Menu

Dynamo Kyiv vs Obolon Brovar

Stadion Valerija Lobanovskoho, Kyiv13. marca 2026 o 17:00
Domáci

Dynamo Kyiv

21
Rozhodca: Oleksandr Afanasev

Udalosti zápasu

Dynamo Kyiv
Obolon'-Brovar
Výkop
20′
D. Ustymenko

asistencia: I. Nesterenko

A. Yarmolenko

Penalty

31′
M. Ponomarenko

asistencia: O. Pikhalyonok

40′
Polčas
M. KorobovO. Tymchyk
46′
59′
I. NesterenkoM. Tretyakov
69′
R. ChernenkoA. Kulakovskyi
69′
D. UstymenkoS. Sukhanov
O. PikhalyonokV. Buyalskyy
70′
A. YarmolenkoN. Voloshyn
70′
78′Yevgeniy Shevchenko
O. YatsykM. Mykhaylenko
79′
K. BilovarD. Popov
84′
86′
Y. ProkopenkoD. Teslyuk
86′
O. Serhiyovych ZhovtenkoO. Feshchenko
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Kyiv je 7.15, v porovnaní s 6.71 u Obolon'-Brovar. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Kyiv je B. Redushko (7.40), u Obolon'-Brovar je to D. Ustymenko (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Kyiv prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 7 asistenciami, na čele s M. Ponomarenko (5G). U Obolon'-Brovar je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Ustymenko (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Kyiv nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.19, zatiaľ čo Obolon'-Brovar má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Kyiv nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 4 u Obolon'-Brovar s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Kyiv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 2 u Obolon'-Brovar s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Dynamo Kyiv a 73% u Obolon'-Brovar. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Kyiv nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Obolon'-Brovar. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Kyiv je 23.6 (najmladší: B. Redushko (18), najstarší: A. Yarmolenko (36)), zatiaľ čo Obolon'-Brovar má priemer 25.8 (najmladší: O. Serhiyovych Zhovtenko (20), najstarší: R. Chernenko (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Kyiv majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 17 u Obolon'-Brovar. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Kyiv4-1-4-15-3-2Obolon'-Brovar
GKDEFMIDFWD
35Neshche.13Korobov40Bilovar32Mykhavko2Vivchar.6Brazhko7Yarmole.8Pikhaly.5Yatsyk70Redushko11Ponomar.1Fedoriv.28Polehen.44Zhovten.32Lomnyts.50Semenov5Shevche.20Volokha.17Chernen.24Prokope.40Nestere.9Ustymen.

Náhradníci

Tréner: Igor Kostyuk

Náhradníci

Tréner: Oleksandr Antonenko

Dynamo KyivSila pozíciíObolon'-Brovar
7.15
Ø Hodnotenie
6.71
6.70Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
7.19Obranca (3 v 4)6.71
1G 3A0G 1A
7.23Záložník (6 v 4)6.65
10G 4A1G 0A
7.05Útočník (1 v 2)6.78
5G 0A4G 1A
Dynamo Kyiv4-1-4-1
35BrankárR. Neshcheret6.7
40ObrancaK. Bilovar7.0
32ObrancaT. Mykhavko7.21G
2ObrancaK. Vivcharenko7.33A
13ZáložníkM. Korobov
6ZáložníkV. Brazhko7.21G
7ZáložníkA. Yarmolenko7.03G
8ZáložníkO. Pikhalyonok7.31G2A
5ZáložníkO. Yatsyk7.23G
70ZáložníkB. Redushko7.42G2A
11ÚtočníkM. Ponomarenko7.05G
Obolon'-Brovar5-3-2
1BrankárN. Fedorivsky6.8
44ObrancaO. Serhiyovych Zhovtenko6.7
32ObrancaA. Lomnytskyi6.8
50ObrancaD. Semenov6.8
5ObrancaY. Shevchenko6.51A
28ZáložníkP. Polehenko
20ZáložníkR. Volokhatyi6.71G
17ZáložníkR. Chernenko6.9
24ZáložníkY. Prokopenko6.4
40ÚtočníkI. Nesterenko6.71A
9ÚtočníkD. Ustymenko6.94G

Prehľad zápasu

Dynamo Kyiv zdolal Obolon'-Brovar 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: D. Ustymenko 20′, A. Yarmolenko 31′ (pen.), M. Ponomarenko 40′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Dynamo Kyiv urobil 5 striedaní, Obolon'-Brovar urobil 5.

Rivalita od 2025

Dynamo Kyiv vs Obolon'-Brovar vzájomné výsledky

1 stretnutí
Dynamo Kyiv
0
výhier
Remízy
1
Obolon'-Brovar
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Dynamo Kyiv

LWWWLL

Obolon'-Brovar

DLDLDL

Predpoveď zápasu

Dynamo Kyiv

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Obolon'-Brovar

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Dynamo Kyiv

75%Forma25%
86%Útok14%
75%Obrana25%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026