Menu

Racing Santander vs Elche

Campos de Sport de El Sardinero, Santander4. mája 2024 o 18:30
Domáci

Racing Santander

31
Hostia

Elche

Rozhodca: Jon González

Udalosti zápasu

Racing Santander
Elche
Výkop
Íñigo Sáinz-Maza-5′
L. Junior

asistencia: Iván Morante

16′
18′Josan
Mario Garcia28′
Polčas
Íñigo Sainz-MazaPeque Fernández
46′
Mario GarcíaSaúl García
46′
Peque Fernández50′
Dani Fernández56′
60′Jhegson Méndez
Iván MoranteC. Grenier
65′
Peque Fernández
66′
69′
Sergio BermejoÓscar Plano
69′
Mario GasparJosé Salinas
71′
Tete Morente

asistencia: N. Castro

L. JuniorJordi Mboula
75′
Juan Carlos AranaEkain Zenitagoia
84′
84′
J. MéndezAleix Febas
87′
JosanArnau Puigmal
Jordi Mboula
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
7Shots off Goal10
15Total Shots26
1Blocked Shots11
12Shots insidebox19
3Shots outsidebox7
18Fouls9
5Corner Kicks6
2Offsides1
30%Ball Possession70%
3Yellow Cards2
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
238Total passes526
159Passes accurate466
67%Passes %89%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Racing Santander je 6.78, v porovnaní s 6.91 u Elche. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Racing Santander je Iñigo Vicente (7.58), u Elche je to M. Dituro (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Racing Santander prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 21 asistenciami, na čele s Iñigo Vicente (8G). U Elche je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom Pedro Bigas (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Racing Santander nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Elche má 3 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Racing Santander nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u Elche s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Racing Santander nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 3 u Elche s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Racing Santander a 80% u Elche. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Racing Santander nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Elche. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Racing Santander je 26.1 (najmladší: Mario García (22), najstarší: Jokin Ezkieta (29)), zatiaľ čo Elche má priemer 33.0 (najmladší: Mourad (27), najstarší: M. Dituro (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Racing Santander majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 14 u Elche. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Racing Santander4-2-3-13-2-4-1Elche
GKDEFMIDFWD
13Ezkieta23Fernánd.18Hernando5Sánchez40García6Sainz-M.16Morante20Junior21Aldasoro10Vicente9Arana13Dituro17Josan6Bigas24Carreira21Castro3Méndez9Bermejo2Gaspar22Mercau11Morente19Mourad

Náhradníci

Tréner: José Alberto López

Náhradníci

Tréner: S. Beccacece

Racing SantanderSila pozíciíElche
6.78
Ø Hodnotenie
6.91
7.00Brankár (1 v 1)7.45
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (4 v 3)6.83
1G 3A1G 4A
6.97Záložník (5 v 4)
8G 18A0G 0A
6.43Útočník (1 v 3)6.71
0G 0A1G 1A
Racing Santander4-2-3-1
13BrankárJokin Ezkieta7.0
23ObrancaDani Fernández
18ObrancaManu Hernando6.81G2A
5ObrancaGermán Sánchez
40ObrancaMario García6.41A
6ZáložníkÍñigo Sainz-Maza6.7
16ZáložníkIván Morante
20ZáložníkL. Junior
21ZáložníkAritz Aldasoro6.7
10ZáložníkIñigo Vicente7.68G18A
9ÚtočníkJuan Carlos Arana6.4
Elche3-2-4-1
13BrankárM. Dituro7.5
17ObrancaJosan6.82A
6ObrancaPedro Bigas6.91G2A
24ObrancaSergio Carreira
21ZáložníkN. Castro
3ZáložníkJ. Méndez
2ZáložníkMario Gaspar
22ZáložníkN. Fernández Mercau
9ÚtočníkSergio Bermejo
11ÚtočníkTete Morente6.81G1A
19ÚtočníkMourad6.7

Prehľad zápasu

Racing Santander zdolal Elche 3:1. Zápas sa hral v Segunda División 2023. Góly strelili: L. Junior 16′, Peque Fernández 66′, Tete Morente 71′, Jordi Mboula 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Racing Santander mal 30% držanie lopty, Elche mal 70%. Racing Santander mal 15 striel (7 na bránu), Elche mal 26 (5 na bránu). Racing Santander urobil 5 striedaní, Elche urobil 4.

Aktuálna forma

Racing Santander

WDWWLW

Elche

LWWWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Racing Santander

Vonkajšia bilancia: Elche

V 314R 265P 303
Nad 2,542
Goals scored1054

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026