febas8Guti24Santiago10Fernánd.9Álvarez

Náhradníci

Tréner: Julián Calero

Náhradníci

Tréner: Eder Sarabia

LevanteSila pozíciíElche
6.78
Ø Hodnotenie
6.94
Brankár (1 v 1)7.45
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.92
3G 1A2G 5A
6.75Záložník (5 v 4)6.79
11G 5A2G 4A
6.94Útočník (1 v 2)
7G 1A0G 0A
Levante4-2-3-1
1BrankárAndrés Fernández
2ObrancaAndrés García
5ObrancaUnai Elgezabal6.61G
4ObrancaAdrián de la Fuente7.02G1A
29ObrancaMarcos Navarro
21ZáložníkSergio Lozano6.5
20ZáložníkOriol Rey6.7
24ZáložníkCarlos Álvarez6.83G1A
23ZáložníkPablo Martínez6.81G3A
11ZáložníkJosé Luis Morales6.97G1A
9ÚtočníkIván Romero6.97G1A
Elche4-4-2
13BrankárM. Dituro7.5
15ObrancaÁlvaro Núñez7.02A
22ObrancaD. Affengruber6.91G1A
6ObrancaPedro Bigas6.91G2A
12ObrancaJosé Salinas
17ZáložníkJosan6.82A
14ZáložníkAleix Febas7.22G2A
8ZáložníkRaúl Guti
24ZáložníkYago Santiago6.4
10ÚtočníkN. Fernández
9ÚtočníkA. Álvarez

Prehľad zápasu

Levante a Elche remizovali 1:1. Zápas sa hral v Segunda División 2024. Góly strelili: A. Álvarez 33′, Roger Brugué 73′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Levante mal 45% držanie lopty, Elche mal 55%. Levante mal 13 striel (2 na bránu), Elche mal 13 (9 na bránu). Levante urobil 5 striedaní, Elche urobil 5.

Rivalita od 2025

Levante vs Elche vzájomné výsledky

2 stretnutí
Levante
1
výhier
Remízy
0
Elche
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Levante

LDWWLW

Elche

LWWWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Levante dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Levante7výhry
3remízy10 stretnutí
Elche0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.2

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať Levante.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.3%Remíza 31.0%Hostia 33.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.192.90
Max2.423.303.20
Nad 2,5: 46.5%Pod 2,5: 59.9%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh39.8%30.2%30.1%
Verejný trh39.4%29.3%31.3%
Δ0.3%0.9%1.2%

Levante vs Elche — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Levante (42%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

LevantePolčas:01Elche
15Strely15
2Strely na bránu10

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
10/05/25Elche1–3Levante2.01/3.31/3.85
16/11/24Levante1–1Elche2.37/3.23/3.03
24/03/24Levante3–2Elche2.54/2.93/2.87
30/09/23Elche0–0Levante2.44/3.25/3.06
24/09/16Elche0–1Levante2.67/3.17/2.72
05/03/17Levante2–1Elche1.71/3.41/5.54
19/02/10Elche0–0Levante2.32/3.03/3.10
19/09/09Levante2–1Elche1.95/3.11/4.00
11/01/09Elche0–2Levante2.08/2.98/3.45
07/06/09Levante2–0Elche1.88/3.27/3.83

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Levante

V 235R 198P 151
Nad 2,542
Goals scored758

Vonkajšia bilancia: Elche

V 314R 265P 303
Nad 2,542
Goals scored1054

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026