Menu

Obolon Brovar vs Metalist 1925 Kharkiv

Obolon Arena, Kyiv12. decembra 2025 o 17:00
Domáci

Obolon'-Brovar

13
Rozhodca: Paschal Igor

Udalosti zápasu

Obolon'-Brovar
Metalist 1925 Kharkiv
Výkop
D. Ustymenko

asistencia: O. Ilyin

34′
Polčas
52′Ermir Rashica
56′
V. Churko

asistencia: D. Antyukh

60′
P. Itodo

asistencia: D. Antyukh

S. SukhanovI. Medynskyi
63′
D. UstymenkoD. Teslyuk
67′
68′Vyacheslav Churko
73′
P. ItodoI. Kogut
73′
V. ChurkoI. Lytvynenko
O. IlyinM. Grysyo
77′
I. NesterenkoO. Slobodyan
77′
85′
E. RashicaC. Mba
90+2′
B. ZabergjaO. Martynyuk
90′
C. Mba
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
3Shots off Goal5
6Total Shots18
1Blocked Shots8
4Shots insidebox12
2Shots outsidebox6
9Fouls13
3Corner Kicks7
1Offsides1
41%Ball Possession59%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
268Total passes478
199Passes accurate388
74%Passes %81%
0.84expected_goals1.78
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Obolon'-Brovar je 6.75, v porovnaní s 7.00 u Metalist 1925 Kharkiv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Obolon'-Brovar je V. Pryimak (7.20), u Metalist 1925 Kharkiv je to I. Kaliuzhnyi (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Obolon'-Brovar prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s D. Ustymenko (4G). U Metalist 1925 Kharkiv je to 8 gólov a 5 asistencií s lídrom P. Itodo (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Obolon'-Brovar nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Metalist 1925 Kharkiv má 4 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Obolon'-Brovar nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Metalist 1925 Kharkiv s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Obolon'-Brovar nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Metalist 1925 Kharkiv s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Obolon'-Brovar a 80% u Metalist 1925 Kharkiv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Obolon'-Brovar nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Metalist 1925 Kharkiv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Obolon'-Brovar je 26.8 (najmladší: V. Stashkiv (18), najstarší: R. Chernenko (33)), zatiaľ čo Metalist 1925 Kharkiv má priemer 25.3 (najmladší: I. Krupskyi (21), najstarší: A. Shabanov (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Obolon'-Brovar majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 22 u Metalist 1925 Kharkiv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Obolon'-Brovar4-4-24-5-1Metalist 1925 Kharkiv
GKDEFMIDFWD
23Stashkiv24Prokope.3Pryimak50Semenov5Shevche.14Ilyin6Chekh17Chernen.55Sukhanov40Nestere.9Ustymen.30Varakuta13Salyuk18Pavlyuk31Shabanov27Krupskyi15Antyukh11Churko5Kaliuzh.72Zabergja19Rashica98Itodo

Náhradníci

Tréner: Oleksandr Antonenko

Náhradníci

Tréner: Mladen Bartulovic

Obolon'-BrovarSila pozíciíMetalist 1925 Kharkiv
6.75
Ø Hodnotenie
7.00
6.85Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)7.02
1G 2A0G 1A
6.72Záložník (4 v 5)6.99
1G 2A5G 4A
6.78Útočník (2 v 1)7.01
4G 1A3G 0A
Obolon'-Brovar4-4-2
23BrankárV. Stashkiv6.8
24ObrancaY. Prokopenko6.4
3ObrancaV. Pryimak7.21G1A
50ObrancaD. Semenov6.8
5ObrancaY. Shevchenko6.51A
14ZáložníkO. Ilyin6.52A
6ZáložníkM. Chekh6.9
17ZáložníkR. Chernenko6.9
55ZáložníkS. Sukhanov6.71G
40ÚtočníkI. Nesterenko6.71A
9ÚtočníkD. Ustymenko6.94G
Metalist 1925 Kharkiv4-5-1
30BrankárD. Varakuta6.9
13ObrancaV. Salyuk7.0
18ObrancaY. Pavlyuk7.1
31ObrancaA. Shabanov7.0
27ObrancaI. Krupskyi7.01A
15ZáložníkD. Antyukh7.12G2A
11ZáložníkV. Churko6.91G
5ZáložníkI. Kaliuzhnyi7.21A
72ZáložníkB. Zabergja7.11G1A
19ZáložníkE. Rashica6.71G
98ÚtočníkP. Itodo7.03G

Prehľad zápasu

Metalist 1925 Kharkiv zdolal Obolon'-Brovar 3:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: D. Ustymenko 34′, V. Churko 56′, P. Itodo 60′, C. Mba 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Obolon'-Brovar mal 41% držanie lopty, Metalist 1925 Kharkiv mal 59%. Obolon'-Brovar mal 6 striel (2 na bránu), Metalist 1925 Kharkiv mal 18 (5 na bránu). Očakávané góly: Obolon'-Brovar 0.84 — Metalist 1925 Kharkiv 1.78. Obolon'-Brovar urobil 4 striedaní, Metalist 1925 Kharkiv urobil 4.

Rivalita od 2025

Obolon'-Brovar vs Metalist 1925 Kharkiv vzájomné výsledky

2 stretnutí
Obolon'-Brovar
0
výhier
Remízy
1
Metalist 1925 Kharkiv
1
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Obolon'-Brovar

DLDLDL

Metalist 1925 Kharkiv

LDDWWW

Predpoveď zápasu

Obolon'-Brovar

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Metalist 1925 Kharkiv

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Metalist 1925 Kharkiv

44%Forma56%
40%Útok60%
31%Obrana69%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026