Menu

Ghazl El Mehalla vs El Geish

El-Gazel Stadium, El Mahalla El Kubra29. januára 2026 o 19:00
00
Hostia

El Geish

Rozhodca: A. Abdallah

Udalosti zápasu

Ghazl El Mehalla
El Geish
Výkop
Jimmy Emmanuel Mwanga27′
Moaz Abdel Salam45+2′
Polčas
46′
A. HamdiG. Al Madadha
R. ArfaouiB. Walid
56′
S. WilliamsA. Ineza
56′
M. El MoghziM. Bolbol
64′
64′
I. MoharebM. El Khawaga
64′
I. Ouro-AgoroF. Hatem
73′
M. AtefA. Tarek
M. AbdelsalamA. Magdy
85′
J. MwangaM. Ashraf
85′
90+5′Karim Tarek
90+1′
M. Hany
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
5Shots off Goal1
7Total Shots7
1Blocked Shots3
3Shots insidebox2
4Shots outsidebox5
16Fouls18
0Corner Kicks3
4Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
334Total passes381
226Passes accurate277
68%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ghazl El Mehalla je 6.82, v porovnaní s 6.82 u El Geish. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ghazl El Mehalla je A. Shousha (7.25), u El Geish je to A. Alaa (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ghazl El Mehalla prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 4 asistenciami, na čele s A. Shousha (5G). U El Geish je to 8 gólov a 6 asistencií s lídrom I. Ouro-Agoro (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ghazl El Mehalla nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo El Geish má 3 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ghazl El Mehalla nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 6 u El Geish s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ghazl El Mehalla nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 1 u El Geish s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Ghazl El Mehalla a 72% u El Geish. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ghazl El Mehalla nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 26 u El Geish. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ghazl El Mehalla je 26.3 (najmladší: M. Abdelsalam (19), najstarší: M. Amer (38)), zatiaľ čo El Geish má priemer 27.8 (najmladší: K. Awad (22), najstarší: M. Camacho (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ghazl El Mehalla majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u El Geish. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ghazl El Mehalla4-4-24-4-2El Geish
GKDEFMIDFWD
16Amer24Amoory3Aash4Shousha12Zakaria77Williams39Abdelsa.20Toure37Moghzi90Mwanga9Arfaoui16Shaaban24Awad27Alaa4Camacho8Zola30Atef14Hamdi5Souissi11Tarek12Mohareb28Ouro-Ag.

Náhradníci

Tréner: Alaa Abdelaal

Náhradníci

Tréner: Gomaa Mashhour

Ghazl El MehallaSila pozíciíEl Geish
6.82
Ø Hodnotenie
6.82
7.00Brankár (1 v 1)6.52
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (4 v 3)6.96
8G 2A0G 2A
6.55Záložník (4 v 6)6.86
1G 0A3G 1A
6.65Útočník (2 v 1)6.60
3G 2A5G 3A
Ghazl El Mehalla4-4-2
16BrankárM. Amer7.0
24ObrancaA. Amoory7.12G
3ObrancaA. El Aash7.21G
4ObrancaA. Shousha7.35G1A
12ObrancaY. Zakaria6.91A
77ZáložníkS. Williams6.31G
39ZáložníkM. Abdelsalam6.7
20ZáložníkM. Toure6.7
37ZáložníkM. El Moghzi6.5
90ÚtočníkJ. Mwanga6.52G
9ÚtočníkR. Arfaoui6.81G2A
El Geish4-4-2
16BrankárM. Shaaban6.5
24ObrancaK. Awad7.0
27ObrancaA. Alaa7.01A
4ObrancaM. Camacho6.91A
8ZáložníkA. Zola
30ZáložníkM. Atef6.72G
14ZáložníkA. Hamdi7.01A
5ZáložníkH. Souissi6.91G
11ZáložníkK. Tarek
12ZáložníkI. Mohareb
28ÚtočníkI. Ouro-Agoro6.65G3A

Prehľad zápasu

Ghazl El Mehalla a El Geish remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Bolo udelených 3 žltých kariet. Ghazl El Mehalla mal 47% držanie lopty, El Geish mal 53%. Ghazl El Mehalla mal 7 striel (1 na bránu), El Geish mal 7 (3 na bránu). Ghazl El Mehalla urobil 5 striedaní, El Geish urobil 5.

Rivalita od 2025

Ghazl El Mehalla vs El Geish vzájomné výsledky

1 stretnutí
Ghazl El Mehalla
0
výhier
Remízy
0
El Geish
1
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Ghazl El Mehalla

DDDWDW

El Geish

DDLLWW

Predpoveď zápasu

Ghazl El Mehalla

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

El Geish

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Ghazl El Mehalla or draw and -3.5 goals

75%Forma25%
50%Útok50%
69%Obrana31%
29%Vzájomné zápasy71%

Stadium

El Mahalla Stadium, El Mahalla El Kubra — 20,000 capacity, opened in 1947. Home of Ghazl El Mahalla SC.

Capacity
20,000
Opened
1947
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026