Menu

Obolon Brovar vs Ruh Lviv

Obolon Arena, Kyiv1. marca 2026 o 14:30
10
Hostia

Ruh Lviv

Rozhodca: Yevtukhov Dmytro

Udalosti zápasu

Obolon'-Brovar
Ruh Lviv
Výkop
23′
D. SlyusarM. Kyrychok
D. Ustymenko

asistencia: Y. Shevchenko

32′
Yegor Prokopenko44′
Polčas
58′
A. ZalypkaK. Kvas
59′
I. NevesTutti
65′Andriy Kitela
Y. ProkopenkoM. Tretyakov
66′
D. UstymenkoT. Lyakh
67′
I. MedynskyiI. Nesterenko
67′
R. ChernenkoR. Volokhatyi
79′
83′
Talles BrenerB. Almazbekov
83′
V. Raileanu
O. SlobodyanA. Kulakovskyi
85′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Obolon'-Brovar je 6.75, v porovnaní s 6.74 u Ruh Lviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Obolon'-Brovar je V. Pryimak (7.20), u Ruh Lviv je to V. Roman (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Obolon'-Brovar prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 2 asistenciami, na čele s D. Ustymenko (4G). U Ruh Lviv je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom V. Roman (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Obolon'-Brovar nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Ruh Lviv má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Obolon'-Brovar nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 3 u Ruh Lviv s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Obolon'-Brovar nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 3 u Ruh Lviv s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Obolon'-Brovar a 78% u Ruh Lviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Obolon'-Brovar nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Ruh Lviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Obolon'-Brovar je 27.9 (najmladší: D. Marchenko (18), najstarší: R. Chernenko (33)), zatiaľ čo Ruh Lviv má priemer 22.3 (najmladší: A. Zalypka (17), najstarší: Talles Brener (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Obolon'-Brovar majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 16 u Ruh Lviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Obolon'-Brovar4-4-24-3-3Ruh Lviv
GKDEFMIDFWD
31Marchen.28Polehen.3Pryimak50Semenov5Shevche.13Medynsk.17Chernen.4Moroz24Prokope.10Slobody.9Ustymen.1Gereta93Roman76Tovarny.17Slyusar75Kitela30Brener15Pidgurs.56Boyko10Prytula9Neves33Zalypka

Náhradníci

Tréner: Oleksandr Antonenko

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

Obolon'-BrovarSila pozíciíRuh Lviv
6.75
Ø Hodnotenie
6.74
6.67Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 4)6.75
1G 2A3G 2A
6.62Záložník (5 v 3)6.61
0G 0A0G 0A
6.90Útočník (2 v 3)6.76
6G 0A2G 0A
Obolon'-Brovar4-4-2
31BrankárD. Marchenko6.7
3ObrancaV. Pryimak7.21G1A
50ObrancaD. Semenov6.8
5ObrancaY. Shevchenko6.51A
28ZáložníkP. Polehenko
13ZáložníkI. Medynskyi6.5
17ZáložníkR. Chernenko6.9
4ZáložníkT. Moroz6.7
24ZáložníkY. Prokopenko6.4
10ÚtočníkO. Slobodyan6.92G
9ÚtočníkD. Ustymenko6.94G
Ruh Lviv4-3-3
1BrankárY. Gereta7.0
93ObrancaV. Roman7.23G1A
76ObrancaO. Tovarnytskyi6.6
17ObrancaD. Slyusar6.6
75ObrancaA. Kitela6.61A
30ZáložníkTalles Brener6.7
15ZáložníkD. Pidgurskyi6.6
56ZáložníkM. Boyko6.5
10ÚtočníkO. Prytula6.81G
9ÚtočníkI. Neves6.71G
33ÚtočníkA. Zalypka6.8

Prehľad zápasu

Obolon'-Brovar zdolal Ruh Lviv 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: D. Ustymenko 32′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Obolon'-Brovar urobil 5 striedaní, Ruh Lviv urobil 5.

Rivalita od 2017

Obolon'-Brovar vs Ruh Lviv vzájomné výsledky

11 stretnutí
Obolon'-Brovar
4
výhier
Remízy
4
Ruh Lviv
3
výhier
Góly spolu
21 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
3/11 · 27%
Nad 2,5
5/11 · 45%

Aktuálna forma

Obolon'-Brovar

DLDLDL

Ruh Lviv

LLLDLL

Predpoveď zápasu

Obolon'-Brovar

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ruh Lviv

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Ruh Lviv

25%Forma75%
27%Útok73%
24%Obrana76%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026