Menu

Always Ready vs Guabira

Estadio Municipal de El Alto, El Alto12. decembra 2025 o 01:15
60
Hostia

Guabirá

Udalosti zápasu

Always Ready
Guabirá
Výkop
F. Saucedo

asistencia: M. Paniagua

20′
Polčas
46′
S. IbanezD. Da Silva
46′
A. PenaK. Mina
H. Cuellar

asistencia: F. Saucedo

54′
56′
M. VillarroelS. Gil
C. Rodriguez

asistencia: E. Triverio

59′
63′
H. SanchezO. Rios
64′
A. Paredes GutierrezNeto Acara
M. SuarezJ. Maraude
67′
H. Bobadilla

asistencia: F. Saucedo

69′
H. BobadillaT. Andrade
73′
M. PaniaguaR. Ferrufino
73′
K. RomayC. D. Medina Rodriguez
81′
D. TorricoS. Mamani
81′
Goal confirmed86′
VAR
T. Andrade

asistencia: J. Maraude

86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

15Shots on Goal2
14Shots off Goal0
34Total Shots2
5Blocked Shots0
19Shots insidebox1
15Shots outsidebox1
6Fouls7
15Corner Kicks1
5Offsides2
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves9
419Total passes234
376Passes accurate177
90%Passes %76%
3.33expected_goals0.08
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Always Ready je 7.25, v porovnaní s 6.42 u Guabirá. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Always Ready je F. Saucedo (7.43), u Guabirá je to M. Ferrel (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Always Ready prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 0 asistenciami, na čele s E. Triverio (3G). U Guabirá je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Always Ready nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Guabirá má 4 obrancov s priemerom 5.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Always Ready nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.42, oproti 5 u Guabirá s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Always Ready nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.33, v porovnaní s 1 u Guabirá s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Always Ready a 82% u Guabirá. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Always Ready nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Guabirá. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Always Ready je 31.7 (najmladší: M. Suarez (24), najstarší: E. Triverio (37)), zatiaľ čo Guabirá má priemer 27.3 (najmladší: M. Ferrel (24), najstarší: M. Portillo (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Always Ready majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 3 u Guabirá. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Always Ready4-2-3-14-4-2Guabirá
GKDEFMIDFWD
1Baroja18Rodrigu.21Rambal5Suarez27Romay13Cuellar10Bobadil.19Torrico20Saucedo7Paniagua29Triverio12Ferrel2Barro21Portillo32Olguin19Velasco27Villarr.23Vargas10Sanchez20Ibanez30Gutierr.18Pena

Náhradníci

Tréner: Julio César Baldivieso Rico

Náhradníci

Tréner: Marcelo Fabian Straccia

Always ReadySila pozíciíGuabirá
7.25
Ø Hodnotenie
6.42
7.37Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (3 v 4)5.90
0G 0A0G 0A
7.42Záložník (6 v 5)6.70
1G 0A0G 0A
7.33Útočník (1 v 1)
3G 0A0G 0A
Always Ready4-2-3-1
1BrankárA. Baroja7.4
21ObrancaA. Rambal6.9
5ObrancaM. Suarez7.1
27ObrancaK. Romay
18ZáložníkC. Rodriguez
13ZáložníkH. Cuellar7.41G
10ZáložníkH. Bobadilla
19ZáložníkD. Torrico
20ZáložníkF. Saucedo7.4
7ZáložníkM. Paniagua
29ÚtočníkE. Triverio7.33G
Guabirá4-4-2
12BrankárM. Ferrel7.2
2ObrancaJ. Barro6.6
21ObrancaM. Portillo5.2
32ObrancaG. Olguin
19ObrancaJ. Velasco
27ZáložníkM. Villarroel
23ZáložníkL. Vargas
10ZáložníkH. Sanchez6.7
20ZáložníkS. Ibanez
30ZáložníkA. Paredes Gutierrez
18ÚtočníkA. Pena

Prehľad zápasu

Always Ready zdolal Guabirá 6:0. Zápas sa hral v Primera División 2025. Góly strelili: F. Saucedo 20′, M. Suarez 39′, H. Cuellar 54′, C. Rodriguez 59′, H. Bobadilla 69′, T. Andrade 86′. Boli udelené 2 žlté karty. Always Ready mal 66% držanie lopty, Guabirá mal 34%. Always Ready mal 34 striel (15 na bránu), Guabirá mal 2 (2 na bránu). Očakávané góly: Always Ready 3.33 — Guabirá 0.08. Always Ready urobil 5 striedaní, Guabirá urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Tomás Andrade 86′).

Rivalita od 2019

Always Ready vs Guabirá vzájomné výsledky

22 stretnutí
Always Ready
14
výhier
Remízy
3
Guabirá
5
výhier
Góly spolu
71 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
9/22 · 41%
Nad 2,5
15/22 · 68%

Aktuálna forma

Always Ready

DWWLWW

Guabirá

WLLLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026