Menu

Ismaily Sc vs Zamalek Sc

Borg El Arab Stadium, Alexandria18. septembra 2025 o 16:00
Domáci

Ismaily SC

02
Hostia

Zamalek SC

Udalosti zápasu

Ismaily SC
Zamalek SC
Výkop
VAR
6′Penalty confirmed
7′
A. El Said

Penalty

24′Mahmoud Bentayg
Ibrahim El Nagaawy39′
45′
O. GaberS. Moussaddaq
Polčas
M. EhabA. El Dah
46′
I. AbdelaalO. El Kot
46′
49′Nabil Donga
Mohamed Samir53′
56′
O. Dabbagh
Eric Traore59′
K. Al NabrisA. Abdelsalam
62′
E. TraoreM. Khatary
62′
66′
N. DungaA. Fatouh
66′
N. MaherA. Hamdi
66′
M. BentaygA. Maali
Nader Farag81′
83′
O. DabbaghN. Mansy
Anwar Abdelsalam88′
90+5′Hossam Abdelmaguid
N. FaragM. Wagdi
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
3Shots off Goal6
5Total Shots13
1Blocked Shots3
2Shots insidebox10
3Shots outsidebox3
14Fouls15
1Corner Kicks2
2Offsides3
37%Ball Possession63%
6Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
284Total passes501
220Passes accurate438
77%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ismaily SC je 6.65, v porovnaní s 7.03 u Zamalek SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ismaily SC je M. Ammar (7.01), u Zamalek SC je to H. Abdelmaguid (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ismaily SC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Ammar (2G). U Zamalek SC je to 22 gólov a 13 asistencií s lídrom O. Dabbagh (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ismaily SC nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Zamalek SC má 3 obrancov s priemerom 7.06. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ismaily SC nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.54, oproti 6 u Zamalek SC s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ismaily SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Zamalek SC s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Ismaily SC a 82% u Zamalek SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ismaily SC nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Zamalek SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ismaily SC je 23.7 (najmladší: I. Abdelaal (20), najstarší: E. Traore (29)), zatiaľ čo Zamalek SC má priemer 27.6 (najmladší: Juan Alvina (22), najstarší: A. El Said (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ismaily SC majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 18 u Zamalek SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ismaily SC4-1-4-14-2-3-1Zamalek SC
GKDEFMIDFWD
31Gamal38Nagaawy4Ammar5Mohamed21Ehab88Samir37Abdelaal8Traore10Abdelsa.15Farag7Nabris16Sobhi4Gaber24Ismail5Abdelma.3Bentayg8Dunga19Said33Alvina22Maher18Kaied98Dabbagh

Náhradníci

Tréner: Miloud Hamdi

Náhradníci

Tréner: Yannick Ferrera

Ismaily SCSila pozíciíZamalek SC
6.65
Ø Hodnotenie
7.03
6.85Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (2 v 3)7.06
2G 1A5G 4A
6.54Záložník (7 v 6)7.05
1G 2A9G 9A
6.61Útočník (1 v 1)6.78
1G 0A8G 0A
Ismaily SC4-1-4-1
31BrankárA. Gamal6.8
4ObrancaM. Ammar7.02G
21ObrancaM. Ehab6.61A
38ZáložníkI. El Nagaawy
5ZáložníkA. Mohamed
88ZáložníkM. Samir6.61G
37ZáložníkI. Abdelaal6.6
8ZáložníkE. Traore6.62A
10ZáložníkM. Abdelsamia6.6
15ZáložníkN. Farag6.3
7ÚtočníkK. Al Nabris6.61G
Zamalek SC4-2-3-1
16BrankárM. Sobhi7.0
4ObrancaO. Gaber6.81G
5ObrancaH. Abdelmaguid7.34G
3ObrancaM. Bentayg7.04A
24ZáložníkM. Ismail7.0
8ZáložníkN. Dunga7.21A
19ZáložníkA. El Said7.32G1A
33ZáložníkJuan Alvina7.33G5A
22ZáložníkN. Maher7.24G1A
18ZáložníkA. Kaied6.51A
98ÚtočníkO. Dabbagh6.88G

Prehľad zápasu

Zamalek SC zdolal Ismaily SC 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. El Said 7′ (pen.), O. Dabbagh 56′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Ismaily SC mal 37% držanie lopty, Zamalek SC mal 63%. Ismaily SC mal 5 striel (1 na bránu), Zamalek SC mal 13 (4 na bránu). Ismaily SC urobil 5 striedaní, Zamalek SC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Juan Alvina 6′).

Aktuálna forma

Ismaily SC

DWLLDL

Zamalek SC

WLDWDW

Predpoveď zápasu

Ismaily SC

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Zamalek SC

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Zamalek SC and -3.5 goals

23%Forma77%
13%Útok88%
33%Obrana67%
29%Vzájomné zápasy71%

Stadium

Suez Canal Stadium, Ismailia Governorate — 10,000 capacity.

Suez Canal Stadium

Ten Tv youtube channel · CC BY 3.0

Capacity
10,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026