Menu

Ghazl El Mehalla vs El Mokawloon

El-Gazel Stadium, El Mahalla El Kubra13. septembra 2025 o 16:00
Rozhodca: Mahmoud Wafa

Udalosti zápasu

Ghazl El Mehalla
El Mokawloon
Výkop
B. WalidM. Abdelsalam
29′
Polčas
E. MayhoubK. Saidi
46′
Rached Arfaoui56′
A. Shousha

Penalty

61′
A. EtmanS. Alade
65′
67′
J. OjeraB. Okoronkwo
79′
N. HeshamJ. Ochaya
79′
O. El WahshM. Abdelnasser
86′
A. AbedM. Gamal
86′
L. WaelC. Ekpenyong
R. ArfaouiM. Abdelghani
90′
Y. ZakariaA. Body
90′
90′
M. Gamal

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
5Shots off Goal8
11Total Shots19
2Blocked Shots6
5Shots insidebox10
6Shots outsidebox9
13Fouls9
4Corner Kicks6
1Offsides1
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
251Total passes352
165Passes accurate265
66%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ghazl El Mehalla je 6.90, v porovnaní s 6.67 u El Mokawloon. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ghazl El Mehalla je A. Shousha (7.25), u El Mokawloon je to O. El Wahsh (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ghazl El Mehalla prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Shousha (5G). U El Mokawloon je to 6 gólov a 2 asistencií s lídrom J. Ojera (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ghazl El Mehalla nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo El Mokawloon má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ghazl El Mehalla nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u El Mokawloon s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ghazl El Mehalla nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 2 u El Mokawloon s priemerom 6.47. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Ghazl El Mehalla a 66% u El Mokawloon. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ghazl El Mehalla nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 27 u El Mokawloon. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ghazl El Mehalla je 27.8 (najmladší: M. Toure (22), najstarší: M. Amer (38)), zatiaľ čo El Mokawloon má priemer 212.5 (najmladší: M. Gamal (25), najstarší: M. Abou Gouda (2025)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ghazl El Mehalla majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u El Mokawloon. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ghazl El Mehalla4-1-4-13-4-2-1El Mokawloon
GKDEFMIDFWD
16Amer24Amoory3Aash4Shousha12Zakaria20Toure22Etman10Walid9Arfaoui70Mayhoub21Grendo1Saoud5Wael19Kadi2Abed24Hesham12Wahsh14Gamal20Gaber25Ojera22Antar29Gouda

Náhradníci

Tréner: Alaa Abdel Aal

Náhradníci

Tréner: Mohamed Shaaban Mekki

Ghazl El MehallaSila pozíciíEl Mokawloon
6.90
Ø Hodnotenie
6.67
7.00Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (4 v 3)6.68
8G 2A0G 0A
6.77Záložník (5 v 5)6.73
2G 3A1G 2A
6.53Útočník (1 v 2)6.47
1G 0A5G 0A
Ghazl El Mehalla4-1-4-1
16BrankárM. Amer7.0
24ObrancaA. Amoory7.12G
3ObrancaA. El Aash7.21G
4ObrancaA. Shousha7.35G1A
12ObrancaY. Zakaria6.91A
20ZáložníkM. Toure6.7
22ZáložníkA. Etman6.71G1A
10ZáložníkB. Walid7.0
9ZáložníkR. Arfaoui6.81G2A
70ZáložníkE. Mayhoub6.7
21ÚtočníkM. Grendo6.51G
El Mokawloon3-4-2-1
1BrankárM. Aboul Saoud6.8
5ObrancaL. Wael6.7
19ObrancaI. Al Kadi6.6
2ObrancaA. Abed6.8
24ZáložníkN. Hesham6.61A
12ZáložníkO. El Wahsh7.0
14ZáložníkM. Gamal6.91G1A
20ZáložníkI. Gaber6.7
22ZáložníkM. Antar6.4
25ÚtočníkJ. Ojera6.54G
29ÚtočníkM. Abou Gouda6.41G

Prehľad zápasu

Ghazl El Mehalla a El Mokawloon remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. Shousha 61′ (pen.), M. Gamal 90′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Ghazl El Mehalla mal 42% držanie lopty, El Mokawloon mal 58%. Ghazl El Mehalla mal 11 striel (4 na bránu), El Mokawloon mal 19 (5 na bránu). Ghazl El Mehalla urobil 5 striedaní, El Mokawloon urobil 5.

Rivalita od 2021

Ghazl El Mehalla vs El Mokawloon vzájomné výsledky

8 stretnutí
Ghazl El Mehalla
1
výhier
Remízy
4
El Mokawloon
3
výhier
Góly spolu
16 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
2/8 · 25%

Aktuálna forma

Ghazl El Mehalla

DDDWDW

El Mokawloon

DDDWLW

Predpoveď zápasu

Ghazl El Mehalla

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

El Mokawloon

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Ghazl El Mehalla or draw and -2.5 goals

78%Forma22%
100%Útok0%
100%Obrana0%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026