Menu

Enppi vs Pyramids Fc

Petrosport Stadium, Cairo11. februára 2026 o 16:00
Domáci

Enppi

12
Rozhodca: M. Al Ghazi

Udalosti zápasu

Enppi
Pyramids FC
Výkop
-5′Mahmoud Zalaka
Rafik Kabou15′
Card reviewed17′
VAR
24′
N. Maher

asistencia: M. Hamdi

Polčas
R. KabouH. Abdallah
46′
Y. OubabaA. Abdallah
46′
A. Abdallah

asistencia: A. Mahmoud

47′
49′Mostafa Fathy
60′Ahmed Atef
62′
M. HamdiF. Mayele
62′
M. FathiO. Al Fakhouri
VAR
70′Penalty confirmed
72′
N. Maher

Penalty

77′Ahmed Atef
77′Ahmed Atef
80′
N. MaherA. Tawfik
85′Ahmed Tawfik
M. SherifA. Ismail
87′
A. El AgouzM. Sayed
87′
90+1′
ZalakaH. Hamdan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
3Shots off Goal1
4Total Shots9
0Blocked Shots4
3Shots insidebox8
1Shots outsidebox1
16Fouls19
12Corner Kicks1
2Offsides0
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards5
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves0
303Total passes288
228Passes accurate208
75%Passes %72%
0.41expected_goals1.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Enppi je 6.84, v porovnaní s 6.89 u Pyramids FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Enppi je A. Kalosha (7.15), u Pyramids FC je to M. Lasheen (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Enppi prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. El Agouz (4G). U Pyramids FC je to 18 gólov a 10 asistencií s lídrom M. Hamdi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Enppi nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Pyramids FC má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Enppi nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Pyramids FC s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Enppi nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u Pyramids FC s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Enppi a 78% u Pyramids FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Enppi nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Pyramids FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Enppi je 26.8 (najmladší: A. Mahmoud (20), najstarší: R. Kabou (33)), zatiaľ čo Pyramids FC má priemer 28.6 (najmladší: A. Atef (23), najstarší: A. El Shenawy (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Enppi majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Pyramids FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Enppi4-3-34-4-2Pyramids FC
GKDEFMIDFWD
1Samir25Said5Sabiha4Kalosha3Daoud22Agouz6Kamal7Kabou11Sherif18Oubaba12Mahmoud1Shenawy23Atef6Galal3Marei80Hamdi11Fathi14Lasheen18Karti17Zalaka19Hamdi27Maher

Náhradníci

Tréner: Hamza El Gamal

Náhradníci

Tréner: Krunoslav Jurcic

EnppiSila pozíciíPyramids FC
6.84
Ø Hodnotenie
6.89
Brankár (0 v 1)6.83
0G 0A
6.96Obranca (3 v 3)6.87
3G 4A1G 2A
6.80Záložník (5 v 5)6.93
6G 1A8G 4A
6.75Útočník (3 v 2)6.88
5G 2A9G 4A
Enppi4-3-3
25ObrancaS. Said6.91A
4ObrancaA. Kalosha7.23G1A
3ObrancaM. Daoud6.82A
1ZáložníkA. Samir
5ZáložníkA. Sabiha
22ZáložníkA. El Agouz7.04G
6ZáložníkZ. Kamal6.91G
7ZáložníkR. Kabou6.51G1A
11ÚtočníkM. Sherif6.82G1A
18ÚtočníkY. Oubaba6.72G
12ÚtočníkA. Mahmoud6.81G1A
Pyramids FC4-4-2
1BrankárA. El Shenawy6.8
23ObrancaA. Atef6.81G2A
6ObrancaO. Galal6.9
3ObrancaM. Marei7.0
80ZáložníkM. Hamdi
11ZáložníkM. Fathi7.02G1A
14ZáložníkM. Lasheen7.22A
18ZáložníkW. El Karti6.62G
17ZáložníkZalaka6.94G1A
19ÚtočníkM. Hamdi6.85G3A
27ÚtočníkN. Maher7.04G1A

Prehľad zápasu

Pyramids FC zdolal Enppi 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: N. Maher 24′, A. Abdallah 47′, N. Maher 72′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Enppi mal 53% držanie lopty, Pyramids FC mal 47%. Enppi mal 4 striel (1 na bránu), Pyramids FC mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Enppi 0.41 — Pyramids FC 1.32. Enppi urobil 4 striedaní, Pyramids FC urobil 4. VAR zasiahol: Card reviewed (Rafik Kabou 17′), Penalty confirmed (Nasser Maher 70′).

Rivalita od 2026

Enppi vs Pyramids FC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Enppi
0
výhier
Remízy
0
Pyramids FC
2
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Enppi

LLDDDW

Pyramids FC

DWWLDW

Predpoveď zápasu

Enppi

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pyramids FC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Pyramids FC

43%Forma57%
38%Útok62%
55%Obrana45%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026