Menu

Always Ready vs The Strongest

Estadio Municipal de El Alto, El Alto6. júla 2025 o 21:00
Domáci

Always Ready

72
Hostia

The Strongest

Udalosti zápasu

Always Ready
The Strongest
Výkop
D. Torrico
3′
E. Gonzalez

asistencia: C. Rodriguez

6′
8′Jeyson Chura
23′Pablo Pedraza
35′
S. Altamirano

asistencia: E. Triverio

Efmamjjasond González39′
Polčas
D. Torrico

asistencia: M. Paniagua

47′
E. Gonzalez

asistencia: J. Uzeda

51′
53′
F. SupayabeG. Sotomayor
E. Gonzalez

asistencia: D. Torrico

58′
63′
T. MoriceauA. Ayarza
63′
J. ChuraD. Lino
E. GonzalezH. Bobadilla
64′
M. Paniagua

asistencia: H. Cuellar

65′
M. Paniagua

asistencia: H. Bobadilla

68′
70′
J. Garcia

asistencia: J. Amoroso

72′Daniel Lino
C. RodriguezJ. Herrera
78′
M. PaniaguaJ. Maraude
78′
81′
J. GarciaJ. Godoy
J. UzedaT. Andrade
86′
D. TorricoR. Ferrufino
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal4
1Shots off Goal2
14Total Shots9
2Blocked Shots3
10Shots insidebox4
4Shots outsidebox5
8Fouls12
3Corner Kicks2
2Offsides1
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
303Total passes253
252Passes accurate202
83%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Always Ready je 7.37, v porovnaní s 7.01 u The Strongest. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Always Ready je E. Gonzalez (8.17), u The Strongest je to E. Triverio (7.74).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Always Ready prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Paniagua (7G). U The Strongest je to 19 gólov a 15 asistencií s lídrom J. Arrascaita (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Always Ready nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo The Strongest má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Always Ready nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.63, oproti 3 u The Strongest s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Always Ready nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 8.17, v porovnaní s 3 u The Strongest s priemerom 7.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Always Ready nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 52 u The Strongest. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Always Ready je 27.9 (najmladší: M. Paniagua (18), najstarší: A. Baroja (36)), zatiaľ čo The Strongest má priemer 29.4 (najmladší: S. Altamirano (19), najstarší: E. Triverio (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Always Ready majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u The Strongest. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Always Ready4-2-3-14-3-3The Strongest
GKDEFMIDFWD
1Baroja18Rodrigu.21Rambal5Suarez27Romay19Torrico13Cuellar11Uzeda20Saucedo7Paniagua44Gonzalez1Banegas44Supayabe5Jusino3Pedraza16Moriceau32Altamir.30Arrasca.20Garcia23Chura11Triverio7Amoroso

Náhradníci

Tréner: Julio César Baldivieso Rico

Náhradníci

Tréner: Joaquín Monasterio

Always ReadySila pozíciíThe Strongest
7.37
Ø Hodnotenie
7.01
6.90Brankár (1 v 1)6.79
1G 0A0G 0A
6.90Obranca (3 v 4)6.68
3G 1A1G 2A
7.63Záložník (6 v 3)7.03
14G 16A11G 1A
8.17Útočník (1 v 3)7.51
4G 1A7G 12A
Always Ready4-2-3-1
1BrankárA. Baroja6.91G
21ObrancaA. Rambal7.01G1A
5ObrancaM. Suarez7.02G
27ObrancaK. Romay6.7
18ZáložníkC. Rodriguez
19ZáložníkD. Torrico
13ZáložníkH. Cuellar7.53G2A
11ZáložníkJ. Uzeda7.31G3A
20ZáložníkF. Saucedo7.73G7A
7ZáložníkM. Paniagua8.07G4A
44ÚtočníkE. Gonzalez8.24G1A
The Strongest4-3-3
1BrankárL. Banegas6.8
44ObrancaF. Supayabe6.6
5ObrancaA. Jusino6.71A
3ObrancaP. Pedraza6.91G
16ObrancaT. Moriceau6.51A
32ZáložníkS. Altamirano6.81G
30ZáložníkJ. Arrascaita7.26G1A
20ZáložníkJ. Garcia7.04G
23ÚtočníkJ. Chura7.22G1A
11ÚtočníkE. Triverio7.74G1A
7ÚtočníkJ. Amoroso7.61G10A

Prehľad zápasu

Always Ready zdolal The Strongest 7:2. Zápas sa hral v Primera División 2025. Góly strelili: D. Torrico 3′, E. Gonzalez 6′, S. Altamirano 35′, D. Torrico 47′, E. Gonzalez 51′, E. Gonzalez 58′, M. Paniagua 65′, M. Paniagua 68′, J. Garcia 70′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Always Ready mal 53% držanie lopty, The Strongest mal 47%. Always Ready mal 14 striel (11 na bránu), The Strongest mal 9 (4 na bránu). Always Ready urobil 5 striedaní, The Strongest urobil 4.

Rivalita od 2025

Always Ready vs The Strongest vzájomné výsledky

3 stretnutí
Always Ready
2
výhier
Remízy
0
The Strongest
1
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Always Ready

LWWWWD

The Strongest

LLWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026