Menu

Sk Poltava vs Ruh Lviv

Zirka Stadium, Kropyvnytsky14. decembra 2025 o 12:00
Domáci

SK Poltava

12
Hostia

Ruh Lviv

Rozhodca: Maksym Firsov

Udalosti zápasu

SK Poltava
Ruh Lviv
Výkop
21′Marko Sapuga
31′
B. Faal

asistencia: V. Runich

Polčas
Y. Misyura

asistencia: V. Odaryuk

49′
53′
V. RaileanuD. Pidgurskyi
M. BuzhynO. Veremiyenko
69′
A. DoroshenkoO. Vivdych
69′
71′
B. Faal
Vladyslav Danylenko78′
82′
I. KvasnytsyaA. Kitela
D. GalenkovM. Kononov
83′
V. DanylenkoS. Shapovalov
83′
89′Vitalii Roman
90+1′
M. SapugaM. Boyko
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
3Shots off Goal1
5Total Shots8
1Blocked Shots1
4Shots insidebox4
1Shots outsidebox4
19Fouls8
4Corner Kicks4
2Offsides0
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
388Total passes286
255Passes accurate164
66%Passes %57%
0.31expected_goals1.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SK Poltava je 6.65, v porovnaní s 6.90 u Ruh Lviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SK Poltava je V. Voskonyan (7.38), u Ruh Lviv je to B. Faal (7.51).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SK Poltava prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Y. Misyura (2G). U Ruh Lviv je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom B. Faal (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SK Poltava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.44, zatiaľ čo Ruh Lviv má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SK Poltava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 5 u Ruh Lviv s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SK Poltava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 1 u Ruh Lviv s priemerom 7.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u SK Poltava a 75% u Ruh Lviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SK Poltava nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Ruh Lviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SK Poltava je 29.3 (najmladší: A. Doroshenko (25), najstarší: Y. Misyura (32)), zatiaľ čo Ruh Lviv má priemer 23.1 (najmladší: Y. Gereta (21), najstarší: Y. Kopyna (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SK Poltava majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u Ruh Lviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SK Poltava4-2-3-14-2-3-1Ruh Lviv
GKDEFMIDFWD
13Voskony.19Buzhyn20Misyura12Savenkov95Kotsyum.15Danylen.44Plakhtyr8Odaryuk21Doroshe.7Galenkov14Marusych1Gereta93Roman23Kopyna4Kholod73Lyakh63Sapuga17Slyusar11Runich8Raileanu14Kvasnyt.99Faal

Náhradníci

Tréner: Pavlo Matviychenko

Náhradníci

Tréner: Ivan Fedyk

SK PoltavaSila pozíciíRuh Lviv
6.65
Ø Hodnotenie
6.90
7.38Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.44Obranca (4 v 4)6.96
3G 1A4G 3A
6.64Záložník (5 v 5)6.69
2G 4A1G 1A
6.81Útočník (1 v 1)7.51
1G 1A6G 1A
SK Poltava4-2-3-1
13BrankárV. Voskonyan7.4
19ObrancaM. Buzhyn6.3
20ObrancaY. Misyura6.72G1A
12ObrancaA. Savenkov6.3
95ObrancaI. Kotsyumaka6.51G
15ZáložníkV. Danylenko6.6
44ZáložníkD. Plakhtyr6.7
8ZáložníkV. Odaryuk6.51G2A
21ZáložníkA. Doroshenko6.81A
7ZáložníkD. Galenkov6.61G1A
14ÚtočníkM. Marusych6.81G1A
Ruh Lviv4-2-3-1
1BrankárY. Gereta7.0
93ObrancaV. Roman7.23G1A
23ObrancaY. Kopyna6.81G1A
4ObrancaV. Kholod6.9
73ObrancaR. Lyakh7.01A
63ZáložníkM. Sapuga6.6
17ZáložníkD. Slyusar6.6
11ZáložníkV. Runich6.51A
8ZáložníkV. Raileanu6.7
14ZáložníkI. Kvasnytsya7.01G
99ÚtočníkB. Faal7.56G1A

Prehľad zápasu

Ruh Lviv zdolal SK Poltava 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: B. Faal 31′, Y. Misyura 49′, B. Faal 71′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SK Poltava mal 53% držanie lopty, Ruh Lviv mal 47%. SK Poltava mal 5 striel (1 na bránu), Ruh Lviv mal 8 (6 na bránu). Očakávané góly: SK Poltava 0.31 — Ruh Lviv 1.32. SK Poltava urobil 4 striedaní, Ruh Lviv urobil 3.

Rivalita od 2025

SK Poltava vs Ruh Lviv vzájomné výsledky

1 stretnutí
SK Poltava
0
výhier
Remízy
0
Ruh Lviv
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SK Poltava

DLDLDL

Ruh Lviv

LLLDLL

Predpoveď zápasu

SK Poltava

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ruh Lviv

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Ruh Lviv

31%Forma69%
45%Útok55%
21%Obrana79%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026