Menu

Zamalek Sc vs Smouha Sc

Suez Canal Stadium, Ismailia11. februára 2026 o 19:00
Domáci

Zamalek SC

10
Hostia

Smouha SC

Rozhodca: M. Maarouf Eid

Udalosti zápasu

Zamalek SC
Smouha SC
Výkop
20′Mohamed Dabash
Mohamed El Sayed36′
Polčas
M. I. HassanM. Ismail
46′
S. JaziriO. Dabbagh
61′
C. BanzaN. Mansy
61′
65′
S. AmadiH. Balaha
65′
H. AshrafA. Yehia
M. El SayedA. El Said
68′
N. Mansy

asistencia: Juan Alvina

77′
79′
A. NaguibA. Samadou
79′
M. RagabH. Hafez
Juan AlvinaA. Khodary
85′
85′
K. El GhandourJuhayna
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
6Shots off Goal2
14Total Shots5
3Blocked Shots1
7Shots insidebox4
7Shots outsidebox1
5Fouls10
6Corner Kicks3
2Offsides1
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
455Total passes303
385Passes accurate218
85%Passes %72%
0.81expected_goals0.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zamalek SC je 6.92, v porovnaní s 6.87 u Smouha SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zamalek SC je H. Abdelmaguid (7.31), u Smouha SC je to A. Mayhoub (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zamalek SC prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s H. Abdelmaguid (4G). U Smouha SC je to 9 gólov a 7 asistencií s lídrom S. Amadi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zamalek SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Smouha SC má 0 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zamalek SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 9 u Smouha SC s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zamalek SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 1 u Smouha SC s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Zamalek SC a 71% u Smouha SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zamalek SC nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Smouha SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zamalek SC je 26.9 (najmladší: M. El Sayed (19), najstarší: E. M. Soliman (38)), zatiaľ čo Smouha SC má priemer 26.7 (najmladší: S. Amadi (22), najstarší: A. El Sisi (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zamalek SC majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 22 u Smouha SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zamalek SC5-3-24-1-4-1Smouha SC
GKDEFMIDFWD
37Soliman52Hassan43Osama28Mahmoud5Abdelma.11Esho39Sayed33Alvina17Shehata30Jaziri81Banza28Mayhoub21Mostafa24Ragab4Gomaa6Amer7Sisi23Amadi35Fawzi10Ghandour8Fekri9Ashraf

Náhradníci

Tréner: Gamil Abdel-Raouf Ahmed

Náhradníci

Tréner: Ahmed Abdelaziz

Zamalek SCSila pozíciíSmouha SC
6.92
Ø Hodnotenie
6.87
6.95Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (3 v 0)
4G 0A
6.96Záložník (5 v 9)6.88
4G 5A8G 6A
6.58Útočník (2 v 1)6.50
0G 2A1G 1A
Zamalek SC5-3-2
37BrankárE. M. Soliman7.0
43ObrancaE. Osama7.0
28ObrancaEl Wensh Mahmoud7.0
5ObrancaH. Abdelmaguid7.34G
52ZáložníkM. I. Hassan
11ZáložníkEsho
39ZáložníkM. El Sayed6.6
33ZáložníkJuan Alvina7.33G5A
17ZáložníkM. Shehata7.11G
30ÚtočníkS. Jaziri6.5
81ÚtočníkC. Banza6.72A
Smouha SC4-1-4-1
28BrankárA. Mayhoub7.2
21ZáložníkM. Mostafa
24ZáložníkM. Ragab
4ZáložníkM. Gomaa
6ZáložníkA. Amer
7ZáložníkA. El Sisi6.92A
23ZáložníkS. Amadi7.04G
35ZáložníkA. Fawzi6.71G
10ZáložníkK. El Ghandour6.93G4A
8ZáložníkS. Fekri
9ÚtočníkH. Ashraf6.51G1A

Prehľad zápasu

Zamalek SC zdolal Smouha SC 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: N. Mansy 77′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Zamalek SC mal 59% držanie lopty, Smouha SC mal 41%. Zamalek SC mal 14 striel (5 na bránu), Smouha SC mal 5 (2 na bránu). Očakávané góly: Zamalek SC 0.81 — Smouha SC 0.27. Zamalek SC urobil 5 striedaní, Smouha SC urobil 5.

Rivalita od 2025

Zamalek SC vs Smouha SC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Zamalek SC
1
výhier
Remízy
0
Smouha SC
1
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Zamalek SC

WLDWDW

Smouha SC

LLLLLW

Predpoveď zápasu

Zamalek SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Smouha SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Zamalek SC or draw

52%Forma48%
63%Útok37%
44%Obrana56%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026