Menu

Nizhny Novgorod vs Fc Sochi

Sovcombank Arena, Nizhny Novgorod7. marca 2026 o 17:00
Domáci

Nizhny Novgorod

21
Hostia

FC Sochi

Rozhodca: Yan Bobrovskiy

Udalosti zápasu

Nizhny Novgorod
FC Sochi
Výkop
A. Balboa

asistencia: L. Ticic

34′
E. Farina37′
O. OlusegunM. Urvantsev
45′
Polčas
46′
M. IgnatovM. Mukhin
46′
K. KravtsovR. Ezhov
L. Ticic

asistencia: E. Smelov

62′
67′
V. IljinZ. Fedorov
L. TicicN. Ermakov
69′
72′
D. VasiljevA. Kovalenko
A. Balboa74′
78′
G. FurtadoA. Zinkovskiy
80′
M. Kramaric
A. BalboaA. Ivlev
86′
M. ShnaptsevY. Koledin
86′
89′Z. Fedorov
89′A. Kovalenko
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
8Shots off Goal1
19Total Shots5
5Blocked Shots1
11Shots insidebox2
8Shots outsidebox3
11Fouls15
8Corner Kicks1
4Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
379Total passes382
291Passes accurate290
77%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nizhny Novgorod je 6.76, v porovnaní s 6.61 u FC Sochi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nizhny Novgorod je A. Sarfo (7.13), u FC Sochi je to D. Vasiljev (6.87).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nizhny Novgorod prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Olusegun (5G). U FC Sochi je to 16 gólov a 9 asistencií s lídrom K. Kravtsov (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nizhny Novgorod nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo FC Sochi má 4 obrancov s priemerom 6.49. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nizhny Novgorod nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u FC Sochi s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nizhny Novgorod nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 2 u FC Sochi s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Nizhny Novgorod a 72% u FC Sochi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nizhny Novgorod nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 31 u FC Sochi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nizhny Novgorod je 24.7 (najmladší: E. Smelov (20), najstarší: N. Medvedev (31)), zatiaľ čo FC Sochi má priemer 26.1 (najmladší: A. Degtev (20), najstarší: R. Magal (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nizhny Novgorod majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 17 u FC Sochi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nizhny Novgorod4-3-34-4-2FC Sochi
GKDEFMIDFWD
30Medvedev70Shnapts.22Kakkoev4Kirsch25Karic29Ticic6Sarfo17Smelov40Olusegun10Balboa21Cephas35Degtev82Volkov33Alves3Soldate.28Magal23Furtado14Kravtsov20Vasiljev10Kramaric8Ignatov98Iljin

Náhradníci

Tréner: Aleksey Shpilevski

Náhradníci

Tréner: Robert Moreno

Nizhny NovgorodSila pozíciíFC Sochi
6.76
Ø Hodnotenie
6.61
6.91Brankár (1 v 1)6.76
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 4)6.49
1G 1A3G 4A
6.83Záložník (3 v 4)6.69
2G 3A8G 2A
6.66Útočník (3 v 2)6.63
9G 3A5G 3A
Nizhny Novgorod4-3-3
30BrankárN. Medvedev6.9
70ObrancaM. Shnaptsev6.61A
22ObrancaN. Kakkoev6.7
4ObrancaI. Kirsch6.7
25ObrancaS. Karic7.01G
29ZáložníkL. Ticic6.82G1A
6ZáložníkA. Sarfo7.1
17ZáložníkE. Smelov6.52A
40ÚtočníkO. Olusegun6.55G1A
10ÚtočníkA. Balboa6.73G
21ÚtočníkR. Cephas6.81G2A
FC Sochi4-4-2
35BrankárA. Degtev6.8
82ObrancaS. Volkov6.31A
33ObrancaMarcelo Alves6.52G
3ObrancaA. Soldatenkov6.71G
28ObrancaR. Magal6.53A
23ZáložníkG. Furtado6.61A
14ZáložníkK. Kravtsov6.73G
20ZáložníkD. Vasiljev6.92G1A
10ZáložníkM. Kramaric6.53G
8ÚtočníkM. Ignatov6.73G1A
98ÚtočníkV. Iljin6.62G2A

Prehľad zápasu

Nizhny Novgorod zdolal FC Sochi 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. Balboa 34′, L. Ticic 62′, M. Kramaric 80′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Nizhny Novgorod mal 50% držanie lopty, FC Sochi mal 50%. Nizhny Novgorod mal 19 striel (6 na bránu), FC Sochi mal 5 (3 na bránu). Nizhny Novgorod urobil 4 striedaní, FC Sochi urobil 5.

Rivalita od 2025

Nizhny Novgorod vs FC Sochi vzájomné výsledky

1 stretnutí
Nizhny Novgorod
0
výhier
Remízy
0
FC Sochi
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Nizhny Novgorod

LLLDDL

FC Sochi

WLWWWL

Predpoveď zápasu

Nizhny Novgorod

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Sochi

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Sochi

88%Forma13%
40%Útok60%
69%Obrana31%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

Nizhny Novgorod

  • OtáznyA. Ektov

FC Sochi

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026