Menu

Al Ahly vs Pharco

Al Salam Stadium, Cairo15. augusta 2025 o 20:00
Domáci

Al Ahly

41
Hostia

Pharco

Rozhodca: Mohamed Maarouf

Udalosti zápasu

Al Ahly
Pharco
Výkop
M. Sherif

asistencia: M. Hany

10′
Goal cancelled18′
VAR
Zizo

asistencia: M. Ben Romdhane

21′
Aliou Dieng28′
30′
A. ShaabanM. Sayed
Polčas
58′
M. FarhatT. Fernandes
58′
B. NdiayeB. Alhassan
Zizo

asistencia: A. Bencharki

59′
A. DiengA. Kouka
68′
M. SherifN. Gradisar
68′
68′
M. EzzI. El Mizzayn
68′
M. HusseinY. El Mallah
N. Gradisar

asistencia: M. Hany

81′
TrezeguetT. Mohamed
85′
ZizoA. Reda
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
4Shots off Goal2
12Total Shots8
2Blocked Shots4
8Shots insidebox5
4Shots outsidebox3
9Fouls10
0Corner Kicks3
2Offsides3
63%Ball Possession37%
4Yellow Cards3
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
464Total passes274
413Passes accurate205
89%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Ahly je 6.92, v porovnaní s 6.70 u Pharco. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Ahly je Y. Marei (7.17), u Pharco je to B. Ndiaye (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Ahly prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 21 asistenciami, na čele s Trezeguet (9G). U Pharco je to 9 gólov a 4 asistencií s lídrom B. Ndiaye (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Ahly nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Pharco má 5 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Ahly nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Pharco s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Ahly nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 1 u Pharco s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Al Ahly a 70% u Pharco. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Ahly nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Pharco. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Ahly je 27.6 (najmladší: Y. Marei (24), najstarší: Trezeguet (31)), zatiaľ čo Pharco má priemer 23.9 (najmladší: M. Hussein (16), najstarší: G. Kamel (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Ahly majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 20 u Pharco. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Ahly4-3-35-4-1Pharco
GKDEFMIDFWD
31Shobeir30Hany15Dari2Marei28Fouad7Trezegu.23Dieng17Benchar.25Zizo10Sherif5Romdhane25Shika19Shaaban33Ndiaye74Hussein31Ahmed6Kamel9Farhat24Bahrawi22Ezz4Fakhri7Tayeb

Náhradníci

Tréner: Jess Thorup

Náhradníci

Tréner: Tarek El Ashri

Al AhlySila pozíciíPharco
6.92
Ø Hodnotenie
6.70
7.01Brankár (1 v 0)
0G 0A
7.01Obranca (4 v 5)6.71
3G 5A4G 2A
6.92Záložník (3 v 5)6.73
14G 7A2G 1A
6.77Útočník (3 v 1)6.53
8G 9A3G 1A
Al Ahly4-3-3
31BrankárO. Shobeir7.0
30ObrancaM. Hany7.05A
15ObrancaA. Dari7.0
2ObrancaY. Marei7.23G
28ObrancaK. Fouad6.8
7ZáložníkTrezeguet7.09G
23ZáložníkA. Dieng6.8
17ZáložníkA. Bencharki7.05G7A
25ÚtočníkZizo7.15G6A
10ÚtočníkM. Sherif6.62G1A
5ÚtočníkM. Ben Romdhane6.61G2A
Pharco5-4-1
19ObrancaA. Shaaban6.51G1A
33ObrancaB. Ndiaye7.13G1A
74ObrancaM. Hussein6.6
31ObrancaM. Ahmed6.8
6ObrancaG. Kamel6.6
25ZáložníkM. Shika
9ZáložníkM. Farhat6.61G
24ZáložníkA. El Bahrawi7.0
22ZáložníkM. Ezz6.5
4ZáložníkM. Fakhri6.81G1A
7ÚtočníkK. El Tayeb6.53G1A

Prehľad zápasu

Al Ahly zdolal Pharco 4:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Sherif 10′, Zizo 21′, Zizo 59′, M. Fakhri 70′, N. Gradisar 81′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Al Ahly mal 63% držanie lopty, Pharco mal 37%. Al Ahly mal 12 striel (6 na bránu), Pharco mal 8 (2 na bránu). Al Ahly urobil 4 striedaní, Pharco urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Mahmoud Trézéguet 18′).

Rivalita od 2022

Al Ahly vs Pharco vzájomné výsledky

9 stretnutí
Al Ahly
7
výhier
Remízy
2
Pharco
0
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
7/9 · 78%

Aktuálna forma

Al Ahly

WWLWDL

Pharco

DLLLWL

Predpoveď zápasu

Al Ahly

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pharco

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Al Ahly and -3.5 goals

50%Forma50%
100%Útok0%
0%Obrana100%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026