Menu

Guabira vs Blooming

Estadio Gilberto Parada, Montero14. decembra 2025 o 22:30
Domáci

Guabirá

10
Hostia

Blooming

Udalosti zápasu

Guabirá
Blooming
Výkop
25′Denilson Duran
Milciades Portillo43′
45+4′Richard Spenhay
Polčas
50′
M. A. BecerraM. Cabral
Neto AcaraC. Barco
63′
David Robles69′
RafinhaK. Mina
70′
70′
M. VillarroelJ. Gonzales
70′
G. CentellaG. Cadore
Penalty confirmed76′
VAR
78′César Romero
79′Braulio Uraezaña
C. Barco

Penalty

80′
83′
D. DuranL. Chavez
M. PortilloG. Olguin
89′
Thiago RibeiroJ. Velasco
89′
G. PeredoL. Vargas
89′
90+7′Gabriel Valverde
90+4′Richard Spenhay
90+4′Richard Spenhay
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
6Shots off Goal4
15Total Shots8
6Blocked Shots1
11Shots insidebox5
4Shots outsidebox3
15Fouls16
6Corner Kicks4
2Offsides0
50%Ball Possession50%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves2
240Total passes255
186Passes accurate200
78%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guabirá je 6.39, v porovnaní s 7.00 u Blooming. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guabirá je Rafinha (7.20), u Blooming je to J. Valverde (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guabirá prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s G. Peredo (1G). U Blooming je to 2 gólov a 0 asistencií s lídrom M. Villarroel (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guabirá nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.03, zatiaľ čo Blooming má 4 obrancov s priemerom 7.27. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guabirá nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 5 u Blooming s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guabirá nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 1 u Blooming s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Guabirá a 80% u Blooming. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guabirá nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Blooming. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guabirá je 29.0 (najmladší: A. Moreno (23), najstarší: D. Robles (34)), zatiaľ čo Blooming má priemer 29.0 (najmladší: D. Duran (22), najstarší: J. Valverde (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guabirá majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 4 u Blooming. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guabirá3-5-24-4-2Blooming
GKDEFMIDFWD
25Cuellar24Robles2Barro21Portillo97Gil15Rafinha35Silva5Moreno77Ribeiro7Peredo50Acara1Uraezana8Villarr.3Valverde24Becerra26Romero44Enoumba25Abisab6Spenhay4Duran32Centella27Menacho

Náhradníci

Tréner: Marcelo Fabian Straccia

Náhradníci

Tréner: Mauricio Ronald Soria Portillo

GuabiráSila pozíciíBlooming
6.39
Ø Hodnotenie
7.00
Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.03Obranca (3 v 4)7.27
0G 0A1G 0A
6.55Záložník (5 v 5)6.80
0G 1A0G 0A
6.95Útočník (2 v 1)7.10
1G 0A1G 0A
Guabirá3-5-2
25BrankárJ. Cuellar
24ObrancaD. Robles6.3
2ObrancaJ. Barro6.6
21ObrancaM. Portillo5.2
97ZáložníkS. Gil6.5
15ZáložníkRafinha7.21A
35ZáložníkD. Da Silva
5ZáložníkA. Moreno6.0
77ZáložníkThiago Ribeiro
7ÚtočníkG. Peredo7.01G
50ÚtočníkNeto Acara
Blooming4-4-2
1BrankárB. Uraezana7.0
8ObrancaM. Villarroel7.01G
3ObrancaJ. Valverde7.5
24ObrancaM. A. Becerra
26ObrancaC. Romero
44ZáložníkM. Enoumba6.3
25ZáložníkM. Abisab7.2
6ZáložníkR. Spenhay
4ZáložníkD. Duran6.9
32ZáložníkG. Centella
27ÚtočníkC. Menacho7.11G

Prehľad zápasu

Guabirá zdolal Blooming 1:0. Zápas sa hral v Primera División 2025. Góly strelili: C. Barco 80′ (pen.). Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Guabirá mal 50% držanie lopty, Blooming mal 50%. Guabirá mal 15 striel (3 na bránu), Blooming mal 8 (3 na bránu). Guabirá urobil 5 striedaní, Blooming urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Gustavo Peredo 76′).

Rivalita od 2018

Guabirá vs Blooming vzájomné výsledky

18 stretnutí
Guabirá
9
výhier
Remízy
6
Blooming
3
výhier
Góly spolu
64 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
17/18 · 94%
Nad 2,5
12/18 · 67%

Aktuálna forma

Guabirá

WLLLDL

Blooming

LDLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026