Menu

El Mokawloon vs Smouha Sc

Arab Contractors Stadium, Cairo4. novembra 2025 o 19:00
Domáci

El Mokawloon

11
Hostia

Smouha SC

Udalosti zápasu

El Mokawloon
Smouha SC
Výkop
Shokry Naguib24′
25′
A. Yehia

asistencia: A. Amer

S. Naguib

asistencia: J. Ochaya

45′
Polčas
46′Ahmed Fawzi
47′Samir Fekri
60′
A. FawziP. Badji
M. SalimM. Sobhi
69′
70′
H. AshrafJuhayna
71′Mohamed Dabash
71′
S. FekriK. Mohamed
S. NaguibA. El Tayeeb
81′
O. El WahshM. Antar
81′
J. OjeraK. Onyemaechi
89′
90+1′
A. YehiaM. Mostafa
90+2′
A. El SisiA. Khaled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
4Shots off Goal4
10Total Shots6
1Blocked Shots0
5Shots insidebox2
5Shots outsidebox4
12Fouls13
3Corner Kicks1
3Offsides3
61%Ball Possession39%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
362Total passes243
279Passes accurate142
77%Passes %58%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy El Mokawloon je 6.78, v porovnaní s 6.81 u Smouha SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč El Mokawloon je O. El Wahsh (7.05), u Smouha SC je to A. Mayhoub (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky El Mokawloon prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 9 asistenciami, na čele s S. Naguib (5G). U Smouha SC je to 4 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Samadou (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

El Mokawloon nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Smouha SC má 0 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

El Mokawloon nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 9 u Smouha SC s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

El Mokawloon nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Smouha SC s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u El Mokawloon a 70% u Smouha SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu El Mokawloon nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Smouha SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky El Mokawloon je 29.7 (najmladší: I. Abdellah (24), najstarší: M. Aboul Saoud (38)), zatiaľ čo Smouha SC má priemer 25.4 (najmladší: A. Samadou (21), najstarší: A. El Sisi (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu El Mokawloon majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u Smouha SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

El Mokawloon4-1-3-24-1-4-1Smouha SC
GKDEFMIDFWD
1Saoud26Kahraba21Abdellah3Hamed23Ochaya12Wahsh25Ojera14Gamal20Gaber10Naguib9Salim28Mayhoub2Hafez24Ragab4Dabash6Amer15Samadou33Yehia35Fawzi8Fekri7Sisi9Ashraf

Náhradníci

Tréner: Samy Elsoudany

Náhradníci

Tréner: Ahmed Abdelaziz

El MokawloonSila pozíciíSmouha SC
6.78
Ø Hodnotenie
6.81
6.78Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 0)
1G 6A
6.78Záložník (4 v 9)6.79
5G 1A3G 4A
6.88Útočník (2 v 1)6.50
10G 2A1G 1A
El Mokawloon4-1-3-2
1BrankárM. Aboul Saoud6.8
26ObrancaKahraba6.74A
21ObrancaI. Abdellah6.6
3ObrancaM. Hamed6.91G
23ObrancaJ. Ochaya6.82A
12ZáložníkO. El Wahsh7.0
25ZáložníkJ. Ojera6.54G
14ZáložníkM. Gamal6.91G1A
20ZáložníkI. Gaber6.7
10ÚtočníkS. Naguib6.85G1A
9ÚtočníkM. Salim7.05G1A
Smouha SC4-1-4-1
28BrankárA. Mayhoub7.2
2ZáložníkH. Hafez6.82A
24ZáložníkM. Ragab
4ZáložníkM. Dabash
6ZáložníkA. Amer
15ZáložníkA. Samadou6.91G
33ZáložníkA. Yehia6.61G
35ZáložníkA. Fawzi6.71G
8ZáložníkS. Fekri
7ZáložníkA. El Sisi6.92A
9ÚtočníkH. Ashraf6.51G1A

Prehľad zápasu

El Mokawloon a Smouha SC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. Yehia 25′, S. Naguib 45′. Bolo udelených 4 žltých kariet. El Mokawloon mal 61% držanie lopty, Smouha SC mal 39%. El Mokawloon mal 10 striel (5 na bránu), Smouha SC mal 6 (2 na bránu). El Mokawloon urobil 4 striedaní, Smouha SC urobil 5.

Aktuálna forma

El Mokawloon

DDDWLW

Smouha SC

LLLLLW

Predpoveď zápasu

El Mokawloon

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Smouha SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Smouha SC and -3.5 goals

38%Forma62%
50%Útok50%
29%Obrana71%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026