Menu

Enppi vs Smouha Sc

Petrosport Stadium, Cairo29. januára 2026 o 16:00
Domáci

Enppi

12
Hostia

Smouha SC

Rozhodca: M. Nasef

Udalosti zápasu

Enppi
Smouha SC
Výkop
19′
K. El Ghandour

asistencia: P. Badji

Y. Oubaba
24′
Mohamed Hamdi40′
Ali Mahmoud45+3′
Polčas
VAR
60′Card upgrade
62′Mohamed Kone
A. MahmoudA. Ehab
68′
O. BodianH. Abdallah
69′
71′
A. SamadouA. Fawzi
71′
P. BadjiA. Yehia
75′Samir Fekri
M. SherifA. Zaki
80′
Z. KamalA. Kofta
88′
90+3′
A. El SisiM. Ragab
90+3′
S. FekriH. Ashraf
90′
S. Fekri

asistencia: M. Mostafa

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
7Shots off Goal0
13Total Shots4
2Blocked Shots1
9Shots insidebox4
4Shots outsidebox0
10Fouls16
7Corner Kicks0
1Offsides0
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards1
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
451Total passes257
364Passes accurate163
81%Passes %63%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Enppi je 6.80, v porovnaní s 6.88 u Smouha SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Enppi je A. Kalosha (7.15), u Smouha SC je to A. Mayhoub (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Enppi prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 3 asistenciami, na čele s A. El Agouz (4G). U Smouha SC je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom P. Badji (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Enppi nasadzuje 1 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo Smouha SC má 1 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Enppi nasadzuje 9 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 8 u Smouha SC s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Enppi nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u Smouha SC s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Enppi a 70% u Smouha SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Enppi nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Smouha SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Enppi je 25.9 (najmladší: A. Mahmoud (20), najstarší: A. El Agouz (32)), zatiaľ čo Smouha SC má priemer 27.0 (najmladší: A. Samadou (21), najstarší: A. El Sisi (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Enppi majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u Smouha SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Enppi4-1-4-14-2-3-1Smouha SC
GKDEFMIDFWD
1Samir47Hamdi5Sabiha4Kalosha32Temsah22Agouz11Sherif12Mahmoud6Kamal35Bodian18Oubaba28Mayhoub2Hafez21Mostafa6Amer66Mohamed15Samadou7Sisi8Fekri4Dabash10Ghandour20Badji

Náhradníci

Tréner: Hamza El Gamal

Náhradníci

Tréner: Ahmed Abdelaziz

EnppiSila pozíciíSmouha SC
6.80
Ø Hodnotenie
6.88
Brankár (0 v 1)7.21
0G 0A
7.15Obranca (1 v 1)6.78
3G 1A0G 2A
6.75Záložník (9 v 8)6.91
8G 2A4G 6A
6.67Útočník (1 v 1)6.53
2G 0A5G 1A
Enppi4-1-4-1
4ObrancaA. Kalosha7.23G1A
1ZáložníkA. Samir
47ZáložníkM. Hamdi
5ZáložníkA. Sabiha
32ZáložníkH. Temsah
22ZáložníkA. El Agouz7.04G
11ZáložníkM. Sherif6.82G1A
12ZáložníkA. Mahmoud6.81G1A
6ZáložníkZ. Kamal6.91G
35ZáložníkO. Bodian6.2
18ÚtočníkY. Oubaba6.72G
Smouha SC4-2-3-1
28BrankárA. Mayhoub7.2
2ObrancaH. Hafez6.82A
21ZáložníkM. Mostafa
6ZáložníkA. Amer
66ZáložníkK. Mohamed
15ZáložníkA. Samadou6.91G
7ZáložníkA. El Sisi6.92A
8ZáložníkS. Fekri
4ZáložníkM. Dabash
10ZáložníkK. El Ghandour6.93G4A
20ÚtočníkP. Badji6.55G1A

Prehľad zápasu

Smouha SC zdolal Enppi 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: K. El Ghandour 19′, Y. Oubaba 24′, S. Fekri 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Enppi mal 65% držanie lopty, Smouha SC mal 35%. Enppi mal 13 striel (4 na bránu), Smouha SC mal 4 (3 na bránu). Enppi urobil 4 striedaní, Smouha SC urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Mohamed Kone 60′).

Rivalita od 2026

Enppi vs Smouha SC vzájomné výsledky

1 stretnutí
Enppi
1
výhier
Remízy
0
Smouha SC
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Enppi

LLDDDW

Smouha SC

LLLLLW

Predpoveď zápasu

Enppi

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Smouha SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Enppi or draw and -3.5 goals

53%Forma47%
44%Útok56%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026