Menu

El Mokawloon vs El Geish

Arab Contractors Stadium, Cairo18. apríla 2026 o 20:00
Domáci

El Mokawloon

20
Hostia

El Geish

Udalosti zápasu

El Mokawloon
El Geish
Výkop
24′Khaled Awad
Mohamed Salem29′
Mohamed Hamed

asistencia: Kahraba

44′
Polčas
Ahmed Nader Hawash51′
53′Mohamed Hany
Mohamed SalemMostafa Gamal
57′
59′
Ahmed Abdel Rahman ZolaAhmed Tarek
59′
Mohamed HanyMohamed Atef
Shokry NaguibMohamed Abdelnasser
67′
Ahmed Nader HawashAhmed Ouled Behi
67′
67′
Ismail Ouro-AgoroFares Hatem
77′Mohamed Camacho
Mostafa Gamal

Penalty

78′
Penalty confirmed78′
VAR
Mostafa Gamal81′
82′
Islam MoharebGhaith Al Madadha
82′
Alpha Boubacar KeitaKhaled Abo Ziada
Omar El WahshMohamed Antar
86′
Joackiam OjeraCharles Ekpenyong
86′
90′Ahmed Tarek
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
2Shots off Goal8
8Total Shots11
1Blocked Shots1
6Shots insidebox7
2Shots outsidebox4
13Fouls12
11Corner Kicks5
1Offsides4
32%Ball Possession68%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
205Total passes436
108Passes accurate351
53%Passes %81%
1.29expected_goals0.85
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy El Mokawloon je 6.78, v porovnaní s 6.81 u El Geish. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč El Mokawloon je Hassan Hussein Shakoush (7.08), u El Geish je to Omar Radwan (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky El Mokawloon prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Shokry Naguib (5G). U El Geish je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom Ismail Ouro-Agoro (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

El Mokawloon nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo El Geish má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

El Mokawloon nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 4 u El Geish s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

El Mokawloon nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 2 u El Geish s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 62% u El Mokawloon a 75% u El Geish. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu El Mokawloon nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 31 u El Geish. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky El Mokawloon je 29.3 (najmladší: Ahmed Nader Hawash (22), najstarší: Mahmoud Abou El-Saoud (38)), zatiaľ čo El Geish má priemer 28.9 (najmladší: Khaled Awad (22), najstarší: Amro Tarek (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu El Mokawloon majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 14 u El Geish. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

El Mokawloon4-2-3-14-4-2El Geish
GKDEFMIDFWD
1El-Saoud26Kahraba4Shakoush3Hamed24Hesham31Adel12Wahsh44Hawash10Naguib25Ojera9Salem1Radwan24Awad27Eldin4Camacho3Tarek10Hany8Zola14Hamdy23Keita12Mohareb28Ouro-Ag.

Náhradníci

Tréner: Samy Elsoudany

Náhradníci

Tréner: Gomaa Mashhour

El MokawloonSila pozíciíEl Geish
6.78
Ø Hodnotenie
6.81
6.78Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (4 v 4)6.96
1G 5A2G 2A
6.70Záložník (5 v 4)6.69
10G 3A0G 3A
6.98Útočník (1 v 2)6.63
5G 1A7G 4A
El Mokawloon4-2-3-1
1BrankárMahmoud Abou El-Saoud6.8
26ObrancaKahraba6.74A
4ObrancaHassan Hussein Shakoush7.1
3ObrancaMohamed Hamed6.91G
24ObrancaNader Hesham6.61A
31ZáložníkMohamed Adel6.71G2A
12ZáložníkOmar El Wahsh7.0
44ZáložníkAhmed Nader Hawash6.4
10ZáložníkShokry Naguib6.85G1A
25ZáložníkJoackiam Ojera6.54G
9ÚtočníkMohamed Salem7.05G1A
El Geish4-4-2
1BrankárOmar Radwan7.0
24ObrancaKhaled Awad7.0
27ObrancaAhmed Alaa Eldin7.01A
4ObrancaMohamed Camacho6.91A
3ObrancaAmro Tarek7.02G
10ZáložníkMohamed Hany6.6
8ZáložníkAhmed Abdel Rahman Zola6.81A
14ZáložníkAli Hamdy7.01A
23ZáložníkAlpha Boubacar Keita6.41A
12ÚtočníkIslam Mohareb6.72G1A
28ÚtočníkIsmail Ouro-Agoro6.65G3A

Prehľad zápasu

El Mokawloon zdolal El Geish 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Mohamed Hamed 44′, Mostafa Gamal 78′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. El Mokawloon mal 32% držanie lopty, El Geish mal 68%. El Mokawloon mal 8 striel (5 na bránu), El Geish mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: El Mokawloon 1.29 — El Geish 0.85. El Mokawloon urobil 5 striedaní, El Geish urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Mohamed Abdelnasser 78′).

Rivalita od 2025

El Mokawloon vs El Geish vzájomné výsledky

2 stretnutí
El Mokawloon
0
výhier
Remízy
2
El Geish
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Aktuálna forma

El Mokawloon

DDDWLW

El Geish

DDLLWW

Predpoveď zápasu

El Mokawloon

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

El Geish

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : El Mokawloon or draw and -3.5 goals

33%Forma67%
50%Útok50%
22%Obrana78%
75%Vzájomné zápasy25%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026