Menu

Nizhny Novgorod vs Fc Rostov

Sovcombank Arena, Nizhny Novgorod5. apríla 2026 o 13:00
01
Hostia

FC Rostov

Rozhodca: S. Karasev

Udalosti zápasu

Nizhny Novgorod
FC Rostov
Výkop
29′
Ronaldo

asistencia: K. Shchetinin

Polčas
D. LesovoyR. Cephas
46′
E. SmelovM. Urvantsev
46′
A. BalboaY. Koledin
46′
51′Kirill Shchetinin
55′Dmitriy Chistyakov
61′
K. KuchaevM. Mohebi
61′
RonaldoA. Langovich
71′
K. ShchetininD. Shantaliy
71′
D. ChistyakovG. Ignatov
Edgardo Fariña79′
L. TicicA. Sidorenko
85′
86′Egor Golenkov
I. KirschA. Ivlev
89′
Matvey Urvantsev90+5′
90+2′
T. SuleymanovA. Shamonin
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
5Shots off Goal4
8Total Shots11
2Blocked Shots4
4Shots insidebox6
4Shots outsidebox5
18Fouls14
8Corner Kicks7
1Offsides2
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
361Total passes386
261Passes accurate273
72%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nizhny Novgorod je 6.75, v porovnaní s 6.85 u FC Rostov. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nizhny Novgorod je A. Sarfo (7.13), u FC Rostov je to A. Mironov (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nizhny Novgorod prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 6 asistenciami, na čele s O. Olusegun (5G). U FC Rostov je to 18 gólov a 9 asistencií s lídrom Ronaldo (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nizhny Novgorod nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo FC Rostov má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nizhny Novgorod nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u FC Rostov s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nizhny Novgorod nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 2 u FC Rostov s priemerom 6.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Nizhny Novgorod a 68% u FC Rostov. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nizhny Novgorod nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 44 u FC Rostov. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nizhny Novgorod je 24.6 (najmladší: E. Smelov (20), najstarší: N. Medvedev (31)), zatiaľ čo FC Rostov má priemer 25.1 (najmladší: D. Semenchuk (21), najstarší: D. Chistyakov (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nizhny Novgorod majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 25 u FC Rostov. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nizhny Novgorod4-3-33-5-2FC Rostov
GKDEFMIDFWD
30Medvedev70Shnapts.24Farina4Kirsch25Karic29Ticic6Sarfo17Smelov40Olusegun10Balboa88Lesovoy1Yatimov4Melekhin78Chistya.22Semench.7Ronaldo10Shcheti.8Mironov18Kuchaev40Vakhania69Golenkov99Suleyma.

Náhradníci

Tréner: Aleksey Shpilevski

Náhradníci

Tréner: Jonatan Alba

Nizhny NovgorodSila pozíciíFC Rostov
6.75
Ø Hodnotenie
6.85
6.91Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 3)6.88
1G 1A1G 0A
6.83Záložník (3 v 5)6.97
2G 3A11G 5A
6.58Útočník (3 v 2)6.57
10G 2A6G 4A
Nizhny Novgorod4-3-3
30BrankárN. Medvedev6.9
70ObrancaM. Shnaptsev6.61A
24ObrancaE. Farina6.8
4ObrancaI. Kirsch6.7
25ObrancaS. Karic7.01G
29ZáložníkL. Ticic6.82G1A
6ZáložníkA. Sarfo7.1
17ZáložníkE. Smelov6.52A
40ÚtočníkO. Olusegun6.55G1A
10ÚtočníkA. Balboa6.73G
88ÚtočníkD. Lesovoy6.62G1A
FC Rostov3-5-2
1BrankárR. Yatimov6.8
4ObrancaV. Melekhin6.91G
78ObrancaD. Chistyakov6.9
22ObrancaD. Semenchuk6.9
7ZáložníkRonaldo6.96G1A
10ZáložníkK. Shchetinin7.01G2A
8ZáložníkA. Mironov7.12G1A
18ZáložníkK. Kuchaev7.01G
40ZáložníkI. Vakhania6.91G1A
69ÚtočníkE. Golenkov6.72G4A
99ÚtočníkT. Suleymanov6.44G

Prehľad zápasu

FC Rostov zdolal Nizhny Novgorod 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Ronaldo 29′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Nizhny Novgorod mal 49% držanie lopty, FC Rostov mal 51%. Nizhny Novgorod mal 8 striel (1 na bránu), FC Rostov mal 11 (3 na bránu). Nizhny Novgorod urobil 5 striedaní, FC Rostov urobil 5.

Rivalita od 2021

Nizhny Novgorod vs FC Rostov vzájomné výsledky

12 stretnutí
Nizhny Novgorod
4
výhier
Remízy
1
FC Rostov
7
výhier
Góly spolu
32 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/12 · 50%
Nad 2,5
6/12 · 50%

Aktuálna forma

Nizhny Novgorod

LLLDDL

FC Rostov

WLDLDW

Predpoveď zápasu

Nizhny Novgorod

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Rostov

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Rostov

69%Forma31%
64%Útok36%
38%Obrana62%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Nizhny Novgorod

  • OtáznyA. Ektov

FC Rostov

  • OtáznyO. Sako
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026