Menu

Nacional Potosi vs Independiente Petrolero

30. novembra 2025 o 01:00

Udalosti zápasu

Nacional Potosí
Independiente Petrolero
Výkop
VAR
27′
Polčas
L. PaviaS. Guerra
46′
J. Arce PariA. Daza Gutierrez
57′
S. TorresM. Nunez
57′
63′
D. Villalba

asistencia: D. Morales

D. PalacioA. Garcia
71′
J. GuerraD. Mancilla
76′
76′
G. CristaldoA. Mercado
83′
D. VillalbaWillie
A. Garcia

asistencia: J. Rojas

84′
VAR
90+8′Goal cancelled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

13Shots on Goal3
6Shots off Goal2
21Total Shots7
2Blocked Shots2
13Shots insidebox2
8Shots outsidebox5
16Fouls9
2Corner Kicks3
3Offsides2
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards0
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves11
373Total passes279
323Passes accurate208
87%Passes %75%
2.92expected_goals0.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nacional Potosí je 6.73, v porovnaní s 6.96 u Independiente Petrolero. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nacional Potosí je P. Galindo (7.10), u Independiente Petrolero je to R. Cardozo (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nacional Potosí prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 1 asistenciami, na čele s —. U Independiente Petrolero je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom Thomaz (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nacional Potosí nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Independiente Petrolero má 3 obrancov s priemerom 6.30. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nacional Potosí nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 7 u Independiente Petrolero s hodnotením 7.18. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nacional Potosí nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.25, v porovnaní s 0 u Independiente Petrolero s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Nacional Potosí a 74% u Independiente Petrolero. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nacional Potosí nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Independiente Petrolero. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nacional Potosí je 27.7 (najmladší: J. Guerra (21), najstarší: D. Hoyos (33)), zatiaľ čo Independiente Petrolero má priemer 32.8 (najmladší: D. Morales (21), najstarší: Thomaz (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nacional Potosí majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 4 u Independiente Petrolero. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nacional Potosí4-3-34-2-3-1Independiente Petrolero
GKDEFMIDFWD
23Galindo7Torres6Restrepo33Demiquel14Guerra22Hoyos15Pari8Pavia11Rojas29Alvarez28Palacio23Arauz68Morales2Avila27Navarro24Vedia16Martinez6Rivera19Cristal.7Cardozo10Thomaz9Villalba

Náhradníci

Tréner: Leonardo Eguez

Náhradníci

Tréner: Rene Antonio Hinojosa Olguin

Nacional PotosíSila pozíciíIndependiente Petrolero
6.73
Ø Hodnotenie
6.96
7.10Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)6.30
0G 1A0G 0A
6.75Záložník (4 v 7)7.18
0G 0A1G 1A
6.25Útočník (2 v 0)
0G 0A
Nacional Potosí4-3-3
23BrankárP. Galindo7.1
7ObrancaS. Torres
6ObrancaE. Restrepo6.8
33ObrancaL. Demiquel6.81A
14ObrancaJ. Guerra
22ZáložníkD. Hoyos6.9
15ZáložníkJ. Arce Pari
8ZáložníkL. Pavia6.6
11ZáložníkJ. Rojas
29ÚtočníkW. Alvarez6.3
28ÚtočníkD. Palacio
Independiente Petrolero4-2-3-1
23BrankárE. Arauz
68ObrancaD. Morales
27ObrancaD. Navarro6.3
24ObrancaC. Vedia
2ZáložníkR. Avila
16ZáložníkY. Martinez
6ZáložníkA. Rivera
19ZáložníkG. Cristaldo7.1
7ZáložníkR. Cardozo7.41A
10ZáložníkThomaz7.01G
9ZáložníkD. Villalba

Prehľad zápasu

Nacional Potosí zdolal Independiente Petrolero 2:1. Zápas sa hral v Primera División 2025. Góly strelili: D. Villalba 63′, W. Alvarez 67′, A. Garcia 84′. Boli udelené 3 žlté karty, Bola udelená 1 červená karta. Nacional Potosí mal 57% držanie lopty, Independiente Petrolero mal 43%. Nacional Potosí mal 21 striel (13 na bránu), Independiente Petrolero mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Nacional Potosí 2.92 — Independiente Petrolero 0.49. Nacional Potosí urobil 5 striedaní, Independiente Petrolero urobil 2. VAR zasiahol: VAR (Diego Navarro 27′), Goal cancelled (David Morales 90′).

Rivalita od 2021

Nacional Potosí vs Independiente Petrolero vzájomné výsledky

18 stretnutí
Nacional Potosí
9
výhier
Remízy
5
Independiente Petrolero
4
výhier
Góly spolu
63 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
12/18 · 67%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

Nacional Potosí

DLDLWW

Independiente Petrolero

WDLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026