Menu

Krylia Sovetov vs Fc Rostov

Samara Arena, Samara23. novembra 2025 o 11:00
20
Hostia

FC Rostov

Rozhodca: Vladislav Tselovalnikov

Udalosti zápasu

Krylia Sovetov
FC Rostov
Výkop
Dominik Oroz-5′
I. Oleynikov
9′
Polčas
I. OleynikovM. Vityugov
46′
J. Marin

asistencia: I. Akhmetov

55′
62′
O. SakoD. Semenchuk
62′
D. ShantaliyM. Mohebi
76′
K. ShchetininK. Bayramyan
76′
T. SuleymanovI. Komarov
I. AkhmetovA. Rahmanovic
79′
J. MarinV. Ignatenko
79′
M. BanjacA. Sutormin
82′
83′Dmitri Chistyakov
Nikita Chernov86′
87′
I. VakhaniaA. Shamonin
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
0Shots off Goal8
3Total Shots17
0Blocked Shots5
2Shots insidebox13
1Shots outsidebox4
18Fouls16
0Corner Kicks5
0Offsides1
38%Ball Possession62%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
297Total passes453
195Passes accurate349
66%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Krylia Sovetov je 6.74, v porovnaní s 6.79 u FC Rostov. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Krylia Sovetov je S. Pesjakov (6.93), u FC Rostov je to A. Mironov (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Krylia Sovetov prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 17 asistenciami, na čele s I. Oleynikov (5G). U FC Rostov je to 17 gólov a 9 asistencií s lídrom Ronaldo (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Krylia Sovetov nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo FC Rostov má 3 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Krylia Sovetov nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u FC Rostov s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Krylia Sovetov nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 2 u FC Rostov s priemerom 6.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Krylia Sovetov a 69% u FC Rostov. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Krylia Sovetov nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 45 u FC Rostov. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Krylia Sovetov je 28.5 (najmladší: R. Evgenyev (26), najstarší: S. Pesjakov (37)), zatiaľ čo FC Rostov má priemer 25.3 (najmladší: D. Shantaliy (21), najstarší: D. Chistyakov (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Krylia Sovetov majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 24 u FC Rostov. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Krylia Sovetov3-4-33-1-4-2FC Rostov
GKDEFMIDFWD
30Pesjakov23Chernov24Evgenyev47Bozhin15Rasskaz.14Banjac22Costanza2Pechenin26Marin19Oleynik.77Akhmetov1Yatimov4Melekhin78Chistya.3Sako8Mironov7Ronaldo10Shcheti.58Shantal.40Vakhania69Golenkov99Suleyma.

Náhradníci

Tréner: Magomed Adiev

Náhradníci

Tréner: Jonatan Alba

Krylia SovetovSila pozíciíFC Rostov
6.74
Ø Hodnotenie
6.79
6.93Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (3 v 3)6.81
2G 0A1G 0A
6.75Záložník (4 v 5)6.86
4G 9A10G 5A
6.68Útočník (3 v 2)6.57
7G 8A6G 4A
Krylia Sovetov3-4-3
30BrankárS. Pesjakov6.9
23ObrancaN. Chernov6.71G
24ObrancaR. Evgenyev6.6
47ObrancaS. Bozhin6.81G
15ZáložníkN. Rasskazov6.64A
14ZáložníkM. Banjac6.72A
22ZáložníkFernando Costanza6.93G1A
2ZáložníkK. Pechenin6.81G2A
26ÚtočníkJ. Marin6.51G
19ÚtočníkI. Oleynikov6.85G2A
77ÚtočníkI. Akhmetov6.81G6A
FC Rostov3-1-4-2
1BrankárR. Yatimov6.8
4ObrancaV. Melekhin6.91G
78ObrancaD. Chistyakov6.9
3ObrancaO. Sako6.7
8ZáložníkA. Mironov7.12G1A
7ZáložníkRonaldo6.96G1A
10ZáložníkK. Shchetinin7.01G2A
58ZáložníkD. Shantaliy6.5
40ZáložníkI. Vakhania6.91G1A
69ÚtočníkE. Golenkov6.72G4A
99ÚtočníkT. Suleymanov6.44G

Prehľad zápasu

Krylia Sovetov zdolal FC Rostov 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: I. Oleynikov 9′, J. Marin 55′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Krylia Sovetov mal 38% držanie lopty, FC Rostov mal 62%. Krylia Sovetov mal 3 striel (3 na bránu), FC Rostov mal 17 (4 na bránu). Krylia Sovetov urobil 4 striedaní, FC Rostov urobil 5.

Rivalita od 2016

Krylia Sovetov vs FC Rostov vzájomné výsledky

15 stretnutí
Krylia Sovetov
5
výhier
Remízy
2
FC Rostov
8
výhier
Góly spolu
41 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
8/15 · 53%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

Krylia Sovetov

WWLDDL

FC Rostov

WLDLDW

Predpoveď zápasu

Krylia Sovetov

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Rostov

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or FC Rostov and -3.5 goals

20%Forma80%
33%Útok67%
30%Obrana70%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

Krylia Sovetov

  • OtáznyT. Galdames
  • OtáznyV. Rakov

FC Rostov

  • OtáznyS. Melnikov
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026