Menu

Ismaily Sc vs Future Fc

Ismailia Stadium, Ismailia24. apríla 2026 o 19:00
Domáci

Ismaily SC

02
Hostia

Future FC

Udalosti zápasu

Ismaily SC
Future FC
Výkop
14′
M. Ammar

Own Goal

Polčas
M. SamiaeM. Samir
46′
46′
R. El MetwalyG. Mohamed
M. HassanI. Abdelaal
60′
A. AbdelsalamO. Ahmed
60′
65′
A. YoussefA. Zaazaa
71′
M. SabryE. Hamdi
71′
M. HelalM. Mosaad
74′H. Metwali
K. Shehata78′
82′
E. HamdiF. Okenabirhie
85′A. Eba
I. El NagaawyA. El Malawany
87′
90+1′
A. Eba

asistencia: M. Shaaban

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
1Shots off Goal3
6Total Shots8
2Blocked Shots3
2Shots insidebox3
4Shots outsidebox5
18Fouls18
6Corner Kicks3
3Offsides4
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards3
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
324Total passes300
228Passes accurate198
70%Passes %66%
0.20expected_goals0.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ismaily SC je 6.66, v porovnaní s 6.79 u Future FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ismaily SC je Mohamed Ammar (7.01), u Future FC je to Mahmoud Shaaban (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ismaily SC prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Abdel Karim Mostafa (3G). U Future FC je to 11 gólov a 4 asistencií s lídrom Rashad Metwaly (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ismaily SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Future FC má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ismaily SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 5 u Future FC s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ismaily SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Future FC s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Ismaily SC a 70% u Future FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ismaily SC nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Future FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ismaily SC je 22.9 (najmladší: Ibrahim El Nagaawy (17), najstarší: Mohamed Hassan (32)), zatiaľ čo Future FC má priemer 27.5 (najmladší: Mostafa Makhlouf (22), najstarší: Khaled Reda (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ismaily SC majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 14 u Future FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ismaily SCSila pozíciíFuture FC
6.66
Ø Hodnotenie
6.79
6.85Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 4)6.94
7G 1A1G 1A
6.55Záložník (5 v 5)6.67
1G 1A9G 2A
6.60Útočník (1 v 1)6.59
2G 0A1G 1A
Ismaily SC
31BrankárAbdallah Gamal6.8
38ObrancaIbrahim El Nagaawy6.5
5ObrancaAbdallah Mohamed6.82G
4ObrancaMohamed Ammar7.02G
34ObrancaAbdel Karim Mostafa6.83G1A
10ZáložníkMohamed Abdelsamia6.6
6ZáložníkMohamed Hassan6.7
32ZáložníkMohamed Khatary6.51A
7ZáložníkKhaled Alnabrisi6.61G
15ZáložníkNader Farag6.3
40ÚtočníkAnwar Abdelsalam6.62G
Future FC
99BrankárMostafa Makhlouf7.1
21ObrancaMahmoud Shaaban7.21A
4ObrancaMahmoud Rizk7.01G
24ObrancaKhaled Reda6.6
90ObrancaHamdi Marcelo7.0
8ZáložníkMohamed Sabry6.7
12ZáložníkAhmed Youssef6.81G
25ZáložníkMohamed Helal6.71G
33ZáložníkRashad Metwaly6.75G1A
38ZáložníkArnold Eba6.42G1A
23ÚtočníkGodwin Okwara6.61G1A

Prehľad zápasu

Future FC zdolal Ismaily SC 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Ammar 14′ (o.g.), A. Eba 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Ismaily SC mal 52% držanie lopty, Future FC mal 48%. Ismaily SC mal 6 striel (3 na bránu), Future FC mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Ismaily SC 0.20 — Future FC 0.67. Ismaily SC urobil 4 striedaní, Future FC urobil 5.

Rivalita od 2022

Ismaily SC vs Future FC vzájomné výsledky

10 stretnutí
Ismaily SC
3
výhier
Remízy
5
Future FC
2
výhier
Góly spolu
13 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
3/10 · 30%
Nad 2,5
3/10 · 30%

Aktuálna forma

Ismaily SC

DWLLDL

Future FC

LDWLDD

Predpoveď zápasu

Ismaily SC

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Future FC

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Ismaily SC or draw and -3.5 goals

43%Forma57%
33%Útok67%
57%Obrana43%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026