Menu

Zamalek Sc vs El Gouna Fc

Cairo International Stadium, Cairo23. septembra 2025 o 19:00
Domáci

Zamalek SC

11

Udalosti zápasu

Zamalek SC
El Gouna FC
Výkop
O. Dabbagh

asistencia: N. Maher

27′
Polčas
61′Mohamed Alaa
65′
A. El ZahdiM. Emad
A. MaaliC. Banza
68′
S. MoussaddaqA. Nasser
78′
O. DabbaghO. Gaber
78′
79′
A. RandrianantenainaA. Karim
79′
B. El SayedM. Mohsen
79′
M. El NahasM. Mahmoud
N. DungaA. Hamdi
83′
A. KaiedA. Esho
84′
86′
M. Emad

asistencia: A. Karim

Abdallah El-Said90+6′
90+4′
H. IbrahimR. Salah
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
5Shots off Goal5
18Total Shots9
5Blocked Shots2
9Shots insidebox3
9Shots outsidebox6
11Fouls10
9Corner Kicks1
1Offsides1
66%Ball Possession34%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
526Total passes287
459Passes accurate214
87%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zamalek SC je 6.98, v porovnaní s 6.76 u El Gouna FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zamalek SC je H. Abdelmaguid (7.31), u El Gouna FC je to S. El Shimi (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zamalek SC prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Dabbagh (8G). U El Gouna FC je to 7 gólov a 4 asistencií s lídrom S. El Shimi (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zamalek SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.17, zatiaľ čo El Gouna FC má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zamalek SC nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u El Gouna FC s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zamalek SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 3 u El Gouna FC s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Zamalek SC a 73% u El Gouna FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zamalek SC nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 26 u El Gouna FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zamalek SC je 26.9 (najmladší: A. Maali (19), najstarší: A. El Said (40)), zatiaľ čo El Gouna FC má priemer 24.9 (najmladší: A. Turay (20), najstarší: S. El Shimi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zamalek SC majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 20 u El Gouna FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zamalek SC4-2-3-13-4-3El Gouna FC
GKDEFMIDFWD
16Sobhi13Fatouh24Ismail5Abdelma.22Maher8Dunga19Said77Maali15Moussad.18Kaied98Dabbagh23Alaa36Turay5Shimi3Khaled2Taalab12Hassouna6Ibrahim19Sayed24Zahdi22Nahas27Randria.

Náhradníci

Tréner: Yannick Ferrera

Náhradníci

Tréner: Ahmed Mostafa

Zamalek SCSila pozíciíEl Gouna FC
6.98
Ø Hodnotenie
6.76
7.04Brankár (1 v 0)
0G 0A
7.17Obranca (3 v 3)6.80
9G 4A3G 1A
6.90Záložník (6 v 5)6.75
2G 3A1G 1A
6.78Útočník (1 v 3)6.73
8G 0A3G 2A
Zamalek SC4-2-3-1
16BrankárM. Sobhi7.0
13ObrancaA. Fatouh7.01G3A
5ObrancaH. Abdelmaguid7.34G
22ObrancaN. Maher7.24G1A
24ZáložníkM. Ismail7.0
8ZáložníkN. Dunga7.21A
19ZáložníkA. El Said7.32G1A
77ZáložníkA. Maali6.5
15ZáložníkS. Moussaddaq7.0
18ZáložníkA. Kaied6.51A
98ÚtočníkO. Dabbagh6.88G
El Gouna FC3-4-3
36ObrancaA. Turay6.6
5ObrancaS. El Shimi7.02G
3ObrancaA. Khaled6.81G1A
23ZáložníkM. Alaa
2ZáložníkA. Taalab6.91A
12ZáložníkM. Hassouna6.7
6ZáložníkH. Ibrahim6.81G
19ZáložníkB. El Sayed6.7
24ÚtočníkA. El Zahdi6.6
22ÚtočníkM. El Nahas6.92G2A
27ÚtočníkA. Randrianantenaina6.71G

Prehľad zápasu

Zamalek SC a El Gouna FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: O. Dabbagh 27′, M. Emad 86′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Zamalek SC mal 66% držanie lopty, El Gouna FC mal 34%. Zamalek SC mal 18 striel (8 na bránu), El Gouna FC mal 9 (2 na bránu). Zamalek SC urobil 5 striedaní, El Gouna FC urobil 5.

Aktuálna forma

Zamalek SC

WLDWDW

El Gouna FC

DDWWDL

Predpoveď zápasu

Zamalek SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

El Gouna FC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Zamalek SC or draw and -3.5 goals

75%Forma25%
75%Útok25%
57%Obrana43%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026