Menu

Rubin vs Zenit

Ak Bars Arena, Kazan27. júla 2025 o 19:00
Domáci

Rubin

22
Hostia

Zenit

Rozhodca: Aleksey Sukhoy

Udalosti zápasu

Rubin
Zenit
Výkop
VAR
9′Penalty confirmed
11′
A. Mostovoy

Penalty

36′
M. Cassierra

asistencia: A. Mostovoy

Dmitriy Kabutov45+3′
Polčas
B. JocicR. Bezrukov
46′
A. GritsaenkoA. Jukic
46′
46′
M. GlushenkovL. Gondou
V. Hodza

asistencia: D. Kabutov

47′
53′Vanja Drkušić
85′
A. MostovoyY. Gorshkov
D. ShabanhaxhajN. Cumic
86′
86′
GersonR. Vega
Oleg Ivanov90+5′
U. IwuO. Ivanov
90+3′
V. HodzaA. Zotov
90+4′
M. Daku

asistencia: I. Rozhkov

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
6Shots off Goal5
13Total Shots10
4Blocked Shots1
9Shots insidebox6
4Shots outsidebox4
17Fouls11
7Corner Kicks5
2Offsides2
38%Ball Possession62%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
275Total passes464
214Passes accurate398
78%Passes %86%
1.03expected_goals1.35
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rubin je 6.77, v porovnaní s 7.00 u Zenit. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rubin je E. Staver (6.98), u Zenit je to Nino (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rubin prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. Daku (10G). U Zenit je to 27 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Glushenkov (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rubin nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Zenit má 4 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rubin nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Zenit s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rubin nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Zenit s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Rubin a 82% u Zenit. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rubin nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Zenit. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rubin je 26.3 (najmladší: I. Rozhkov (20), najstarší: D. Kabutov (33)), zatiaľ čo Zenit má priemer 27.0 (najmladší: Pedrinho (19), najstarší: W. Barrios (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rubin majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 20 u Zenit. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rubin3-1-4-24-1-4-1Zenit
GKDEFMIDFWD
38Staver2Teslenko5Vujacic27Gritsae.6Iwu70Kabutov8Jocic22Hodza51Rozhkov99Shabanh.10Daku1Latysho.31Mantuan33Nino6Drkusic3Santos5Barrios10Glushen.20Pedrinho9Gerson17Mostovoy30Cassier.

Náhradníci

Tréner: Rashid Rakhimov

Náhradníci

Tréner: Sergey Semak

RubinSila pozíciíZenit
6.77
Ø Hodnotenie
7.00
6.98Brankár (1 v 1)6.48
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (3 v 4)7.15
1G 0A5G 2A
6.74Záložník (5 v 5)7.03
4G 8A18G 14A
6.75Útočník (2 v 1)6.79
12G 1A4G 1A
Rubin3-1-4-2
38BrankárE. Staver7.0
2ObrancaE. Teslenko6.9
5ObrancaI. Vujacic6.81G
27ObrancaA. Gritsaenko6.6
6ZáložníkU. Iwu6.73A
70ZáložníkD. Kabutov7.01G2A
8ZáložníkB. Jocic6.51A
22ZáložníkV. Hodza6.83G
51ZáložníkI. Rozhkov6.72A
99ÚtočníkD. Shabanhaxhaj6.72G1A
10ÚtočníkM. Daku6.810G
Zenit4-1-4-1
1BrankárE. Latyshonok6.5
31ObrancaGustavo Mantuan7.13G1A
33ObrancaNino7.41G1A
6ObrancaV. Drkusic6.9
3ObrancaD. Santos7.21G
5ZáložníkW. Barrios7.21A
10ZáložníkM. Glushenkov7.39G8A
20ZáložníkPedrinho7.02G4A
9ZáložníkGerson6.81G
17ZáložníkA. Mostovoy6.86G1A
30ÚtočníkM. Cassierra6.84G1A

Prehľad zápasu

Rubin a Zenit remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: A. Mostovoy 11′ (pen.), M. Cassierra 36′, V. Hodza 47′, M. Daku 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Rubin mal 38% držanie lopty, Zenit mal 62%. Rubin mal 13 striel (3 na bránu), Zenit mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Rubin 1.03 — Zenit 1.35. Rubin urobil 5 striedaní, Zenit urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Vanja Drkušić 9′).

Rivalita od 2016

Rubin vs Zenit vzájomné výsledky

19 stretnutí
Rubin
4
výhier
Remízy
1
Zenit
14
výhier
Góly spolu
55 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
8/19 · 42%
Nad 2,5
13/19 · 68%

Aktuálna forma

Rubin

WDWDDW

Zenit

WWDWDD

Predpoveď zápasu

Rubin

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Zenit

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Zenit

50%Forma50%
50%Útok50%
100%Obrana0%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

Rubin

  • OtáznyUros Drezgic
  • OtáznyDaniil Kuznetsov

Zenit

  • OtáznyVyacheslav Karavaev
  • OtáznyLuiz Henrique Andre Rosa da Si
  • OtáznyBogdan Alexandrovic Moskvichev
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026