Menu

Ceramica Cleopatra vs Future Fc

Arab Contractors Stadium, Cairo24. septembra 2025 o 19:00
20
Hostia

Future FC

Udalosti zápasu

Ceramica Cleopatra
Future FC
Výkop
H. El SayedK. El Debes
22′
Goal cancelled44′
VAR
Polčas
Fagrie Lakay49′
61′
M. MosaadF. Okenabirhie
65′
A. ZaazaaA. Rashdan
S. Ougola

asistencia: F. Lakay

71′
A. BelhadjiKarim Nedved
74′
S. OugolaI. Mohamed
83′
83′
A. EbaF. Walid
83′
A. YoussefR. El Metwaly
83′
M. MamdouhA. Redjem
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal0
7Shots off Goal6
18Total Shots8
6Blocked Shots2
12Shots insidebox6
6Shots outsidebox2
15Fouls10
4Corner Kicks2
2Offsides4
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
411Total passes308
340Passes accurate238
83%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ceramica Cleopatra je 6.84, v porovnaní s 6.72 u Future FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ceramica Cleopatra je A. El Solia (7.06), u Future FC je to A. Fawzi (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ceramica Cleopatra prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 11 asistenciami, na čele s F. Lakay (6G). U Future FC je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Fawzi (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ceramica Cleopatra nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Future FC má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ceramica Cleopatra nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Future FC s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ceramica Cleopatra nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Future FC s priemerom 6.47. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Ceramica Cleopatra a 77% u Future FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ceramica Cleopatra nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Future FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ceramica Cleopatra je 31.9 (najmladší: A. Mukka (28), najstarší: S. Samir (36)), zatiaľ čo Future FC má priemer 27.5 (najmladší: A. Eba (22), najstarší: A. Elfil (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ceramica Cleopatra majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 23 u Future FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ceramica Cleopatra4-3-34-4-2Future FC
GKDEFMIDFWD
18Bassam27Sayed5Nabil6Samir21Adel17Solia10Belhadji7Issa19Mukka23Lakay11Ougola1Gabaski77Fawzi4Rizk6Elfil3Desouki22Zaazaa12Youssef27Mohamed35Mamdouh19Mosaad38Eba

Náhradníci

Tréner: Ali Maher

Náhradníci

Tréner: Magdy Abdel Aaty

Ceramica CleopatraSila pozíciíFuture FC
6.84
Ø Hodnotenie
6.72
6.89Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.88
4G 1A4G 4A
6.92Záložník (4 v 5)6.68
5G 4A5G 0A
6.71Útočník (2 v 2)6.47
9G 6A2G 1A
Ceramica Cleopatra4-3-3
18BrankárM. Bassam6.9
27ObrancaH. El Sayed6.71G
5ObrancaR. Nabil6.92G
6ObrancaS. Samir7.01G
21ObrancaM. Adel6.91A
17ZáložníkA. El Solia7.13G1A
10ZáložníkA. Belhadji
7ZáložníkI. Issa6.82G3A
11ZáložníkS. Ougola
19ÚtočníkA. Mukka6.73G1A
23ÚtočníkF. Lakay6.76G5A
Future FC4-4-2
77ObrancaA. Fawzi7.12G4A
4ObrancaM. Rizk7.01G
6ObrancaA. Elfil6.71G
3ObrancaM. Desouki6.8
1ZáložníkGabaski
22ZáložníkA. Zaazaa6.51G
12ZáložníkA. Youssef6.81G
27ZáložníkG. Mohamed6.92G
35ZáložníkM. Mamdouh6.51G
19ÚtočníkM. Mosaad6.5
38ÚtočníkA. Eba6.42G1A

Prehľad zápasu

Ceramica Cleopatra zdolal Future FC 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: R. Nabil 66′, S. Ougola 71′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Ceramica Cleopatra mal 57% držanie lopty, Future FC mal 43%. Ceramica Cleopatra mal 18 striel (5 na bránu), Future FC mal 8 (0 na bránu). Ceramica Cleopatra urobil 3 striedaní, Future FC urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Islam Issa 44′).

Rivalita od 2022

Ceramica Cleopatra vs Future FC vzájomné výsledky

7 stretnutí
Ceramica Cleopatra
1
výhier
Remízy
2
Future FC
4
výhier
Góly spolu
19 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Ceramica Cleopatra

DLWDDD

Future FC

LDWLDD

Predpoveď zápasu

Ceramica Cleopatra

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Future FC

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Ceramica Cleopatra or draw and -3.5 goals

59%Forma41%
40%Útok60%
86%Obrana14%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026