Menu

Gualberto Villarroel Sj vs Universitario De Vinto

13. decembra 2025 o 22:30

Udalosti zápasu

Gualberto Villarroel SJ
Universitario de Vinto
Výkop
F. Andrada

asistencia: F. Arismendi

10′
F. Andrada
34′
S. Pena

asistencia: S. Galindo

37′
44′Mario Fernández Cuadiay
Polčas
D. AponteD. Saavedra
46′
46′
B. CalderonJ. Magallanes
F. Arismendi

asistencia: F. Andrada

48′
J. RamalloF. Alarcon
50′
53′
J. AbregoJ. Alipaz
53′
M. Cuadiay FernandezD. Callau
T. Monterubianessi
58′
Goal confirmed61′
VAR
F. AndradaM. Escobar
63′
Kevin Ceceri71′
73′
J. LencinasA. Cuestas
S. VillamilL. Serrano
82′
S. PenaJ. Ribera
82′
87′
Esdras MendozaS. Chavez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal4
6Shots off Goal5
22Total Shots11
4Blocked Shots2
14Shots insidebox5
8Shots outsidebox6
15Fouls8
5Corner Kicks3
1Offsides1
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
343Total passes329
286Passes accurate289
83%Passes %88%
2.81expected_goals0.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gualberto Villarroel SJ je 6.62, v porovnaní s 6.51 u Universitario de Vinto. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gualberto Villarroel SJ je S. Galindo (7.00), u Universitario de Vinto je to A. Jara (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gualberto Villarroel SJ prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Universitario de Vinto je to 2 gólov a 0 asistencií s lídrom A. Jara (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gualberto Villarroel SJ nasadzuje 1 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Universitario de Vinto má 4 obrancov s priemerom 7.06. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gualberto Villarroel SJ nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Universitario de Vinto s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gualberto Villarroel SJ nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.40, v porovnaní s 1 u Universitario de Vinto s priemerom 5.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 88% u Gualberto Villarroel SJ a 92% u Universitario de Vinto. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gualberto Villarroel SJ nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Universitario de Vinto. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gualberto Villarroel SJ je 29.3 (najmladší: T. Monterubianessi (26), najstarší: S. Galindo (33)), zatiaľ čo Universitario de Vinto má priemer 25.0 (najmladší: M. Cuadiay Fernandez (19), najstarší: A. Jara (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gualberto Villarroel SJ majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 3 u Universitario de Vinto. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gualberto Villarroel SJ4-4-24-4-2Universitario de Vinto
GKDEFMIDFWD
1Poveda2Ramallo33Landa27Ceceri23Aponte28Pena15Villamil10Galindo16Arismen.7Andrada11Monteru.1Gutierr.2Valda26Lencinas6Gimenez34Jara70Mendoza27Calderon10Castro37Fernand.33Abrego21Cuellar

Náhradníci

Tréner: Eduardo Andrés Villegas Camara

Náhradníci

Tréner: Thiago Leitão Polieri

Gualberto Villarroel SJSila pozíciíUniversitario de Vinto
6.62
Ø Hodnotenie
6.51
6.47Obranca (1 v 4)7.06
0G 0A2G 0A
7.00Záložník (7 v 5)6.55
0G 0A0G 0A
6.40Útočník (2 v 1)5.90
0G 0A0G 0A
Gualberto Villarroel SJ4-4-2
1BrankárB. Poveda
33ObrancaA. Landa6.5
2ZáložníkJ. Ramallo
27ZáložníkK. Ceceri
23ZáložníkD. Aponte
28ZáložníkS. Pena
15ZáložníkS. Villamil
10ZáložníkS. Galindo7.0
16ZáložníkF. Arismendi
7ÚtočníkF. Andrada
11ÚtočníkT. Monterubianessi6.4
Universitario de Vinto4-4-2
1BrankárJ. Gutierrez
2ObrancaD. Valda
26ObrancaJ. Lencinas
6ObrancaD. Gimenez
34ObrancaA. Jara7.12G
70ZáložníkEsdras Mendoza
27ZáložníkB. Calderon6.5
10ZáložníkR. Castro
37ZáložníkM. Cuadiay Fernandez6.6
21ZáložníkG. Cuellar
33ÚtočníkJ. Abrego5.9

Prehľad zápasu

Gualberto Villarroel SJ zdolal Universitario de Vinto 5:0. Zápas sa hral v Primera División 2025. Góly strelili: F. Andrada 10′, F. Andrada 34′, S. Pena 37′, F. Arismendi 48′, T. Monterubianessi 58′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Gualberto Villarroel SJ mal 52% držanie lopty, Universitario de Vinto mal 48%. Gualberto Villarroel SJ mal 22 striel (12 na bránu), Universitario de Vinto mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Gualberto Villarroel SJ 2.81 — Universitario de Vinto 0.64. Gualberto Villarroel SJ urobil 5 striedaní, Universitario de Vinto urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Thomas Monterubianessi 61′).

Rivalita od 2024

Gualberto Villarroel SJ vs Universitario de Vinto vzájomné výsledky

3 stretnutí
Gualberto Villarroel SJ
1
výhier
Remízy
1
Universitario de Vinto
1
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Gualberto Villarroel SJ

LLDDLL

Universitario de Vinto

WDLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026